تغییر اجتماعی در حال آمدن است به کالج و دو و میدانی

صدای زنگ در سراسر ورزشی چشم انداز است. از Austin, Iowa شهرستان از کلمسون به Columbus گریه می کند برای تغییر در حال التماس به شنیده می شود.

کالج ورزشکاران خواستار برابری و ایجاد جنبشی و پویا تغییر دهید. در پی جورج فلوید را قتل توسط یک مینیاپولیس افسر پلیس در 25 مه ورزشی جهان شده است indelibly تغییر در فقط چند هفته کوتاه. و مهمترین قسمت این است که این احساس می کند مانند آغاز.

ما باید شروع به در Clemson? رئیس جمهور جیم Clements اعلام کرد روز جمعه صبح که هیئت امنا تصویب حکم به تغییر نام یک افتخارات دانشگاه و درخواست یک ساختمان در محوطه دانشگاه بود تغییر نام داد چرا که هر دو همنام تا به حال لینک های مستقیم به برده داری. این آمد و تنها چند روز پس از سابق Clemson ستاره Deshaun واتسون و DeAndre هاپکینز درخواست در رسانه های اجتماعی برای تغییرات.

ما باید نگاه تگزاس ؟ یک گروه از بازیکنان فوتبال و دیگر ورزشکاران اعلام کرد از طریق رسانه های اجتماعی است که آنها می خواهند به مدرسه به نام ساختمان در محوطه دانشگاه و تغییر آهنگ بازی در رویدادهای ورزشی به دلیل روابط به نژاد پرستی.

تگزاس ورزشکاران نیز می خواهید برای اضافه کردن یک, سیاه, ورزشی, تاریخچه نمایشگاه به سالن از شهرت. بازیکنان تهدید به شرکت در جذب بازدیدکننده برای ورودی بازیکنان و دیگر فارغ التحصیلان حوادث تا زمانی که تغییرات ساخته شده است.

“هدف ما برای نگه ورزشی اداره و دانشگاه به یک استاندارد بالاتر نه تنها درخواست آنها را به نگه داشتن وعده های خود را از محکوم کردن نژادپرستی در دانشگاه ما اما به فراتر از این اقدام به تگزاس راحت تر و فراگیر برای ورزشکاران و جامعه گفت:” تگزاس ورزشکاران, در بیانیه ای.

ما باید رفتن به آیووا, شهرستان ؟ مربی کرک Ferentz برگزار شد یک کنفرانس خبری با سه بازیکن در روز جمعه به صحبت در مورد “خام” مکالمات درون برنامه در پی موجی از اتهامات که قدرت مربی کریس دویل پرورش یک محیط که در آن سیاه و بازیکنان احساس تخریب. (دویل است به حالت تعلیق در انتظار بررسی.)

این تغییرات می ایستد و تغییرات اتفاق می افتد در هزاران راه. NCAA, یک سازمان است که در عمل glacially اعلام کرد که آنها “تشویق همه مدارس عضو” برای کمک به دانش آموزان در ثبت نام برای رای دادن در انتخابات آینده و تعیین Nov. 3 به عنوان یک روز به جای آن است. (در سال گذشته کالج بسکتبال برگزار شد یکی از آن خیمه حوادث قهرمانان کلاسیک در روز انتخابات.)

کالج, ورزشی نیست به تنهایی. این تغییرات در ناهمواری از طریق ورزش های دیگر. این مؤتلفه پرچم ممنوع شده است در نسکار. بازیکنان NBA در حال صف آرایی با هم به مطمئن شوید که آنها در حال درمان نسبتا زمانی که آنها در حال قرنطینه در حباب برای نتیجه گیری از فصل خود را. کودتا در NFL دفاتر منجر به Michael Thomas Patrick Mahomes و کشت از دیگر بالا ستاره guilting NFL و کمیسر راجر Goodell به گفتن است که سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.

این می تواند ساده برای جشن گرفتن این تکامل به عنوان یک انقلاب به وجود می شده است بیش از حد بسیاری از دهه سیستمیک نژاد پرستی در کشور ما به بیش از حد هیجان زده در مورد یک چند هفته percolating با تغییرات امیدوار کننده. (بعد از همه رئیس جمهور تهمت است که هنوز هم با استفاده از khezri را به زانو در اعتراض به خشونت پلیس به عنوان یک فرهنگی سرپا نگه داشتن به تجمع خود را پایه.) اما آن همچنین می تواند ساده به چشم پوشی از اهمیت این کودک را نسبت به تغییر و ریشه سخت را برای آنها به تبدیل شدن به بزرگتر و برجسته تر است.

این امر به ویژه در کالج دو و میدانی جامعه به عنوان مزد ستاره خود را پیدا کرده اند صدای کانال قدرت خود را و شروع مراحل را به مطمئن شوید که آنها شنیده می شود.

“شما در حال دیدن خیلی بیشتر دانشجو-ورزشکاران صحبت و آن را” Clements گفته ورزشی یاهو در یک مصاحبه تلفنی بعد از ظهر جمعه. “من واقعا افتخار از بچه ها که در حال ایستاده و با استفاده از پلت فرم.”

که شامل ستاره کارفرمایی ترور لارنس که آغاز شده است جعل قانع کننده هویت چند ماه گذشته ، او مطرح هزاران نفر برای امور خیریه در پی COVID-19 همه گیر و صریحتر صحبت می کرد و فصاحت در مورد نژادی و بی عدالتی در پی فلوید را کشتن.

“من جانبداری با برادران من که در مقابله و به طور مداوم در مقابله با چیزهایی که من هرگز تجربه” لارنس ” در توییتر. “بی عدالتی روشن است… و پس از آن نفرت. آن را دیگر نمی تواند توضیح داده میشه. اگر شما هنوز هم ‘توضیح’ آن – قلب خود را بررسی کنید و بپرسید که چرا.”

لارنس است comported خود را بهتر از خود او سر مربی Dabo Swinney که تا کنون نتوانسته است به طور کامل بهره برداری پلت فرم خود را به تحت تاثیر قرار تغییر با صحبت کردن در محافل. لارنس و سه تیمی — مایک جونز دارین <url> و کرنل پاول — در حال رهبری یک تظاهرات مسالمت آمیز در این آخر هفته طراحی شده به جامعه با هم در Clemson منطقه است.

Former Harvard Crimson and current Ohio State forward Seth Towns was detained during a protest in Columbus, Ohio. (Rich Graessle/Icon Sportswire via Getty Images)
سابق دانشگاه هاروارد زرشکی و فعلی ایالت اوهایو به جلو ست شهرهای بازداشت شد در جریان اعتراض در کلمبوس, اوهایو. (غنی Graessle/آیکون Sportswire از طریق گتی ایماژ)

وجود دارد که تقریبا بیش از حد بسیاری از لحظات مهم به سر و صدا کردن و بدون این داستان تبدیل شدن به یک لیست. ورزشکاران با روابط به یک دسته از مدارس — یوتا کلمسون و آیووا به نام چند — باید دقیق نژادی حوادث با مربیان در رسانه های اجتماعی. پس از آن وجود دارد ماروین ویلسون ستاره ایالتی فلوریدا دفاعی در مقابله با دعوت از مربی مایک Norvell برای airbrushing حقیقت در مورد رسیدن به همه FSU بازیکنان در پی فلوید مرگ است. وجود دارد رئیس سابق دانشگاه هاروارد ستاره ست شهرها که انتقال به ایالت اوهایو صحبت کردن پس از بازداشت در تظاهرات مسالمت آمیز در کلمبوس.

“من ایستاده بود تا برای آنچه که من در باور” شهرهای گفت یاهو جف آیزنبرگ. “من توقف اینکه من بود که بازداشت, بازداشت و یا مورد ضرب و شتم.”

دیرین ناظران نمی توانید به یاد بیاورید یک لحظه مشابه به آنچه که ما در حال حاضر.

“من فکر می کنم این رفتن به تغییر دهید و,” سابق کالج بسکتبال مربی و ESPN تحلیلگر Fran Fraschilla گفت: در روز جمعه. “ما در یک دوره از زمان. بدیهی است که تاریخی است.”

در میان گیج کننده سیل اخبار روز جمعه بود و یادآوری از فلوریدا که امضا نام و تصویر و شباهت لایحه به قانون است که نشان می دهد چقدر متفاوت کالج ورزشی را نگاه کنید در نزدیک به یک سال است.

چه آغاز شده به عنوان یک سراسیمگی از اظهارات مربیان دو هفته پیش در پی فلوید مرگ به دنبال است تا بسیار بیشتر اقدامات قابل توجهی توسط ورزشکاران در اطراف کالج ورزشی. پارادایم شیفت فقط آغاز است.

در اینجا به این امید که ما به یاد داشته باشید این زمان به عنوان شروع از چیزی بسیار بزرگتر است.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>