MLB ممکن است یک فصل, اما آن را در یک هزینه بزرگ

پیچ آن گفت: بازیکنان بیس بال تبدیل آن به یک رژه.

هفته به یک مذاکره که تبدیل شده بود قرمز مواجه شده و تف,-y, شخصی, اتحادیه بازیکنان رئیس تونی کلارک در روز شنبه شب اعلام کرد این اتحادیه نمی خواهد پاسخ به لیگ اصلی بیس بال های اخیر کار پیشنهاد و به جای شات بازگشت “از آن زمان به بازگشت به کار. به ما بگویید هنگامی که و که در آن.”

خسته از یک سری از طرح آن به عنوان لباس تا نسخه از آخرین و تمایلی به تسلیم شدن کامل سرشکن بازیکن دستمزد در هر ترتیب این اتحادیه تحویل نامه ای به سازمان لیگ که رد روز جمعه ارائه و نشان داد آن را نمی خواهد شمارنده در اقتصاد و یا طول فصل.

که ناگهان اتحادیه که پس از پیشنهاد نجومی از 114 بازی ها جرأت کمیسر راب مانفرد به موسسه بسیار کوتاه فصل (کامل سرشکن حقوق) به او اصرار داشت که آنچه صاحبان می تواند استطاعت.

جزئیات باقی می ماند. تاثیر ماندگار — این توافق دسته جمعی منقضی می شود در 18 ماه ممکن است نارضایتی بیش اخیر acrimonious مذاکرات بازیکن کینه — باقی مانده است. دشمنی بی اعتمادی و حتی نفرت باقی می ماند. حوادث ماه گذشته معطل خواهد شد و حتی شکل دادن به آینده از این بازی و نه لزوما در یک تولیدی راه است. کار جنگ را در بیس بال شامل یک اتحادیه سوختن اخیر CBA شکست و یک لیگ استفاده می شود به راه خود را گرفتن.

و به این ترتیب لیگ خواهد شد که راه خود را دوباره شروع در حال حاضر با کسب اجازه از اتحادیه موقعیت خود را برای یک روز دیگر و هماهنگی با عمومی است که تا به حال به اندازه کافی از دو طرف بد اخلاقی. کسانی که گسترش postseasons طراحی شده برای صاحبان کل احتمالا اتفاق نخواهد افتاد. برخی از بازیکنان ممکن است تصمیم یک فصل از 48 یا 55 یا 60 بازی است که به اندازه کافی از یک فصل در معرض خطر عفونت است. اکثریت خواهد شد بازگشت به کار, اما, شاد, به عقب در این زمینه دیوانه در کارفرمایان خود را تراز وسط قرار دارد با اتحادیه خود را به برادران و موضوع را به دمای روزانه چک کردن.

The ball is back in the hands of Rob Manfred as players’ union chief Tony Clark declared the union would not respond to MLB's latest proposal. (Cody Glenn/Icon Sportswire via Getty Images)
توپ را در دست راب مانفرد به عنوان بازیکن’ رئیس اتحادیه تونی کلارک اعلام کرد این اتحادیه نمی خواهد پاسخ به MLB آخرین پیشنهاد. (کودی گلن/آیکون Sportswire از طریق گتی ایماژ)

در سه و نیم صفحه نامه ای خطاب به MLB منجر مذاکره دن Halem اتحادیه همتای بروس مایر در روز شنبه گذاشته مشاهدات و شکایت و توضیحات که او خلاصه تا نزدیکی پایان:

“بازیکنان باقی می ماند و ایران در موضع خود را که یک روز کار ارزش روز پرداخت به خصوص در یک وضعیت که در آن بازیکنان و خانواده های آنان خواسته شده را بار دیگر و خطرات. داده خود را ادامه داد و اصرار بر صدها میلیون دلار اضافی پرداخت کاهش فرض می کنیم این مذاکرات به پایان رسیده است. اگر قصد شما به طور یک جانبه تحمیل یک فصل ما دوباره درخواست کنید که شما به ما اطلاع و ما اعضای چگونه بسیاری از بازی شما قصد دارید به بازی و هنگامی که و که در آن بازیکن باید گزارش. این ناعادلانه است به ترک بازیکنان و طرفداران حلق آویز در این نقطه و تاخیر بیشتر خطرات و به خطر انداختن سلامت و ایمنی است. ما تقاضا است که شما به ما اطلاع از برنامه های خود را توسط نزدیک از کسب و کار در روز دوشنبه 15 ژوئن.”

کسی تا به حال تعظیم به اجتناب ناپذیر است. کسی تا به حال به درخواست هنگامی که و که در آن. هوشمندانه و در یک بازی آن را نمی خواهد اجازه را به نفع خود به هر حال اتحادیه ژله پا خود را به بالا زمین. با فرض این در واقع پایان دادن به مذاکرات است که مانفرد حکم یک فصل آغاز می شود که در حدود یک ماه به پایان می رسد و در اواخر ماه سپتامبر و است که توسط یک postseason لیگ نگران است می تواند خطر توسط موج دیگری از بیماری و هیچ یک از آن است که قطع توسط یک راش پوستی مثبت آزمایشات قبل از آن اتحادیه برگ داشتن ساخته شده ایستاده.

آماده است به بازی بیس بال. آن را از طریق با زشتی از هفته گذشته است. (وجود خواهد داشت زمان برای بیشتر زشتی بعد.) آن را با پیوستن به طرفداران بی تاب و بپرسید: “هنگامی که و که در آن؟”

MLB پاسخ بعد از آن شنبه شب. آن را ارائه نمی دهد هنگامی که و یا که در آن. لیگ به جای دفاع قبلی خود پیشنهاد بدحجابی اتحادیه برای قرار دادن “هزاران نفر از دیگر بیس بال کارکنان” در خطر اقتصادی و در نتیجه “ما را ارزیابی اتحادیه امتناع به رعایت شرایط مارس توافق و پس از مشاوره با مالکیت تعیین بهترین دوره را به بیس بال به طرفداران ما.”

بنابراین, شاید, شدت, صحبت, لیگ برنده است. دوباره. اما گاهی اوقات شما باید به L. و تبدیل آن به یک رژه.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>