Enes کانتر: من شنیده ام ” بسیاری از بازیکنان در شرق حذفی تیم از جمله superstars, بازی نخواهد کرد


NBA صاحبان تایید از سرگیری با 22 تیم در دیزنی جهان. ملی بازیکنان بسکتبال انجمن مورد تایید فرمت.

یک سوال که نمی دریافت توجه کافی قبلا در این فرایند:

خواهد بازیکنان در واقع تحت این شرایط ؟

Chris Forsberg از NBC Sports بوستون:

سلتیکز مرکز Enes کانتر:

دوستان بسیاری از من در تیم های مختلف مناسب است ؟ من در واقع صحبت کردن به یکی از دوستان من و او گفت: – من قصد دارم برای گفتن که چه کسی یا کدام تیم – اما او گفت: “بسیاری از بچه ها در تیم ما است که آنها در حال رفتن به بازی.” آنها در واقع در کنفرانس شرق. آنها در یک نقطه حذفی.

و آنها مانند ستاره های بزرگ. اگر من به شما گفت که شما می خواهم دیوانه. من فقط می توانم به شما بگویم که در آن است. اما او گفت: “هی, آنها در حال رفتن به بازی.”

گفتند تا زمانی که یک واکسن تا زمانی که آنها پیدا کردن یک درمان است که آنها در حال رفتن به بازی.

نگه داشتن در ذهن این است که دست دوم در بهترین حالت. همچنین توجه گرفتن ادعا می کنند از کسی که دوست دارد گرفتن توجه. بنابراین برخی از شک و تردید.

اما قطعا بازیکنان با رزرو در مورد از سرگیری برای دلایل بهداشتی آسایش نژادی و بی عدالتی است.

تورهای ستاره Kyrie Irving تنها بازیکن شناخته شده به وضوح در برابر یک راه اندازی مجدد.*

*Trail Blazers گارد CJ McCollum اولویت هستند مشخص نیست.

کریس Haynes از یاهو ورزشی:

پورتلند تریل بلیزرز star C. J. McCollum به اشتراک گذاشته است که او رای “نه” در از سرگیری فصل در یک چت گروهی, اما او بر اهمیت اتمام این فصل از ترس آینده CBA مذاکرات نخواهد بود بنابراین نوعی به بازیکنان منابع گفت.

McCollum نیز تقدیر Trail Blazers صاحب جودی آلن برای رای گیری در 22 تیم برنامه است.

این اتحادیه رای به از سرگیری شد 28-0, با توجه به آدریان Wojnarowski از ESPN. McCollum است NBPA معاون رئیس جمهور.

من نمی دانم که چت گروهی McCollum با اشاره به. اتحادیه رسمی نظرسنجی یک ماه پیش ؟

McCollum نگرانی در مورد توافق دسته جمعی است و کاملا معتبر و برای تلفن های موبایل مانند یک نقطه با کسی که پشتیبانی از راه اندازی مجدد.

اگر کانتر صحبت کردن در مورد بروکلین… OK. ایروینگ و Keivn دورنت هستند برای فصل, به هر حال. تنها عمده وحی خواهد بود و بازیکنان در حال انتظار برای یک واکسن یا درمان است. که می تواند در حالی که.

نیز وجود دارد یک تفاوت بزرگ بین ابراز تردید در مورد بازی و بیان کرد قصد ندارد به بازی. وجود دارد یکی دیگر از پرش بزرگ به واقع بازی نیست و به خطر انداختن حقوق و دستمزد.

من گمان می کنم تقریبا تمام بازیکنان در ادامه 22 تیم در نهایت گزارش به دیزنی جهان. اما این اطمینان وجود دارد و قطعا مقدار زیادی از پچ پچ در مورد بازیکنان نشسته.

Enes کانتر: من شنیده ام ” بسیاری از بازیکنان در شرق حذفی تیم از جمله ستاره نمی خواهد بازی در ابتدا در ظاهر NBCSports.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>