NBA پیش نویس 2020: رتبه بندی رزمندگان,’ بهترین پیروزی-در حال حاضر گزینه های در دور اول

پس از پنج سال بالای NBA رزمندگان کاهش یافت و بازگشت به زمین در یک مد دراماتیک در 2019-20. گلدن استیت رفت و از اول به بدترین در جدول رده بندی کنفرانس غرب و نمی خواهد یکی از 22 تیم NBA رفتن به اورلاندو در لیگ را راه اندازی مجدد در ماه آینده.

اما با کلی تامپسون و خصوصی به کاری می رود به بازگشت به صف در 100 درصد فصل آینده به رزمندگان’ قهرمانی پنجره باز می ماند. و گلدن استیت نیز لذت بردن از یکی از چند قدرت پردازش داشتن NBA بدترین رکورد: تضمین بالا-پنج انتخاب کنید در آینده پیش نویس است.

مقدار زیادی از چشم انداز جذاب در دسترس هستند در این سال کلاس اما برخی از آنها قابل توجه نقص در بازی های خود را که نیاز به اتو کردن قبل از آنها می تواند تبدیل به کلید همکاران در NBA. با توجه به این که دولت طلایی است که به دنبال بازگشت به عنوان مشاجره حق دور مدیر کل باب مایرز به احتمال زیاد چشم یک بازیکن نیست که نیاز به حد بلوغ و می تواند تاثیر فوری در چرخش است.

ما می خواهیم نگاهی به رزمندگان’ پنج بهترین گزینه های که آن را به بازیکنان که بلافاصله می تواند و توان شمارش در یک postseason بازی.

NBA پیش نویس 2020: رتبه بندی رزمندگان,’ بهترین پیروزی-در حال حاضر گزینه های در دور اول در ابتدا در ظاهر ورزشی NBC Bay Area

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>