آندروید 11 در دسترس است به عنوان ساده بتا نصب برای صفحه دستگاه های در حال حاضر. فقط بازدید گوگل بتا ثبت نام صفحه مطمئن شوید که شما در امضا با همان حساب استفاده می شود در خود صفحه و سپس انتخاب کردن به برنامه است. شما یک OTA به روز رسانی است که شما را در آندروید 11 در هیچ زمان. اما آن را به یک راننده روزانه?

جواب کوتاه بله است. به طور کلی آن را بسیار جلا نسخه سیستم عامل در حال حاضر. توابع ضروری هستند همه به طور کامل عملیاتی — تلفن تماس, دوربین, عکس, اطلاعیه ها, تلفن پذیرش و…. اما چند مشکل وجود دارد که بسته به اینکه چگونه شما استفاده از تلفن خود را می تواند معامله قطع است.

Google Pay کار نمی کند, حتی اگر شما در حفظ و خود را بوت لودر قفل شده

این SOP در حال حاضر اگر شما تا کنون به دنبال Android beta به روز رسانی اما نسخه فعلی نیست به طور کامل سازگار با SafetyNet که بدان معنی است که گوگل پرداخت نخواهد کرد. شما می توانید با استفاده از این برنامه اما شما نمی توانید راه اندازی یک کارت. این عمل مانند آن است که رفتن به محل کار پس از آن فقط می گوید: “نمی توانستم از پایان نصب به پرداخت در فروشگاه.”

قدرت جدید منو عینی بدتر بدون گوگل صفحه اصلی

قدرت جدید منو است که بسیاری از مردم در بزرگترین قرعه کشی برای آندروید 11. آن را به شما می دهد کنترل خانه پستی در فشار یک دکمه. اما اگر شما با استفاده از Google صفحه اصلی برنامه و یا لازم نیست که هر خانه هوشمند دستگاه را تنظیم کنید تا در آن, سپس آن را فقط بدتر:

  1. شما نمی توانید با ضربه زدن روی یک فضای خالی به اخراج آن شما را مجبور به استفاده از پشت ژست
  2. “راه اندازی مجدد” و “خاموش” دکمه را در بالا بسیار در حال حاضر و سخت برای رسیدن به آنجا وجود دارد هنوز هم یک فضای خالی که در آن خانه باید کنترل شود.
  3. این “مستند” دکمه پنهان است در پشت یک سرریز منو به اتاق را برای کسانی که خانه کنترل ندارید.
  4. این پشتیبانی از دیگر خانه های هوشمند نرم افزار در صورتی که مشکل شما اما دیگر خانه های هوشمند برنامه های آن را پشتیبانی نمی کند هنوز.

تنظیمات سریع کنترل های موسیقی هنوز آماده نیست

اول شما باید برای فعال کردن دوربین و گزینه های توسعه دهنده منو بنابراین شما می توانید سپس با فعال کردن کنترل در گزینه های توسعه دهنده. سپس آنها حشره دار و ناپدید می شوند گاهی. اگر که اتفاق می افتد, شما باید برای غیر فعال کردن تنظیم مجدد و سپس دوباره آن را فعال کنید و راه اندازی مجدد دوباره. کنترل نیز خارج از مرکز در گسترش QS مشاهده. گاهی اوقات اما نه همیشه (ممکن است یک صفحه 4 XL مشکل).

پرتاب سفارشی را می توان به صورت تصادفی تنظیم مجدد

این یک اشکال است که مطمئنا ر در آینده نسخه بتا اما در حال حاضر ما متوجه شده ایم این سیستم گاهی اوقات بازگشت به صفحه پیش فرض نرم افزار بازگشت به صفحه Launcher. چرخش صفحه نمایش خاموش و معمولا با این نسخهها کار به عنوان یک راه برای نشان دادن پرتاب سفارشی دوباره.

جدید آیکون اشکال شکستن جدید متنی حوض

اگر شما استفاده از یکی از آیکون های جدید اشکال در سبک ها و تصاویر پس زمینه, زیر , سبک, شما به سرعت پیدا کردن که آن را لغو یکی دیگر از ویژگی های جدید و خنک. اگر شما راه اندازی جدید متنی حوض ویژگی به عنوان به زودی به عنوان شما درخواست یک تم با یکی از پنج آیکون جدید شکل (نقش ونگار ریگی دادن مخروطی, مستطیل, کشتی, Hexagon و گل) خود تطبیقی حوض آیکون را بازگشت به استاتیک نسخه.

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ پرش به شروع کار خود را با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >

تصویر جلد توسط دالاس توماس/ابزار هک

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی