انتخاب کدام زبان برنامه نویسی برای یادگیری در آینده می تواند به نظر می رسد مانند یک کار تقریبا غیر ممکن است صرف نظر از این که آیا شما یک تازه کار توسعه دهنده و یا یک چاشنی برنامه نویسی حرفه ای با سالها تجربه در ایجاد برنامه های کاربردی و وب سایت ها. اما اگر شما در حال حاضر آموخته پایتون نگاه نکنید.

ما در حال حاضر تاسیس چرا پایتون بسیار عالی زبان برنامه نویسی برای تست نفوذ سفید-کلاه هکرها و کسانی که در امنیت سایبر بنابراین ما تکرار نمی کنیم. به جای چک کردن پست ما در مزایای استفاده از پایتون برای هک و به عنوان خوانده شده بیشتر در مورد چرا شما نیاز به با سنگ تیز کردن مهارت های پایتون.

در کل پایتون می توان در قلب برخی از مهم ترین های جهان برنامه های کاربردی و وب سایت ها و شبکه های زیرساخت و حماسه پایتون توسعه دهنده گواهینامه بسته نرم افزاری به شما آموزش همه چیز شما نیاز به دانستن فقط برای $39.99. که 10 دلار کمتر از دیگر Python آموزش در تهی Bute فروشگاه.

با بیش از 90 ساعت از متخصص-چراغ راهنما این 12 دوره بسته نرم افزاری به شما راه رفتن را از طریق هر دو اصول و پیشرفته تر عناصر این زبان همه کاره. آموزش با بهره گیری از نمونه های دنیای واقعی در حالی که شما آموزش در مورد راه های بی شماری که در آن پایتون می توان در محیط های متعدد.

اگر شما جدید به زبان, با شروع مقدماتی ماژول که به شما می آموزد در مورد پایتون اصول مانند متغیرهای رشته ها و اپراتورها. این دوره را نیز به شما معرفی به انواع حلقه ها و عبارات شرطی که پایتون هر دو بینهایت قدرتمند و منحصر به فرد و آسان برای استفاده.

از آنجا, شما آماده برای حرکت به مباحث پیشرفته تر از جمله نحوه استفاده از Python در طیف گسترده ای از در خواست داده های علمی کاربردی, چگونه به مهار قدرت از Python برای ایجاد ماشین قدرتمند نرم افزار آموزش از ابتدا چگونه به منظور توسعه سفارشی شبکه های بین هر دو افراد و شرکت ها و بیشتر.

همچنین آموزش های گسترده ای است که با تمرکز به طور انحصاری در پایتون نقش قلم-تست و سفید-کلاه هک برنامه های کاربردی با دوره ای که به شما آموزش چگونه به مقابله به مثل در برابر حملات سایبری حفاظت از شبکه و سرور, سیستم عامل, توسعه و جوی پیشرفته نرم افزارهای جاسوسی و بیشتر.

اضافه کردن پایتون برای برنامه نویسی خود را toolkit با حماسه پایتون توسعه دهنده گواهینامه بسته نرم افزاری در حالی که آن را در دسترس برای تنها $39.99 — بیش از 95% خود را با قیمت معمول امروز است.

قیمت در حال تغییر است.

می خواهید شروع به ساختن پول به عنوان یک کلاه سفید هکر? پرش شروع خود را-کلاه سفید هک حرفه ای با ما 2020 حق بیمه هک اخلاقی, گواهینامه آموزشی از بسته نرم افزاری جدید Null Byte فروشگاه و دریافت بیش از 60 ساعت آموزش از هک اخلاقی حرفه ای است.

خرید در حال حاضر (96٪) >

عکس پوشش توسط Fabian Grohs/Unsplash

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی