MLB شایعات: یانکی’ 2017 ثبت نام-سرقت می تواند دقیق در unsealed نامه

هوستون آستروس و Boston Red Sox به حال خود محاسبات عمومی. نیویورک یانکیز ممکن است آینده.

نیویورک قاضی حاکم جمعه اجازه خواهد داد که یک سال 2017 نامه از لیگ اصلی بیس بال کمیسر راب مانفرد به یانکی ها جزئیات این تیم ثبت نام-سرقت به unsealed های ورزشی را اوان Drellich روز جمعه گزارش داد.

MLB جریمه Red Sox در سپتامبر سال 2017 به صورت غیر قانونی با استفاده از ساعت اپل به سرقت نشانه هایی از یانکی ها پس از نیویورک شکایت. اما این لیگ نیز جریمه یانکی ها یک مقدار کمتر در آن زمان به صورت مبهم و سرکشی از “تجار(ing) قانون حاکم بر استفاده از ستاره شرق تلفن.”

دریافت آخرین اخبار و تجزیه و تحلیل در تمام تیم های خود را از NBC Sports بوستون توسط دانلود من تیم برنامه

این نامه باید به فاش کردن اطلاعات بیشتر در مورد نیویورک در سال 2017, ثبت نام سرقت و ظاهرا وجود دارد برخی از جزئیات آبدار: یانکی ها استدلال حرف “می شود ‘قابل توجهی اعتباری آسیب’ ” به این تیم اگر unsealed.

آستروس باید به خصوص علاقه مند در محتویات این نامه است. چند یانکی بازیکنان پاره پاره هوستون پس از MLB کشف آن در سال 2017, ثبت نام سرقت طرح با Giancarlo استانتون نشان می دهد نیویورک شد فریب خورده از شانس را به بازی در سری جهانی پس از از دست دادن به آستروس در سال 2017 لیگ آمریکا مسابقات قهرمانی سری.

اما در حال حاضر به نظر می رسد یانکی ها انجام شد خود به خود غیر قانونی ثبت نام-سرقت در طول سال 2017 فصل و شاکیان هل دادن نامه به unsealed و اقامه آن جزئیات یک “جدی تر” نشانه-سرقت طرح از MLB در اصل نشان داد در سال 2017.

MLB نامه نخواهد بود unsealed تا ژوئن 19, هر Drellich و نیویورک ممکن است سعی کنید به درخواست تجدید نظر به نگه داشتن آن را تحت کاری ادامه داده اند. اگر نامه عمومی می شود, هر چند Astros و Red Sox طرفداران آن را بخوانید مشتاقانه — و با خوشحالی بازگشت به نفع lampooning خود را در لیگ آمریکا رقیب.

MLB شایعات: یانکی’ 2017 ثبت نام-سرقت می تواند دقیق در unsealed نامه در ابتدا در ظاهر NBC Sports بوستون

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>