آرسنال افسانه گیلبرتو سیلوا هیجان زده برای دیدن پیشرفت مهاجم گابریل Martinelli در باشگاه.

18 سال است که در حال حاضر به دو چهره از اهداف برای فصل و ثابت کرده است که چیزی از تعجب بسته پس از ورود از Ituano در تابستان گذشته.

Gilberto با خوشحالی به دیدن او همکار برزیلی رشد توپچی ها در این باشگاه که در آن او موفق به کسب 2003-04 در لیگ برتر به عنوان یکی از Invincibles.

“من خوشحال هستم که آرسنال باید بازیکنان برزیل. من فکر می کنم این فوق العاده پس از برخی از بازیکنان برزیل که به دنبال ما نه کاملا ضربه ارتفاعات اما در حال حاضر Martinelli و دیوید [Luiz] در این باشگاه گفت: باشگاه رسمی سایت در یک چت با مدیر فنی Edu.

“دیوید ساخته شده انتقال از یک رقیب [چلسی] پیوست و آرسنال یک باشگاه است که نیاز به معرفی ندارد.

“سپس شما باید Martinelli, امیدوار کننده جوانی و نه فقط برای آرسنال, اما او در حال صحبت در برزیل فوتبال و او ساخته شده یک شروع بسیار خوب. او به خوبی انجام می دهند و نشان شجاعت خود را.

“او در پیراهن آرسنال به عنوان اگر او بودند و هنوز هم بازی با دوستان خود را در قبلی خود باشگاه است. من خوشحال هستم که آرسنال موفق به دریافت این معامله انجام می شود و او را در یک موقعیت خوب به دنبال در قدم به قدم از تمام بازیکنان برزیل که آرسنال داشته اند.”

Gabriel Martinelli Nicolas Pepe
گابریل Martinelli, Nicolas په په

Edu در ضمن هم ستایش ویژه برای جوانی.

“او یک آینده بزرگ پیش از او,” او گفت:. “او یک برزیلی با, بسیار, جالب, چشم انداز به دلیل آن آسان است برای شروع راه او. ما می دانیم که ما نمی Gigi?

“راه او شروع به خود را به ایستادگی کردن آسان نیست در آن است؟”

و Edu اشاره کرد که دیوید لوئیز آینده به نظر می رسد مجموعه ای در لندن با وجود قبلی نشان می دهد که او ممکن است بازگشت به بنفیکا.

“او یک مرد است که واقعا می تواند کمک کند در روز-به-روز روشن و خاموش کردن زمین به عنوان او انجام شده است,” او اضافه شده است.

“من در حال حاضر می دانستم که او به خوبی به خاطر من با او در تیم ملی زمانی که من یک هماهنگ کننده است و آن را بسیار خوب است.

“ما به یکدیگر کمک کنیم. شما می دانید آن را مهم احساس کنند که حمایت و به مبارک باشه روز به روز در باشگاه است. آن را باور نکردنی باشگاه با اصول است. آنها همچنین باید افتخار به جایی که آنها هستند; که کمک می کند تا به عنوان به خوبی.”

آرسنال recommence خود در لیگ برتر روز چهارشنبه در خانه مقابل منچستر سیتی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی