این تلخ و شیرین نوستالژی از یک ‘از بین رفته تابستان’

آن را مانند چیزی از یک افسانه است. رزمندگان دارای حق اعمال سلاح قادر به ترک آسمان است. یکی غول پیکر که به نظر می رسید به گام از اساطیر به خمیر جعبه. دیگر یک متولد نمایش دهنده, همیشه, لبخند, همیشه, جشن هر دو بازی خود را.

برای یک تابستان علامت McGwire و سامی Sosa مورد توجه کل یک ملت است. بیس بال یک تیم بازی اما این دو افسانه در ساخت آن را تبدیل به یک مرحله نهایی مسابقات. آنها استادان صفحه اصلی اجرای بزرگترین بازی در تمام رشته های ورزشی است. آنها به پایان رسید و در سال 70 و 66 صفحه اصلی اجرا می شود محو رکورد قبلی. آنها چیزهایی که ما تا به حال قبل از دیده می شود و دیده نشده از. آنها یکپارچه یک ملت و ترمیم شهرت شکسته ،

پس از آن بود کامل آن را احتمالا نمی تواند آخرین. و آن را نمی.

در حال حاضر ما باید افسانه و غم انگیز خود را در خاتمه در یک بسته بندی شسته و رفته. “بلند رفته تابستان” آخرین doc سریع ردیابی توسط ESPN در قرنطینه دوران آغاز بکار یکشنبه 9 p. m. ET. این یک کامل نوستالژی-لادن نگاهی به یکی از قابل توجه ترین فصل در تاریخ بیس بال … و قیمت آن تحمیل بر مردان که در آن ایجاد شده است.

در بیش از 100 دقیقه فیلم مستند آشکار به آرامی مانند خوب ballgame مربوط سراسر با خانه اجرا می شود خروج از استادیوم در سرعت خروج جت های جنگنده. ما صرف کمی وقت با McGwire تاریخ یک تماس با Sosa اما رانش اصلی داستان است که با شکوه معجزه آسا Vegas-سطح تقلب تابستانی بود که در سال 1998 است.

(Michael Wagstaffe / Yahoo Sports)
(مایکل Wagstaffe / Yahoo Sports)

اگر شما نیست به اندازه کافی به یاد داشته باشید McGwire-سوسا تعقیب آن غیر ممکن است در دوران همیشه در رسانه های اجتماعی در سراسر چقدر متصل کشور بود که از تابستان است. “بلند رفته تابستان” نشانی از یک کار فوق العاده از این در سراسر نمایش هر کس از روزمره bleacher دانشگاه علوم پزشکی مشهد در سمت راست تا David Letterman واکنش با open-mouthed هیبت در moonshots از McGwire و تک تیرانداز عکس از Sosa. حتی کارل مالون و مایکل جردن را cameos اینجا توقف مانند شخصیت های مارول کمک به بیشتر از 30 به مدت 30 سینمایی جهان است.

بیس بال با این نسخهها کار بهترین زمانی که از طریق منشور از نوستالژی. شما به یاد داشته باشید شما اولین مسابقه خود را با پدر و مادر اولین بار شما را در یک تاریخ به یک بازی برای اولین بار شما را به بچه های خود را. یک فصل بیس بال است که مانند یک همراه و همدم چیزی است که شما می توانید به عنوان اغلب به عنوان شما می خواهم بیش از این دوره از تابستان چیزی است که همیشه وجود دارد برای شما از آوریل تا سپتامبر. “بلند رفته تابستان” ناخن که نوستالژی, از, به عنوان یک نمره Wilco خواننده گروه جف فاستونی است که بسیار زیبا است من می خواهم آن را به عنوان خود را در آلبوم.

شخصیت های تند رفتن در داخل و خارج از این مستند برخی از قابل توجه دیگر تنها یک جرقه. شما ممکن است به یاد داشته باشید که در آن قرار بود کن Griffey جونیور نه سامی Sosa, دوئل با McGwire برای اجرای صفحه اصلی ثبت. اما Griffey, همه لبخند و جوانی و قدرت پژمرده بیش از تابستان است. و پس از تعقیب و گریز انجام شد, رکورد شکست وجود دارد کمین اوراق قرضه Barry آینده همراه فقط سه سال بعد برای پاک کردن McGwire نام از بالای کتاب رکورد.

McGwire و سوسا را در مسیرهای مختلف نسبت به اقرار. McGwire است توبه خسته تقریبا شکسته شده است. Sosa درست به فرم همچنان به مخفی کردن در پشت یک لبخند هرگز اجازه خود نما ترک. این هر دو جذاب و بدتر است.

حتی اگر McGwire و سوسا ندارد و تنها کسانی که (ممکن است) دوپ شده در ’90s, آنها, آنهایی که تحمل فشار از جمعی ما ناامیدی ما نا امیدی در حال فریب خورده آگاهی ما است که شاید ما باید توجه شده ایم به بیش از فقط homers که خراشیده ماهواره. مثل همیشه “سیمپسونها” تا به حال آن را حق تمام طول … ما همیشه انتخاب dingers.

پس از سال 1998 McGwire در نهایت اعتراف به استفاده از داروهای افزایش دهنده عملکرد افزایش. Sosa, دخیل, انجمن, هرگز بستری او در هر چیزی به غیر از سخت خوب کار می کنند. به عنوان هر تحقیر وارد برای یک بار توانا اواز یا موسیقی دو نفری — یک corked-بت بحث برای Sosa یک بررسی کنگره در حال انجام گیری از سالن از شهرت و شهرت خود را فروپاشید فقط کمی بیشتر.

McGwire در نهایت در بر داشت راه خود را به ستاره شرق, مربیگری برای نزدیک به یک دهه. Sosa باقی مانده است جدا از او ساخته شده و معروف جهان در سال 1998. هر دو در حال حاضر از بازی بیس بال, گذراندن وقت با خانواده و افسانه های نجومی به نظر می رسد یک راه طولانی به دور است.

کسانی که می خواهند خود را به پوند گوشت در حال رفتن به یک کمی نا امید اینجا; بیس بال بازیکنان پس از کمیسر جوانه Selig, طرفداران و رسانه های … هیچ کس raked بیش از حد بد و یا بیش از حد طولانی. به جای تمرکز اصلی در اینجا این است به عنوان نشان می دهد که در یک تابستان در یک رکورد تعقیب که به نظر می رسید کمی بیش از حد خوب درست باشد … حتی اگر ما نمی خواهند به آن اعتراف در زمان.

____

جی Busbee است که یک نویسنده برای یاهو ورزشی. او را دنبال کنید در توییتر @jaybusbee و یا با او تماس بگیرید با راهنمایی ها و ایده های داستان در [email protected]

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>