Snapchat نمی کند, شما جلوگیری از گرفتن اسکرین شات از snaps دریافت کرد اما دیگر کاربر می خواهد یک هشدار یا به عنوان برجسته هشدار از طریق فشار یا ظریف توجه داشته باشید در این برنامه است. اسنپ چت بهبود یافته آن در تصویر تشخیص توانایی های در طول سال های پس از آن را بسیار سخت تر برای دور زدن آن تکنولوژی واقعا غیر قابل تشخیص تصاویر — اما غیر ممکن نیست.

گرفتن اسکرین شات از جرقه بزند کشف نشده دارای سابقه طولانی است. روش های منسوخ شده شامل گرفتن عکس از صفحه نمایش یا فیلم با QuickTime بر روی مک با استفاده از برنامه های شخص ثالث مانند Snapkeep اصطلاحا jailbreake به استفاده از ترفند های مانند اسنپ چت وارد شوید و حتی فقط مصرف منظم تصویر. تبدیل حالت هواپیما در نظر گرفتن یک تصویر از ضربه محکم و ناگهانی و سپس خاموش کردن حالت هواپیما استفاده می شود به کار بیش از حد.

روش 1: Airplane Mode + صفحه نمایش رمز عبور

اگر آی فون خود را به طور ناگهانی از دست می دهد یک اتصال به اینترنت هنگامی که شما را به یک تصویر و سپس Snapchat قادر نیست به رله که به فرستنده بلافاصله. با این حال آنها اطلاع رسانی به عنوان به زودی به عنوان شما می توانید آنلاین.

سال پیش در حالت هواپیما بلافاصله افتاد تا Snapchat جلوگیری از یک تصویر و یا ضبط اطلاع رسانی از فرستاده بودن. در سال های اخیر برنامه بدست بسیار دقیق است اما هنوز هم وجود دارد یک راه برای استفاده از این ترفند.

اولین گام خود را هنوز هم به نوبه خود در حالت هواپیما مطمئن شوید که هر دو Wi-Fi و تلفن همراه غیر فعال هستند. هنگامی که آی فون خود را به طور کامل قطع شده از اینترنت باز کردن ضربه محکم و ناگهانی در سوال خود را در تصویر و سپس ضربه تند وشدید زدن تصویر بند انگشتی آن صفحه نمایش خاموش و یا اجازه دهید آن را ناپدید می شوند به طور خودکار به آن را ذخیره کنید. شما همچنین می توانید یک ضبط صفحه نمایش به جای.

اگر شما یک تصویر از یک چت Snapchat خواهد گفت: “شما در زمان یک تصویر!” اما نگران نباشید — اگر شما به دنبال یکی از دو گزینه زیر را بسته به آی فون خود را به مدل آن را هرگز ثبت نام به عنوان یک تصویر.

گزینه 1: کون نرم و راه اندازی مجدد (دکمه صفحه اصلی مدل های تنها)

این گزینه ای است که سریع ترین راه اما آن را تنها با این نسخهها کار بر روی مدل های آیفون با یک دکمه صفحه اصلی. اول آستین دکمه کنار دکمه تا زمانی که قدرت لغزنده به نظر می رسد. در حال حاضر آستین دکمه صفحه اصلی را فشار دهید تا رمز عبور صفحه نمایش در میآید. پانچ در آی فون خود را, رمز عبور, غیر فعال کردن حالت هواپیما و سپس سر به اسنپ چت. شما ضربه محکم و ناگهانی شما در حال حاضر باز مشخص شده خوانده نشده خود را با دوستان هیچ کدام عاقلانه تر است.

گزینه 2: به زور راه اندازی مجدد (همه مدل ها)

این گزینه با این نسخهها کار بر روی تمام مدل های آی فون. بنابراین اگر شما یک آیفون با چهره ID شما می خواهم با استفاده از این, و اگر شما از Touch ID آن را فقط به یکی دیگر از راه برای انجام آن است. برای شروع, نیروی-راه اندازی مجدد آی فون خود را. روند متفاوت خواهد بود بسته به آی فون خود را مدل:

  • آیفون 8 یا جدیدتر: سرعت فشار-و-انتشار صدا را فشار دهید و سپس دکمه کاهش صدا را فشار دهید و سپس را فشار دهید در سمت را فشار دهید تا لوگوی اپل ظاهر شود.
  • آیفون 7/7 Plus: فشار و نگه داشتن حجم پایین دکمه Sleep/Wake را با هم فشار دهید تا لوگوی اپل ظاهر شود.
  • آیفون 6S/6S Plus/SE (1st Gen): فشار و نگه داشتن دکمه خواب/بیداری و Home را با هم فشار دهید تا لوگوی اپل ظاهر شود.

هنگامی که آی فون خود را ری بوت غیر فعال کردن حالت هواپیما و سپس سر به اسنپ چت. شما باید ضربه محکم و ناگهانی شما در زمان یک تصویر از باز نشده. موفقیت!

روش 2: گرفتن یک عکس با دستگاه دیگر

اگر شما احساس نمی مانند messing اطراف با روش اول بعد بهترین شرط بندی شما این است برای گرفتن یک عکس و یا تصویری از یک ضربه محکم و ناگهانی با یک دستگاه دیگر و سپس ارسال آن را به خودتان را از طریق ایمیل, متن, AirDrop, و غیره.

ندارد و دیگر گوشی ؟ آی پاد لمسی, اپل و یا دیگر تبلت, DSLR, Apple Watch, دوربین, گروه نقطه و ساقه دوربین های دیجیتال و یا قابل حمل دیگر گزینه دوربین به کار خواهد کرد. شما همچنین می تواند همیشه با استفاده از وب کم در ویندوز کامپیوتر یا iSight, FaceTime و یا دوربین FaceTime HD در مک به عنوان آخرین چاره.

در حالی که این روش غیر ممکن است برای اسنپ چت به تشخیص آن نمی کند و همیشه شما را با ارائه کیفیت تصویر و یا ویدئو. به علاوه شما نیاز به یک دوربین علاوه بر یک بر روی آی فون خود را.

روش 3: حالت هواپیما + حذف/نصب مجدد

قبل از کشف روش 1 وجود دارد یک حالت هواپیما هک که کار کرده بود اما کمی بیش از حد بالا. اول دنبال اولیه همان دستورالعمل به عنوان روش 1 — فعال کردن حالت هواپیما حصول اطمینان از هر دو Wi-Fi و تلفن همراه غیر فعال هستند. باز کردن اسنپ چت, باز کردن ضربه محکم و ناگهانی تصویر آن و سپس ضربه تند وشدید زدن تصویر بند انگشتی آن صفحه نمایش خاموش و یا اجازه دهید آن را ناپدید می شوند به طور خودکار به آن را ذخیره کنید. شما همچنین می توانید یک ضبط صفحه نمایش به جای.

این جایی است که همه چیز کمی عجیب و غریب است. در حال حاضر شما نیاز به حذف اسنپ چت در حالی که حالت هواپیما است که هنوز هم فعال است. برای انجام این کار رفتن به صفحه نمایش خود را فشار دهید Snapchat آیکون و سپس را انتخاب کنید “حذف برنامه” را از اقدامات سریع منو. شیر “حذف” در pop-up و سپس خاموش کردن حالت هواپیما اطمینان حاصل کرد که شما از Wi-Fi و تلفن همراه اتصالات را دوباره زنده.

بعد برو به فروشگاه App و نصب مجدد اسنپ چت. هنگامی که آن را به طور کامل نصب شده, شما فقط نیاز به ورود به سیستم در. شما نمی خواهد که چیزی را از دست داده — تمام ذخیره شده خود را جرقه بزند و خاطرات گره خورده به حساب کاربری خود و هر چیزی که شما دانلود به عکس های خود را برنامه هنوز هم وجود خواهد داشت.

پس از نصب مجدد اسنپ چت و طراوت چت, خوراک شما باید ببینید “جدید ضربه محکم و ناگهانی” مانند شما هرگز آن را باز کرد.همه در همه ،

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ پرش به شروع کار خود را با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >

تصویر جلد توسط جاستین Meyers/گجت ارسال ها; تصاویر و فایل های Gif با جیک Peterson/ابزار هک

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

کتاب زبان اصلی

ایندکسر