گزارش: Ex-نیکز گارد جرالد ویلکینز بازداشت دو بار بستری برای سلامت روانی بررسی

سابق نیویورک نیکز گارد جرالد Wilkins گزارش بازداشت دو بار در دو هفته گذشته در گرجستان و فرستاده شده به یک بیمارستان برای سلامت روانی ارزیابی با توجه به New York Daily News.

ویلکینز که بازی برای نیکس از 1985-1992, بنا به گزارش های قفل شده خود را در داخل خود اتاق برای بیش از دو ساعت در ژوئن 6 قبل از غیر فعال کردن زنگ خطر آتش سوزی و ریختن “accelerants و دیگر مایعات از طریق ترک های روی درب بارها و بارها” از جمله مالش الکل سفید کننده, صابون, نمک فرنگی اصل, آب و ادرار با توجه به گزارش.

پلیس در اخبار روزانه پس از آن شکست را از طریق درب و حمل و نقل او را به یک بیمارستان برای ارزیابی پس از یک بحران درمانگر امضا سفارش به صورت غیر ارادی بخواهيد.

56 ساله نیز دستگیر شده در مارس 31, پس از گفته وادار کردن راه خود را به یک زن خانه و هل دادن او بنا به گزارش از آنجا که او نمی خواهد به او اجازه دهید با استفاده از تلفن خود را.

ویلکینز دوباره دستگیر شد روز سه شنبه پس از اتهام تهدید یک مرد با یک 12 اینچ پیچ گوشتی. ویلکینز گفته راه می رفت به قربانی فروشگاه و “شروع به فریاد و اقدام تهاجمی بدون هیچ دلیل.” او سپس گفته آمار دیگری در فروشگاه با یک شی قبل از ترک. Wilkins شارژ ساده باتری تشدید حمله و سرقت هر گزارش.

ویلکینز بازی در لیگ برای 13 فصل از 1985-1999 مهمترین با نیکز و کلیولند کاوالیرز. او به طور متوسط اوج حرفه ای از 19.1 3.7 امتیاز و ریباند در هر بازی در فصل دوم خود را با نیویورک. پس از دو فصل با کاوالیرز ویلکینز همچنین صرف زمان با ونکوور گریزلیز و اورلاندو سحر و جادو قبل از بازنشستگی.

او برادر NBA Hall of Famer و دیرین Atlanta Hawks ستاره Dominique Wilkins. پسرش دامین Wilkins, بازی های برگزار شده در لیگ از 2004-18 بیش از حد.

Gerald Wilkins, the brother of Hall of Famer Dominique Wilkins and father of Damien Wilkins, played in the league from 1985-1999. (Tim Defrisco/Getty Images)
جرالد ویلکینز برادر Hall of Famer دومینیک ویلکینز و پدر دامین Wilkins, بازی های برگزار شده در لیگ از 1985-1999. (تیم Defrisco/گتی ایماژ)

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر