UFC on ESPN 10 وزن در نتایج: جسیکا چشم کارل رابرتسون از دست وزن; یکی از prelim لغو


Jessica Eye misses weight for UFC on ESPN 10 headliner
جسیکا چشم نتواند وزن UFC on ESPN 10 headliner

UFC بازگشت به لاس وگاس برای UFC on ESPN 10: چشم در مقابل کلویللو. آن را نشانه ارتقاء سومین رویداد در راس پس از آن آغاز شد به طور منظم ترویج وقایع پس از دو ماه تعطیلی.

روز جمعه UFC on ESPN 10 وزن در ساخته شده مبارزه با کارت رسمی اگر چه در سمت چپ آن سه دوره در سوال و لغو در دسترس نباشد. چندین مبارزان از جمله سرمقاله روزنامه جسیکا چشم و شرکت اصلی eventer کارل رابرتسون از دست رفته وزن است.

[به روز رسانی: UFC گفته است که هر سه با حملات مبارزان از دست رفته وزن توافق کرده اند و باقی خواهد ماند و در روز مبارزه با کارت.]

Headliner بین سابق او عنوان رقیب جسیکا چشم و سابق strawweight مدعی سینتیا کلویللو انتظار پزشکی ترخیص کالا از گمرک باید به اندازه کافی آسان به آهن ، کلویللو به راحتی ضربه علامت گذاری به عنوان در 126 پوند اما چشم از دست رفته وزن 0.25 پوند است.

پس از پله در مقیاس در 126.25 پوند چشم گفت: “من انجام می شود. من فکر نمی کنم من می تواند ایستادن بچه ها من متاسفم.”

تا زمانی که چشم می شود, پزشکی, ترخیص کالا از گمرک این احتمال وجود دارد که کلویللو را قبول 20 درصد از چشم مبارزه کیف برای نگه داشتن سرمقاله روزنامه دست نخورده است.

چشم بالا است مدعی در او بدست آورد. اینکه فقط یک سال از حذف از دست دادن او تلاش برای سرنگون قهرمان والنتینا شوچنکو او نیاز به یک برنده به ادامه ساخت یک مورد برای یک مسابقه برگشت. کلویللو که تا به حال مشکل ساخت وزن در strawweight است و او UFC او اولین بازی در روز شنبه اما یک پیروزی بیش از امثال چشم را به سرعت بالا بردن او را به مدعی وضعیت.

کارل رابرتسون و ماروین Vettori شد در ابتدا قرار است به مبارزه در UFC on ESPN 9 در 13 مه در جکسون ویل فلوریدا. رابرتسون از دست رفته وزن 1.5 پوند بیش از 186-پوند میان حد. Vettori توافق به مبارزه با پذیرش 20 درصد از Roberson مبارزه کیف پول. که تنها چند ساعت به طول انجامید اما به عنوان رابرتسون تا به حال مسائل پزشکی ناشی از وزن در که مانع او از مبارزه است.

دوباره برنامه ریزی شده برای روز شنبه UFC on ESPN 10, رابرتسون دوباره وزن از دست رفته این زمان بسیار فجیع وزن 190.5 پوند است. است که 4.5 پوند بالاتر از حد مجاز.

مبارزه هنوز هم در شک در زمان انتشار.

Prelim جنگنده Zarrukh Adashev بود که در اواخر جایگزینی به صورت تایسون نم در خروس وزن تقلا از دست رفته وزن نیز هست. Adashev یکی از این دو جنگنده به مقیاس اما از دست رفته 136-پوند حد 2.5 پوند است.

با نم نظر خود را در باید برنده وضعیت این احتمال وجود دارد که او را قبول بخشی از Adashev کیف پول برای نگه داشتن مبارزه دست نخورده است.

یک جلسه مقدماتی بین گریفین و Minner هرگز حتی آن را از طریق وزن-ins.

گریفین پا در مقیاس اولیه به 146 پوند محدود برای ورزشکار پروزن تقلا. Minner اما هرگز از آن ساخته شده به مقیاس.

UFC با صدور بیانیه و اشاره کرد که Minner تا به حال کشیده شده است از این جلسه به دلیل مسائل مربوط به سلامت قبل از این در وزن.

[به روز رسانی در مبارزان وزن از دست رفته]

همه مبارزان از دست رفته وزن و مخالفان خود به توافق مجازات است که نگه داشتن همه از این حملات دست نخورده است.

چشم به توافق جریمه 25 درصد از کیف پول خود را به کلویللو که نگه می دارد headlining کشمکش با هم. رابرتسون که از دست رفته وزن 4.5 پوند خواهد جریمه 30 درصد از مبارزه خود را کیف پول به Vettori. و Adashev که در زمان مبارزه با نم در فقط چند روز متوجه forfeits 20 درصد از مبارزه خود را در کیف پول.

جلوگیری از هر گونه مسائل بیشتر, UFC on ESPN 10 خواهد شد و در حال حاضر ادامه با 10 حملات.

UFC on ESPN 10: چشم در مقابل کلویللو وزن در نتایج

کارت اصلی (9 p. m. ET در ESPN و ESPN+)

 • جسیکا چشم (126.25) در مقابل سینتیا کلویللو (126)*

 • کارل رابرتسون (190.5) در مقابل ماروین Vettori (186)*

 • Merab Dvalishvili (139) در مقابل Gustavo لوپز (140) – 140 پوند catchweight تقلا

 • Andre Fili (145.5) در مقابل چارلز Jourdain (145.5)

 • اردن اسپینسا (135.5) در مقابل علامت De La Rosa (136)

کارت مقدماتی (6 p. m. ET در ESPN و ESPN+)

 • ماریا Agapova (125.5) در مقابل هانا Cifers (125)

 • چارلز رزا (155) در مقابل کوین اگویلار دو لا فرانترا (155.5)

 • جولیا آبیلا (135) در مقابل Gina Mazany (136)

 • تایسون نم (135.5) در مقابل Zarrukh Adashev (138.5)*

 • اردن گریفین (146) در مقابل Darrick Minner**

 • آنتونی پیچک (171) در مقابل مسیحی Aguilera (170.5)

*چشم رابرتسون و Adashev تمام وزن از دست رفته

**با توجه به مسائل مربوط به سلامت قبل از UFC on ESPN 10 وزن در Darrick Minner کشیده شده و از روز شنبه جلسه با اردن گریفین. کارت اقدام خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده با 10 حملات باید رابرتسون و Vettori رسیدن به یک توافق برای حفظ شرکت خود را-رویداد اصلی دست نخورده است.

TRENDING > تصویری: Dana سفید می شود در بحث گرم بیش جنگنده پرداخت و اتحادیه های کارگری در ESPN

UFC on ESPN 10 وزن در: جسیکا چشم نتواند وزن; Cynthia کلویللو است نقطه

(اشتراک MMAWeekly.com در یوتیوب)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>