مرتنز مجموعه ناپولی گلزن رکورد به عنوان بلژیک ستاره بسته می شود در قرارداد جدید

خشک مرتنز پیشی گیرد Marek Hamsik برای تبدیل شدن به ناپولی را گلزن تمام وقت.

بلژیک به ثمر رساند در دقیقه 41 به سمت خود Coppa ایتالیا در مرحله نیمه نهایی در برخورد با اینتر را به چوب خط حساب خود را به 122 اهداف این باشگاه است.

او قبلا در 121 با Hamsik اخیرا تصویب دیگو مارادونا شمارش از 115.

نقطه عطفی در می آید به عنوان مرتنز بسته در یک قرارداد جدید با این سری از یک طرف پس از ماهها حدس و گمان و ارتباط او با یک حرکت به دور.

چلسی و اینتر در میان باشگاه های علاقه مند به او, اما ناپولی مدیر کریستیانو Giuntoli در حال حاضر پیشنهاد یک قرارداد جدید نیست دور.

“من می دانم که وکلا در حال کار بر روی آن او می خواهد به ماندن و ما قصد داریم به نگه داشتن او وجود دارد تنها یک نتیجه است که می تواند از آن” Giuntoli گفت RAI Sport به عنوان ناپولی بازگشت به رقابتی عمل است.

“این مهم است که به به پشت بر روی زمین و یک نشانه ای بزرگ برای جامعه بزرگ بیش از حد.

“ما در نیمه نهایی که برای اولین بار پا عملکرد و می خواهید به نگه داشتن آن رفتن با رسیدن به فینال.”

مرتنز’ شکستن رکورد هدف این بود که یادآور بسیاری از او به ثمر رساند تا برای سری غول شنود گذاشته به خانه پس از یک رعد و برق سریع ضد حمله با Lorenzo Insigne.

بلژیک بین المللی دربسته در محیط 90 بار برای کشور خود پیوست ناپولی از PSV در سال 2013 و مترادف با باشگاه در هفت سال پس از.

یک مورد علاقه مدیر سابق Maurizio Sarri او به اوج خود رسید و با 28 گل در 35 سری آ حضور در فصل 2016-17 و به ثمر رساند تا حداقل 10 گل در تمام مسابقات در هر فصل او سپری کرده است در این باشگاه یک رکورد است که قدمت آن 10 فصل خود را از طریق زمان و در PSV و اوترخت.

این اخبار ممکن است به عنوان یک ضربه به فرانک لمپارد و چلسی بود که امید به کراوات انتقال رایگان برای مرتنز در پایان مهلت قرارداد خود را.

چلسی قبلا سعی کردم به ثبت نام مرتنز در کوتاه مدت معامله در ماه ژانویه اما ناپولی مبارزه سخت به نگه داشتن از یکی از نوازندگان.

مرتنز افتاده بود با رئیس Aurelio De Laurentiis در طول درمان از مربی سابق بارسلونا, اما در این رابطه شده است وصله.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>