بابا والاس اذعان او باید بیشتر مراقب جسارت به زمین زیر کشت در نسکار آهنگ وقتی که طرفداران بازگشت

بابا والاس کمک کرده است تا فشار نسکار جهان به برخی از مهم تقدیرنامه و تغییرات بیش از دو هفته گذشته. و او متوجه می شود که زندگی خود را در مسیر مسابقه تغییر خواهد کرد زمانی که دوباره طرفداران یک بار دیگر مجاز به شرکت در مسابقه.

والاس در نسکار تنها سیاه راننده که مسابقات تمام وقت در بالای آن سه سری در روز جمعه گفت که او باید بیشتر مراقب باشید زمانی که او سرمایه گذاری را به زمین زیر کشت در مسابقه برای دیدن طرفداران. نسکار ممنوع طرفداران از پرواز مؤتلفه پرچم در چهارشنبه پنج سال پس از آن ساخته شده بود بیهوده درخواست برای طرفداران به خودداری از پرواز پرچم.

والاس گفت: این بحث در مورد ممنوعیت پرچم شده بود برای بیش از یک هفته از اعلام این اتفاق دو روز پس از او گفت: در سی ان ان که پرچم باید ممنوع است.

“من می دانم که رفتن به تغییر در حال حاضر” والاس گفته قبلی خود را در عادات مطالعه زمین زیر کشت بازديد با طرفداران در مسابقه آخر هفته. “من باید مراقب باشید آنچه که من انجام دهید و این نوع از غم جهان ما زندگی می کنند. پدر من texted me. او با افتخار از آنچه که من انجام شده بود و مسیر مسابقه بود اما او نگران امنیت من بیرون رفتن در ملاء عام و فلان چیز. فقط دیوانه است که شما باید به فکر می کنم در مورد که طرف از همه چیز. قطعا باید به تماشای پشت خود را در حال حاضر و نمی تواند که صریح که مبارک برو خوش شانس بود که فقط یک سفر در سبد خرید گلف یا من longboard پایین به زمین زیر کشت و یا هر چیز دیگری و یک زمان خوب است.”

نسکار تصمیم به ممنوعیت پرچم بود و ملاقات با تعداد زیادی از پر سر و صدا مقاومت مواجه در رسانه های اجتماعی از برخی ادعا دیرین طرفداران, اما آن را نیز تشویق های برجسته ورزشکاران و چهره های خارج از مسابقه اتومبیل رانی. نسکار اعلام شده است یکی از بزرگترین اخبار هفته گذشته.

والاس: نه فکر زیادی در مورد زانو

والاس نیز خواسته شد اگر او تا به حال در نظر گرفته زانو در اعتراض به طول سرود ملی در مسابقه آینده. والاس ایستاده بود گذشته دو قبل از مسابقه سرود در حالی که با پوشیدن یک پیراهن که گفت: “من نمی توانم نفس بکشم” و “Black Lives Matter” به افتخار جورج فلوید و نژادی و بی عدالتی تظاهرات در سراسر کشور.او نیز سوار سیاه و سفید زندگی می کند, ماده, ماشین, در Martinsville روز چهارشنبه که در آن او به پایان رسید 11th.

او گفت که او تا به حال قرار نیست خیلی فکر کردم به زانو.

“من فکر می کنم این پیام است که من شده اند با قرار دادن در خارج وجود دارد در آهنگ های مسابقه در طول سرود است برای صحبت کردن خود را, بنابراین من قرار نیست خیلی احتیاط به این که” والاس گفت. “من دوست داشتم که [نسکار] رسمی, کرک, قیمت گرفت که ابتکار عمل ایستاده بود و برای چه به اعتقاد او در kneeled برای آنچه که او معتقد بود. یک مرد که در خدمت ملت ما در نظامی kneeled. بنابراین من فکر کردم که خیلی قدرتمند است.”

قیمت در زمان زانو قبل از نژاد روز یکشنبه در آتلانتا. این اولین مسابقه برگزار شد و پس از نسکار را آرام لغو یک قانون است که مورد نیاز مردم را به ایستادگی در توجه در طول سرود. والاس قبلا گفت که اگر او تا به حال دیده می شود قیمت زانو او را به او پیوست.

بیشتر از یاهو ورزشی:

– – – – – – –

نیک Bromberg است که یک نویسنده برای یاهو ورزشی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر