سابق آرکانزاس مربی تیم فوتبال Bielema شکایت Razorback بنیاد

فایت ارک. (AP) — سابق آرکانزاس مربی تیم فوتبال برت Bielema در حال حاضر یک دستیار با غول نیویورک به ثبت 7 میلیون دلار طرح دعوی در دادگاه در برابر آرکانزاس Razorback پایه و اساس است.

این طرح دعوی در دادگاه واصل جمعه می گوید: پایه و اساس است که پشتیبانی از آرکانزاس دو و میدانی نقض یک تعهد قراردادی او را به پرداخت حدود 12 میلیون نفر — مقدار خریداری توافق Bielema امضا شده در ژانویه 2018 پس از او از کار اخراج شد.

مارشال نی وکیل برای Razorback بنیاد معتقد است Bielema است که مدیون. بنیاد فرستاده Bielema نامه on Jan. 31, 2019 و خواستار آن است که او بازگشت پول آن را در حال حاضر پرداخت می شود او را در ماهانه خریداری پرداخت.

“آنچه که من می تواند سهم در این نقطه قبل از هضم کل سند است که این بنیاد قبلا خواستار آن شدند که برت Bielema بازگشت $4,555,833.29 بود که به او پرداخت می شود قبل از این بنیاد کشف خود را چندین مواد نقض توافق” نی نوشت در پست الکترونیکی. “به نظر می رسد که Bielema ظ کت و شلوار به منظور جلوگیری از شکایت کرد.”

64 صفحه طرح دعوی در دادگاه می گوید: Razorback بنیاد تمایل به پرداخت Bielema ناشی از نتیجه آن که در او نیست سعی کردم به اندازه کافی سخت به پیدا کردن شغل دیگری برای جبران پول مدرسه بدهکار است.

Bielema رفت 68-24 در هفت فصل در ویسکانسین قبل از رفتن به آرکانزاس است. او به پایان رسید با یک 29-34 علامت با Razorbacks و اخراج شد در نوامبر 2017.

در ماه جولای 2018, the New England Patriots استخدام Bielema به عنوان یک مشاور به سر مربی لایحه Belichick. او پرستان خط دفاعی تیم ملی در جام 2019 فصل است. در ماه ژانویه در نیویورک غول و سر مربی جدید جو قاضی, استخدام Bielema خارج linebackers’ مربی و دستیار ارشد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>