چگونه می توان یک دکمه وحشت است که حذف تمام تاریخچه گوگل خود را در ثانیه


همه ما می دانیم که گوگل نگه می دارد سابقه از همه چیز ما در تلفن های ما مگر ما می گویند در غیر این صورت. اما شما ممکن است متوجه نیست که چقدر دقیق آن است که تا زمانی که شما آن را چک کنید برای خودتان — حتی اقدامات شما در هر برنامه ردیابی می شوند به طور پیش فرض.

حتی اگر شما در حال تلاش برای پنهان کردن سابقه مرور شما را از هر کسی که آن را گاهی اوقات سالم ایده به شروع به تمیز کردن مهم نیست دلیل واقعی. برای شروع به گوگل “فعالیت های من” صفحه برای حساب Google خود را با ضربه زدن بر روی لینک زیر کلیک کنید.

باید آن را باز کنید به صورت خودکار در مرورگر گوگل کروم است که به طور پیش فرض انتخاب برای بسیاری از دستگاه های. اگر نه, شما می توانید کپی و چسباندن لینک و باز کردن “گوگل فعالیت” صفحه در کروم که در راه است. شما همچنین ممکن است بخواهید به چوب صفحه را برای استفاده در آینده با بهره برداری از سه نقطه منو در بالای سمت راست و ضربه زدن به آیکون ستاره.

از اینجا ضربه بزنید سه نقطه منو, را انتخاب کنید “اضافه کردن به صفحه اصلی” نام آن را هر آنچه شما می خواهید و یا ترک یک پیش فرض و سپس ضربه “اضافه کنید.” در حال حاضر فقط شیر “اضافه کردن به طور خودکار” و میانبر جدید ایجاد خواهد شد حق دور. این میانبر بر روی صفحه اصلی خود را به شما می دهد دسترسی به حساب کاربری گوگل خود را تاریخ در هر زمان تنها با یک ضربه بزنید.

از “گوگل فعالیت” صفحه ضربه بزنید سه نقطه منو کنار “جستجو خود را فعالیت” و سپس رفتن به “حذف فعالیت.” شما هم اکنون می توانید انتخاب محدوده زمانی برای تاریخ شما می خواهید به خلاص شدن از حساب کاربری گوگل خود را. بنابراین در این مورد من را انتخاب کرد “تمام وقت” از آنجایی که من می خواستم برای از بین بردن همه چیز و از اول شروع با زمان جلسه.

در حال حاضر شما باید برای انتخاب گوگل مربوط به فعالیت های شما می خواهید به خلاص شدن از حساب کاربری خود می شود که در آن بررسی می شود به طور پیش فرض. شیر “بعدی” هنگامی که شما آماده بررسی نتایج و سپس کلید “Delete.” فقط می خواهم که حساب خود تاریخ است و برای همیشه رفته بدون هیچ ردی! شیر “آن را کردم” و سپس شما تمام مجموعه را از اینجا.

اگر شما پاک کردن همه چیز را در یک بار با استفاده از گزینه های پیش فرض را به معنای واقعی کلمه ثانیه طول می کشد به انجام به طوری که بسیار مفید است. در حال حاضر زمانی که شما نیاز به ضربه بزنید آیکون از روی صفحه نمایش خود را و پاک کردن حساب کاربری گوگل خود را تاریخ با سهولت — آن را بسیار شبیه به یک دکمه وحشت در برخی موارد.

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ پرش به شروع کار خود را با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >

پوشش تصویر و تصاویر توسط استفان پرکینز/ابزار هک

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>