شنبه Xfinity نژاد در میامی: زمان شروع پیش بینی و بیشتر

برای اولین بار از دو مسابقه آخر هفته doubleheader برای نسکار Xfinity سری طول می کشد شنبه در حیاط-میامی جاده سریع السیر.

مسابقه طول می کشد پرچم سبز در مدت کوتاهی پس از 3:30 p. m. ET (فاکس, موتور مسابقه, شبکه, SiriusXM نسکار رادیو) و قبل نگاه RV & خارج از منزل, کامیون سری مسابقه بعد از آن شب (7:30 p. m. ET در FS1, MRN و SiriusXM).

مسابقه دوم از Xfinity سری doubleheader آخر هفته – و آن را نیز شامل قسط دوم از چهار مسابقه Xfinity Dash 4 سری نقدی – صورت می گیرد سه شنبه قبل از تعطیلات آخر هفته را در رویداد اصلی این جام نسکار مسابقه وجود دارد.

همچنین توجه داشته باشید: شنبه مسابقه خواهد بود که تنها با شروع در پشت چرخ از سال 2020 برای نسکار در NBC تحلیلگر دیل Earnhardt جونیور خواهد شد که رانندگی شماره 8 JR سونیک شورلت.

در اینجا اطلاعات برای روز شنبه Xfinity مسابقه.

(تمامی زمان ها شرق)

شروع: از این فرمان برای شروع موتور خواهد بود در 3:35 بعد از ظهر, پرچم سبز برنامه ریزی شده است به موج در 3:47 بعد از ظهر

PRECOOLED: گاراژ دسترسی بهداشت غربالگری آغاز می شود در 7 صبح (تیم اختصاص داده شده در زمان های خاص). موتور نخست و تنظیمات نهایی در 1:30 بعد از ظهر رانندگان گزارش به اتومبیل های خود را در 3:20 بعد از ظهر نیایش داده خواهد شد در 3:27 بعد از ظهر سرود ملی انجام خواهد شد در 3:28 بعد از ظهر

فاصله: در این مسابقه است 167 دور (250.5 مایل) حدود 1.5 مایل بیضی شکل است.

مراحل: مرحله 1 به پایان می رسد در دامان 40. مرحله 2 به پایان می رسد در دامان 80.

تلویزیون/رادیو: Fox خواهد televise مسابقه. پوشش خود را شروع می شود در 3:30 p. m., موتور مسابقه, شبکه های پوشش آغاز خواهد شد در 3 p. m. و همچنین شنیده می شود در mrn.com. SiriusXM نسکار رادیویی انجام خواهد شد MRN پخش.

پیش بینی: به wunderground.com هوا تماس به صورت پراکنده با رعد و برق بالای 85 درجه و 46 درصد احتمال بارش باران پیش بینی شده در شروع مسابقه.

آخرین مسابقه: AJ Allmendinger برنده در آتلانتا شکست نوح Gragson و جاستین هیلی. Allmendinger نمی خواهد رقابت در این مسابقه اما خواهد شد در روز یکشنبه مسابقه و یکی از چهار رانندگان در کشاکش برای Xfinity Dash 4 نقدی 100.000 دلار جایزه برای بالاترین دان.

آخرین مسابقه در میامی: Tyler Reddick led 84 از 200 دور و برنده دو مسابقه (بیش از کول کاستر و تعقیب Briscoe) و Xfinity سری مسابقات در ماه نوامبر گذشته.

صف (مجموعه کتاب قانون و تصادفی قرعه کشی): اینجا را کلیک کنید برای Xfinity شروع صف

شنبه Xfinity نژاد در میامی: زمان شروع پیش بینی و بیشتر در ابتدا در ظاهر NBCSports.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>