چگونه برای برقراری ارتباط آفلاین — بدون اتصال Wi-Fi تلفن پذیرش و یا داده های تلفن همراه مورد نیاز


تقریبا 20% از جمعیت ایالات متحده (در حدود 60 میلیون آمریکایی) زندگی در مناطق روستایی که در آن تلفن همراه دریافت ضعیف است یا وجود ندارد. در زمان بحران این آمریکایی ها نمی توانید تکیه بر روی اینترنت برای برقراری ارتباط با عزیزان و یا دریافت اطلاعات جدید است. این است که چرا قادر به ارتباط برقرار کردن آفلاین بسیار مهم است.

حتی اگر شما در یک منطقه شهری بیشتر شبکه ها دریافت انباشته یا پایین رفتن. یک اعتراض ساده می تواند فلج یک سیستم اگر هزاران نفر از مردم هر کدام با یک تلفن در حال ازدحام یک منطقه است. در آن شرایط شما نیاز به یک راه برای ارسال پیام است که تکیه می کند Wi-Fi یا شبکه های تلفن همراه.

مرحله 1: نصب Bridgefy

Bridgefy یک برنامه است که تسهیل مکالمه با دوستان و خانواده و غریبه ها بدون نیاز به اتصال به اینترنت فعال. این برنامه با استفاده از بلوتوث برای ارسال و یا رمزگذاری شده و یا تکه تکه کردن پیام ها در راه, آن را بسیار شبیه به تکنولوژی بالا دستگاه مخابره ترانزیستوری.

نرم افزار رایگان برای استفاده است و کار می کند در هر دو آندروید و آیفون. با استفاده از لینک زیر دانلود و نصب برنامه بر روی گوشی شما.

مرحله 2: ارسال پیام های آفلاین

برنامه را باز کنید و دنبال دهید. برنامه از شما خواهد خواست برای ایجاد یک نام کاربری است که یک شر لازم است از جایگزین خواهد بود به شما نیاز به تایید شماره تلفن خود را قبل از شما می تواند به سیستم وارد شوید و که ترک یک دنباله مقاله.

Bridgefy را درخواست دسترسی به بلوتوث و GPS و اطلاعات تماس خود را — با ارائه آن ، هنگامی که شما در رسیدن به صفحه اصلی فعال کردن GPS (مکان یا خدمات برای کاربران آیفون) و بلوتوث سنسور.

وجود دارد سه زبانه اصلی: تماس, چت, و پخش. تماس با ما لیست هر کسی در کتاب آدرس خود را (اگر اجازه داده می شود) که همچنین دارای برنامه های نصب شده و همچنین کاربران در این نزدیکی هست. چت, لیست هر فعال مکالمات. پخش شما اجازه می دهد ارسال پیام به همه نزدیکی Bridgefy کاربران, آیا در تماس های خود را یا نه.

صحبت کردن به طور مستقیم به کسی که

اگر شما مایل به چت به طور مستقیم با یک فرد تبدیل به مخاطبین tab. اگر شما می خواهید به صحبت کردن با آنها نیست آنها نیاز به نزدیک آن برنامه را نشان می دهد با قرار دادن آنها تحت عنوان “نزدیکی و تماس با ما.” این برنامه با استفاده از بلوتوث برای برقراری ارتباط نیست. اما برای جبران محدودی از بی سیم استانداردهای Bridgefy با استفاده از آنچه در آن خواستار “مش حالت” به گسترش پوشش.

برای ارسال یک پیام به کسی که فراتر از 30-100 پا محدود (بسته به نوع گوشی شما بلوتوث سنسور), Bridgefy نوبت کاربران در این نزدیکی هست به یک پل بین شما و دریافت کننده. پیام رمزگذاری شده است بنابراین این “پل” کاربران می توانند پیام را بخوانید. پیام رله بین دستگاه تا زمانی که هدف در نظر گرفته شده آن را دریافت. با این ویژگی شما قادر خواهید بود برای برقراری ارتباط آفلاین تا 660 فوت دور.

تا زمانی که شما نگاه کنید به “در محدوده” نماد در کنار نام خود پیام خود را آفلاین می شود. مکالمات خارج از محدوده را با استفاده از داده ها.

صحبت کردن با تمام کاربران در این نزدیکی هست

دیگر ویژگی قابل توجهی از Bridgefy است “پخش Mode.” این ابزار مناسب برای تظاهرات و یا بلایای طبیعی وجود دارد که در آن هرج و مرج و سنتی وسیله ارتباطی به درستی مناسب است. با پخش حالت شما می توانید ارسال پیام های آفلاین برای هر کاربر با 660 فوت محدوده حتی اگر آنها را در لیست تماس خود را. این پیام ها تکه تکه با طراحی بنابراین هر کسی می تواند به عنوان خوانده شده.

برای استفاده از پخش در حالت سوئیچ به پخش برگه. در آندروید شما نیاز به انتخاب “انتخاب حالت پخش” برای اولین بار (در iOS شما خواهد پرش به سمت راست به چت). نوشتن یک پیام و هر تلفن در نزدیکی در حال اجرا Bridgefy در این حالت قادر خواهد بود برای دیدن پیام.

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ پرش به شروع کار خود را با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >

تصویر روی جلد و تصویر توسط Jon شوالیه/ابزار هک

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>