پنج چیز از بوندسلیگا

برلین (AFP) – بایرن مونیخ یکی از پیروزی یک هشتم مستقیم تیمشان پس از لئون Goretzka الهام گرفته از روز شنبه باریک برنده بیش از منچنگلدبچ در حالی که آسیب-آمار شالکه ادعا ناخواسته باشگاه رکورد.

AFP ورزش به نظر می رسد در پنج کلید همه چیز از آخر این هفته اقدام:

هیچ آبجو, دوش, هیچ جایزه نشان می دهد

بایرن می تواند تاج پرسپولیس برای 30th, زمان اگر آنها در پیروزی Werder Bremen روز سه شنبه اما اقدامات بهداشتی با توجه به COVID-19 همه گیر به معنی هر گونه جشن ها را تسخیر کرده بود.

به طور سنتی این تیم برنده تعقیب یکدیگر با بیش از اندازه لیوان آبجو گندم در زمین هنگامی که آنها موفق به کسب عنوان اما ‘آبجو دوش’ ممنوع, تحت, آلمانی, قوانین لیگ این سال است.

شهردار مونیخ نیز رد بایرن نشان بوندسلیگا جایزه در شهر تاون هال در Marienplatz.

“من مطمئن هستم که مناسب افتخار خواهد یافت اگر بایرن باید برنده عنوان” مونیخ شهردار دیتر ریتر گفت, آلمانی, روزانه, Bild.

مولر را توبیخ

توماس مولر بود مواخذه توسط بایرن مونیخ که, مدیر, ورزشی, حسن Salihamidzic شد نشان داد بیش از آخر هفته برای اظهار نظر در این باشگاه انتقال سیاست.

مولر منحرف آفساید هنگامی که از او پرسیده شد که هفته گذشته در مورد شایعات بایرن می خواهید برای خرید لورکوزن استعداد کای Havertz.

“او بسیار بازیکن خوب” گفت: مولر که اضافه شده او تا به حال “هیچ دیدی نسبت به امور مالی باشگاه” اما “این کمی متناقض به همیشه صحبت در مورد بازیکنان جدید و صرفه جویی در حقوق و دستمزد در همان زمان”.

با Mueller معلق برای پنجمین کارت زرد برای بایرن 2-1 برنده بیش از منچنگلدبچ, Salihamidzic روز شنبه گفت که او “به او گفت: (مولر) که آن را درست” برای بازیکنان به “اظهار نظر در مورد نقل و انتقالات”.

روز یکشنبه مولر گفت: در Facebook که به نظر او بوده است “فعالانه” تفسیر رسانه ای و او فقط می خواست “به بهترین شکل ممکن تیم ملی”.

لایپزیگ آماده به از دست دادن ورنر

سوم قرار RB لایپزیگ می توانید کتاب یک لیگ قهرمانان جای فصل آینده با ضرب و شتم فورتونا دوسلدورف در چهار شنبه اما سر مربی جولیان Nagelsmann در حال حاضر برنامه ریزی بدون چلسی-هدف تیمو ورنر.

ورنر 25 لیگ اهداف این فصل و چلسی گزارش می خواهید اقدام به انتشار یک بند به امضای او را برای حدود 60 میلیون یورو (£53 میلیون $67 میلیون).

“باید تیمو ترک ما” گفت: Nagelsmann روز یکشنبه لایپزیگ منبع اصلی اهداف خواهد بود “رفته”.

انتقال “مهر و موم شده نیست و در عین حال گفت: Nagelsmann اما “زمانی که یک بازیکن بالا می رود آن را ایجاد یک سوراخ است و آن است تا ما را به پر کردن آن.”

شالکه را ناخواسته رکورد

شالکه که گم شد 10 بازیکن مجموعه باشگاه رکورد 13 بازی لیگ بدون پیروزی در روز یکشنبه به عنوان سر مربی David Wagner مجبور شد به نام بی تجربه تیم ملی 1-1 قرعه کشی با بایر لورکوزن.

یک پنالتی در اوایل نیمه دوم بازی با شالکه دانیل کالیگیوری لغو شد با اواخر خود هدف از مدافع خوان میراندا.

شالکه در حال winless پس از ژانویه پیروزی 2-0 در خانه به منچنگلدبچ به عنوان رها کردن آنها را برای نهم در جدول شده سوم در ماه دسامبر.

واگنر به لیگ آغاز بکار به شالکه زیر 19 کاپیتان و هافبک کنار می Bozdogan و در نیمه دوم تعویض جوناس هافمن, 23 بود که ترویج از ذخایر است.

“این نشان می دهد که با وجود این نتایج با وجود این مشکلات این تیم می ایستد و با هم تلاش می کند تا غیر ممکن است همه چیز ممکن است” گفت: Wagner.

Fuellkrug رویای بازگشت

برمن مهاجم Niclas Fuellkrug یک رویای بازگشت هنگامی که او به ثمر رساند پس از 273 روز با یک مصدومیت زانو.

Fuellkrug در آمد برای آخرین بار 15 دقیقه در گذشته قرار داده شده پادربورن به ثمر رساند و به هدف نهایی در روز شنبه 5-1 تار و مار می دهد که دوم از پایین برمن امید ماندن تا.

27-year-old پاره اش رباط صلیبی در آموزش سپتامبر گذشته و تا به حال برای رفتن زیر تیغ دوباره در ماه فوریه است.

“این بسیار خوب لحظه کمی احساسی و پاداش است که من تا به حال به کسب بیش از یک دوره طولانی از زمان,” او گفت: پس از هدف خود است.

Fuellkrug جشن با پریدن به آغوش برمن مربی Florian Kohfeldt که گفت مهاجم بعید است برای شروع در برابر بایرن در روز سه شنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>