نحوه عضویت در اولین مجازی گوگل بروید متحرک


با جهانی COVID-19 همه گیر جلوگیری از تالار رفتن بازیکنان از جسارت به دنیای واقعی توسعه دهنده Niantic اقتباس بازی برای مربیان به بازی در یک اجتماعی-فاصله شیوه ای.

به همین ترتیب با سالانه گوگل بروید متحرک به طور معمول منحصر به فرد جمع بازیکنان در نظر گرفتن مکان در انتخاب چند شهر Niantic است که مصرف این فرصت برای قرار دادن یک چرخش های مجازی در این جشنواره و گسترش آن را به یک رویداد در سراسر جهان طی دو روز در تاریخ 25-26.

در اینجا چگونه شما می توانید بخشی از این رویداد مجازی.

گوگل بروید متحرک 2020 نگاه نمی هر چیزی شبیه به این.

مرحله 1: خرید بلیط خود را

در حالی که گوگل بروید متحرک نمی خواهد که یک مکان فیزیکی برای پذیرش, شما هنوز هم نیاز به یک بلیط برای بازی. هزینه بلیط برای $14.99 و فروش در 10 am اقیانوس آرام در 15 ژوئن از طریق جشنواره وب سایت. بلیط برای ورود به تمام آخر هفته.

پول خود را برای یک علت های خوب به عنوان به خوبی. Niantic اهدا خواهد شد درآمد حاصل از فروش بلیط (با تعهد حداقل 5 میلیون دلار) به صندوق پروژه از آفریقایی-آمریکایی توسعه دهندگان بازی و علیرضا سازندگان ساخته شده در Niantic دنیای واقعی سیستم عامل و برای حمایت از ما غیر سود در جامعه بازسازی تلاش.

مرحله 2: صنایع دستی و تزئینات (اختیاری)

Niantic نیز شرکت کنندگان قابل چاپ فعالیت و دکوراسیون خود را به منظور ارتقاء تجربه مجازی.

این صنایع لازم است به بازی همراه ؟ اما اگر هر چیزی ارزش انجام آن را به رفتن تمام راه را با آن است.

مرحله 3: بازی این بازی

این جشنواره را در اطراف یک داستان جدید و ماجراجویی با زمینه پژوهش و چالش های مرتبط با داستان در حال وقوع در هفته منتهی به مجازی جشنواره است.

در طول این رویداد بازیکنان خواهد گذشتن مجازی زیستگاه های است که چرخش هر ساعت. در کل بازیکن می تواند کشف بیش از 75 منحصر به فرد هیولا جیب در طول تعطیلات آخر هفته.

علاوه بر این یک چالش جهانی عرصه را فراهم تعاونی وظایف مانند ارسال هدیه به دیگران برای بازیکنان برای تکمیل. پس از سهمیه بندی است برای ملاقات و چالش های خاص در بازی پاداش خواهد شد.

مرحله 4: در تعامل با دیگر بازیکنان آنلاین

Niantic خواهد شد راه اندازی یک ویژگی جدید به نام Niantic اجتماعی در گوگل در زمان برای این جشنواره است. در بازی hub خدمت خواهد کرد به عنوان حضور آنلاین نشان دادن کدام یک از دوستان خود را در حال حاضر بازی این بازی رتبه بندی نمایش آمار مانند مسافت طی شده ،

در حال رفتن به جشنواره مجازی تیم سالن بازیکنان را قادر به ارتباط برقرار کردن با مربیان دیگر در سراسر جهان وارد فروشگاه و دریافت اطلاعات در جشنواره فعالیت های.

Niantic مواجه شده است و مشکلات با رویدادهای گذشته پس از یک آخر هفته طولانی در سراسر جهان رویداد بلند پروازانه است. اگر همه می رود به عنوان برنامه ریزی شده هر چند این می تواند انقلابی چگونه مارک های اجرای برنامه های ویژه برای طرفداران خود است.

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ پرش به شروع کار خود را با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >

تصاویر از طریق Niantic

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>