چگونه به حذف Smart Home پستی از آندروید 11 قدرت منو


آندروید 11 دارای یک قدرت جدید منو. هنگامی که شما فشار دکمه پاور به خاموش کردن و یا راه اندازی مجدد دستگاه خود را ببینید معمول دکمه در علاوه بر این به کارت های پرداخت و مجموعه ای از پستی برای هر خانه هوشمند دستگاه شما اضافه شده به گوگل صفحه اصلی. این یکی از ویژگی های سرد اما منو خیلی به هم ریخته.

در حالی که خانه های هوشمند پستی آن را آسان تر برای ما به کنترل ما در بسیاری از دستگاه های کاهش مدیریت خود را به چند لمس می تواند (و خواهد شد) منجر به تصادفی پرس. این پستی همچنین قدرت منو شلوغ به خصوص اگر شما چندین دستگاه های هوشمند مانند چراغ ها و سخنرانان. خوشبختانه شما می توانید آن را خاموش.

از بین بردن خانه های هوشمند پستی

به حذف پستی خود را باز کنید تنظیمات برنامه رفته و به “سیستم.” از وجود دارد را انتخاب کنید “حرکات” و سپس “قدرت منو.” را انتخاب کنید “دستگاه کنترل” و غیر فعال کردن ضامن کنار “نمایش دستگاه کنترل می شود.”

اگر شما با استفاده از گوگل, پرداخت, کارت های خود را هنوز هم به نظر می رسد در اینجا, اما آن را فقط به عنوان آسان به آنها را حذف کنید. بدون پستی و یا کارت شما ببینید یک منطقه زیر دکمه قدرت. امیدوارم توسعه دهندگان شخص ثالث خواهد بود قادر به repurpose این منطقه و یا بازگرداندن قدرت منو. ما مواظب باشید تا پس از آن.

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ پرش به شروع کار خود را با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >

پوشش, تصویر, تصویر, GIF, توسط Jon شوالیه/ابزار هک

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>