Belgian cyclist Tom Boonen of team Omega PharmaQuick Step competes in the 110th edition of the ParisRoubaix cycling race between Compiegne and Roubaix on April 8 2012 in Roubaix northern France Boonen who had previously won in 2005 2008 and 2009 equals the record of wins in ParisRoubaix held by compatriot Roger De Vlaeminck Boonen won the race ahead of French Sebatsien Turgot Team Europcar and Italys Alessandro Ballan Team BMC AFP PHOTO FRANCK FIFE Photo credit should read FRANCK FIFEAFP via Getty Images
دوچرخه سوار بلژیکی تام Boonen از تیم امگا PharmaQuick مرحله رقابت در 110 نسخه از ParisRoubaix مسابقه دوچرخه سواری بین Compiegne و روبه در 8 آوریل 2012 در روبه شمال فرانسه Boonen که قبلا برنده در سال 2005 2008 و 2009 برابر با رکورد پیروزی های پی در ParisRoubaix برگزار شده توسط هموطن Roger De Vlaeminck Boonen برنده این مسابقه جلوتر از Sebatsien Turgot تیم یوروپ کار و Italys الساندرو Ballan تیم BMC AFP PHOTO FRANCK نی لبک, عکس های اعتباری باید به عنوان خوانده شده FRANCK FIFEAFP via Getty Images

در این هفته نسخه از Cyclingnews , پادکست برای شما به ارمغان آورد در ارتباط با Sportful و Pinarello ما نگاهی به یکی دیگر از بالا به لیست ده و این بار آن را به بنیاد کلاسیک سواران از مردان WorldTour عصر.

لیست ما است که متشکل از برخی از بهترین بنیاد متخصصان تمام وقت اجازه دهید به تنهایی چند سال گذشته و همچنین بحث در مورد خود palmarès ما مورد تجزیه و تحلیل پایدار برداشت هر رایدر ساخته شده است که در این ورزش است.

شروع با یک لیست از 15 دانیل بنسون (Cyclingnews) و ادوارد پیکرینگ (Procycling) محدودتر هم مربوطه به لیست ده سواران قبل از اوج خود بهترین سواران.

پادکست همچنین ویژگی های منحصر به فرد و مصاحبه با سابق Paris-Roubaix برنده حصیر Hayman – او میدارد جوانان بنیاد سوار بیش از حد – و ماتئو Trentin در CCC تیم را حمایت و چگونه او و گرگ ون Avermaet مسابقه را هم بعد از آن در سال.

در اینجا ما لیست بنابراین احساس رایگان برای پیوستن به و ارسال سفارش خود را در نظرات زیر.

پیتر ساگان
فیلیپ ژیلبر
تام Boonen
Fabian Cancellara
گرگ ون Avermaet
رو به Zdeněk فتح میلیمتری دوچرخه سوار چک
الساندرو Ballan
خوان آنتونیو Flecha
نیک Nuyens
Niki Terpstra
حصیر Hayman
الکساندر کریستوف
Stijn Devolder
Andreas Klier
Johan Vansummeren

این Cyclingnews , پادکست برای شما آورده شده است Sportful و Pinarello. برای عضویت در این Cyclingnews , پادکست اینجا کلیک کنید.

حامی پیام

متولد در Dolomites ها Sportful شده است ساخت ورزشکاران سریعتر و کارآمد تر و بهتر محافظت از سال 1972.

رسمی تولید کننده پوشاک به بورا-Hansgrohe. همان Pro مسئله پوشاک که شامل ما BodyFit نرم افزار و Fiandre خطوط فرسوده توسط پیتر ساگان در دسترس است برای خرید توسط تمام دوچرخه سواران.

BodyFit Pro; یک فرم طراحی اتصالات با تمرکز بر افزایش آیرودینامیک ایجاد شده به طور خاص برای rigors از نرم افزار مسابقه دوچرخه سواری.

ما همه کاره Fiandre خط با استفاده از فن آوری اختصاصی برای نگه داشتن شما را خشک و راحت در هوای نامساعد متغیر آب و هوا شرایط.

Sportful آگهی های بازار با نوآوری و ویژگی های پوشاک بنابراین شما می توانید تجربه کسانی که لحظات فراموش نشدنی خود را بهترین روز بر روی یک دوچرخه.

برای جزئیات بیشتر مراجعه کنید sportful.com به دنبال سوار شدن بر روی instagram @sportful

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی