Showtime: هنوز هم وجود دارد صعودی به Mahomes’ بازی

من می خواهم به فکر می کنم از هر فصل NFL به عنوان یک داستان جداگانه در ظرف بزرگتر کتاب از لیگ ، نه هر پاراگراف از هر داستان اچ به حافظه ما. سال بعد ما نمی یاد هر جزئیات از یک فصل NFL. اما درست مثل هر داستان خوب وجود دارد شخصیت های محوری و نقاط طرح چوب است که با ما در طول سال است. مجموعه ای از بازیکنان و مربیان کمک خواهد کرد که حمل داستان 2020 NFL season. در این مجموعه ما را در یکی از آن کلید شخصیت های شروع با یک کارفرمایی است که به وضوح چهره این لیگ در حال حاضر.

پاتریک Mahomes در حال حاضر به خوبی در راه خود را به تبدیل شدن به یک زمان بزرگ است. آن داغ را. تا زمانی که او همچنان در لیگ Mahomes خواهد بود یک رقم مرکزی در داستان هر فصل.

[ایجاد و یا پیوستن به یک سال 2020 یاهو فوتبال فانتزی لیگ برتر را برای امروز رایگان]

کانزاس سیتی کارفرمایی به دنبال برک آوت خود را تا سال 2018 MVP فصل را با یک سوپر باول عنوان. رک و پوست کنده, مگر اینکه شما یک 49ers فن شما باید سپاسگزار برای نتیجه بازی بزرگ از فوریه. به عنوان جمعی از NFL طرفداران Mahomes گرفتن اولین سوپر جام پیروزی را از راه به طوری که در اوایل یک هدیه بزرگ است.

در حال حاضر ما لازم نیست به صرف سال با داشتن برخی از احمق گفتگو سوال که آیا Mahomes واقعا که خوب چون او نیست “برنده بزرگ” نشده است.

Despite all we've seen from Patrick Mahomes so far in his career, the best may still be yet to come. (Photo by Kyle Rivas/Getty Images)
با وجود همه ما دیده ایم از پاتریک Mahomes تا کنون در حرفه خود بهترین ممکن است هنوز رتبهدهی نشده است آمده است. (عکس توسط Kyle ریواس/گتی ایماژ)

آن را مانند زمانی که Peyton منینگ در لیگ. برای سال های بسیاری از ما تا به حال قرار داده تا با روایت دستفروشان مجبور چاله در مورد او به عنوان یک نخبه کارفرمایی و/یا یکی از بهترین در تمام دوران به سادگی چرا که او دارای یک حلقه است. او در نهایت کردم نیست. و حالا که خود را حرفه ای است که بر هیچ کس اهمیت می دهد چه مدت آن را در زمان او را به نفع خود اولین سوپر باول. هنگامی که او می رود به سالن از شهرت خود را با تمجید گذاشته, آن را فقط می گویند دو بار سوپر باول برنده است. ورود به اواخر خود را نمی خواهد باشد مهم نیست که چگونه اغلب آن را صحبت کردن در یک نقطه در طول زمان خود را به عنوان یک بازیکن فعال.

با Mahomes آن را زیبا. ما را وادار به جست و خیز همه از آن بی فایده و گفت و گو است. نه تنها او را به بهترین فعال خالص پرتاب از فوتبال در بازی امروز اما او نیز ممکن است بهترین برای همیشه آن را انجام دهد زمانی که همه گفته و انجام می شود. Mahomes می نویسد چک به صورت هفتگی با بازوی خود را بیشتر quarterbacks تنها می تواند رویای تجاری. قدردانی می شود که به ما تمرکز خود را از سر گرفت. او فقط نگه داشتن beefing دومی به عنوان زمان می رود.

با که گفت, Patrick Mahomes’ شخصیت قوس برای این آینده NFL فصل را در اطراف این که آیا او می تواند همچنان به اضافه کردن لایه ها را به خود را در حال حاضر شگرف skillset.

هنوز هم وجود دارد بیشتر به ترس از پاتریک Mahomes

2018 فصل روشن ساخته Mahomes’ ظالمانه توانایی به عنوان یک رهگذر. سال اول استارت انداخت پوچ 50 touchdowns و led لیگ در تنظیم متری در هر تلاش. او انباشته مسخره پرتاب در بالای مسخره پرتاب تمام راه را به یک بازی مسابقات قهرمانی آسیا اسکله برای ردیف 1 دانه کانزاس سیتی تیم ملی. با وجود از دست رفته برخی از زمان با آسیب میدوی را از طریق سال گذشته نه خیلی تغییر کرده است. Mahomes ترین باقی می ماند منحصر به فرد رهگذر خطرناک در بازی. هنوز ستاره کارفرمایی آیا پرده دیگری ترسناک بخشی از بازی خود را به عنوان سال عینک.

چند بار در طول عالی خود را تا سال 2018 کمپین من اغلب خودم فکر “او را ترک یک تن از خبر متری در این زمینه است.” که برای تلفن های موبایل مسخره برای یک بازیکن بود که آشکار غالب و قرار دادن چنین پر زرق و برق اعداد. اما این فقط یک یادآوری از چه نادر از یک بازیکن ما در حال صحبت کردن در مورد در اینجا. حداقل دو بار در یک بازی Mahomes را در پیدا کردن خود را در خارج از جیب و تفنگ توپ downfield کم-درصد پرتاب به هدف از دست و رنج منفی بازی. فکر کردم به خودم “این مجنون چه خوب او را برای رفتن به زمانی که او متوجه می شود او خیلی ورزشی, او فقط می توانید انتخاب کنید تا آسان پنج تا 10 متری و تنها با تقلا در اینجا به جای پرتاب هنگامی که آن را نمی وجود دارد.”

در سال 2019 کردم جواب من. در سال 2019 او شروع به خاموش.

[2020 پیش نویس رتبه بندی: کلی | QBs | RBs | WRs | TEs | DST | Kickers]

اولین نشانه از آن آمد در هفته 4 یک پیروزی بیش از شیرها. Mahomes در زمان اجرا شش بار در کل. او طولانی ترین اجرا رفت و برای 25 متری در یک سوم پایین بازی را به نگه داشتن درایو در حال حرکت در سه ماهه اول. او نقل مکان کرد و زنجیر دوباره در سه ماهه چهارم با هفت حیاط گریز. که فقط جزئی طعم و مزه. متاسفانه او صدمه دیده است فقط چند هفته بعد از آن در دنور. ما نمی کنید برای دیدن مرحله بعد از تکامل … حداقل برای مدتی.

در حالی که ما در اینجا آن را به ارزش بازبینی که پاتریک Mahomes ساخته شده واقعی معجزه باز گشت از آن دررفتگی زانو و کلاه. او قادر به بازگشت به این دلیل که او فقط ساخته شده است مانند یک انسان عادی. زمانی که افرادی مثل من اشاره به او را به عنوان “QB الوهیت” یا “بیگانه” این بخشی از دلیل که چرا آن را سزاوار.

آن را حس می کند که در حالی که دوره نقاهت بعد از آسیب دیدگی در حالی که بازی Mahomes زمان آن را آسان به عنوان یک دونده. مطمئن شوید که وجود دارد برخی از خطوط جامد 20-plus متری و/یا touchdown اینجا و یا وجود دارد. اما آن را تا برگشتی که او واقعا به هر طریقی این پویا.

Mahomes در زمان خاموش 24 بار بیش از سه postseason بازی برای 135 متری و دو touchdowns. این یک عامل اصلی در حرکت زنجیره ای. او را برداشت تا 11 اولین فراز بین بخشی از دور مسابقات قهرمانی آسیا و سوپر باول. برای بافت او را برداشت تا 15 اولین فراز بیش از 14 به طور منظم فصل شروع می شود در سال گذشته 19 در طول سال 2018 فصل به طور منظم و فقط دو تا قبلی postseason.

اضافه کردن این ابعاد به خود بازی باید مرعوب کردن بقیه لیگ. آن را به عنوان اگر Mahomes نبود در حال حاضر بکر بداهه هنرمند اما اگر او در حال حاضر قصد پاسخ با “من اجرا” هنگامی که با این لحظات از بحث این ترسناک به فکر می کنم چقدر بهتر او و بقیه این شهر کانزاس جرم می توانید رفتن به جلو.

حتی از خام فوتبال فانتزی چشم انداز این تحول بزرگ است. در حالی که 135 متری و یک جفت touchdowns بیش از سه بازی نمی کند و صدای زیاد آن را به مقدار اضافی 8.5 امتیاز در هر بازی. شما لزوما رفتن به میخ سرپهن کوچک که بر روی خود 2019 در هر بازی مجموع و فقط شروع به پرواز اما داشتن امتداد مانند است که در درون خود طیف وسیعی از نتایج تنها باعث افزایش صعودی از این منحصر به فرد با استعداد رهگذر. با وجود Lamar جکسون, تاریخی, فانتزی اجرا در 2019, Mahomes به راحتی می تواند رسیدن او را به عنوان QB1 در سال 2020 اگر او این رشته با هم از طریق این دوره از کل فصل.

در نگاه اول شما ممکن است فکر می کنم که با اضافه کردن چند کارفرمایی عجله تلاش در محل عبور ممکن است خبر بد برای برخی از قابل توجه عبور فو در این جرم. از سوی دیگر هک کردن برخی از کم درصد می اندازد او در آن سوم فراز و subbing در مورد نیاز همونطور که در واقع کمک به حرکت زنجیره ای می تواند در خدمت به این جرم کارآمد تر. نگهداری دیسک های زنده و در حال حرکت و نزدیک به منطقه پایان است که از اهمیت بسیار بیشتری نسبت به حاشیه از خود عبور حجم. این هنوز هم می تواند خبر خوبی برای Tyreek تپه تراویس Kelce سامی واتکینز Mecole Hardman و بقیه.

این واقعیت است که وجود دارد بیشتر عظمت برای پاتریک Mahomes به باز کردن کاملا وحشی است. با توجه به تمام است که او انجام داده در یک مقدار کوتاه از زمان آن را وسوسه انگیز به قبول آنچه که ما در حال حاضر. و در عین حال او را به ما نشان داده است که وجود دارد بیشتر سقف آماده برای او برای دسترسی به. او اثبات; که همه ما نیاز داریم.

Mahomes آغاز به ازدواج تاریخی خود را به عنوان توانایی های یک رهگذر به موقع زنجیره ای-حرکت راش تلاش بیش از 16 بازی و postseason اجرا خواهد شد عمده طرح نقطه در داستان 2020 NFL season. او در حال حاضر به صورت لیگ.

در حال حاضر او فقط تلاش بیشتر به قلم میراث او.

بیشتر Yahoo Fantasy Football تجزیه و تحلیل

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>