MLB MLBPA مذاکرات تبدیل شده اند بسیار بسیار زشت


دیروز لیگ اصلی بیس بال و صاحبان آن ساخته شده خود را به آخرین پیشنهاد به بازیکنان است.

با توجه به این که تعدادی از بازی ها و درصد پرداخت بازیکنان را در هر یک از ارائه تغییرات ارزش هر یک پیشنهاد می تواند پیچیده برای دریافت سر خود را در اطراف. به عنوان یک مختصر هر چند می توان آن را نگاه کرد و در این راه:

  • لیگ اصلی بیس بال قبلی پیشنهاد تضمین شده است که بازیکنان را کسب 23.4 درصد از آنها 2020 حقوق به بازی در یک فصل را با 46% معمولا در برنامه ریزی بازی ها در حالی که ارائه آنها را یک شانس برای دریافت 35.2 درصد از آنها 2020 حقوق اگر همه چیز را شکست راست و برگشتی شد, بازی های برگزار شده در تمامیت خود را;

  • بازیکنان counterproposal تا به حال آنها را دریافت 55 درصد از آنها 2020 پرداخت 55 درصد از یک فصل از نظر بازی برنامه ریزی شده بود و به صاحبان گسترش برگشتی برای دو سال

  • MLB آخرین پیشنهاد خواهد به بازیکنان 31.1 درصد از حقوق و دستمزد برای یک فصل است که 44 درصد از معمول 162-بازی برنامه ریزی شده با یک شانس برای کسب 35.5% اگر برگشتی برگزار شد

آخرین پیشنهاد را یک بار دیگر به سختی حرکت می کند در بازیکنان جهت. آن را در بهترین 7.7% حرکت می کند در حالی که خواستار آن است که بازیکنان حرکت 20 درصد در صاحبان جهت. آن را نیز تصدیق نیست که بازیکنان به دست آورده حق دریافت سرشکن پرداخت در ماه مارس توافق بین اتحادیه و لیگ, و از آنها می پرسد به بازی بازی های بیشتر از آن که برای آنها پرداخت خواهد شد در درصد. آن است به این ترتیب که مشخص می شود توسط بسیاری به عنوان یکی دیگر از ایمان بد پیشنهاد از لیگ.

بیشتر نگران کننده از نظر ارائه, اما, لحن مذاکرات است. یک تن ما در حال حاضر می دانم با توجه به مقاله نوشته شده دیروز بعد از ظهر توسط اوان Drellich و کن روزنتال از ورزشی که به دست آمده و یک کپی از نامه ای از لیگ برتر به این اتحادیه که به همراه ارائه دهد.

این نامه از MLB ارشد مذاکره دن Halem در خصوص لحن تند و زننده. در آن Halem متهم اتحادیه مذاکره در ایمان بد ادعا می کند که بازیکنان ادعا که آنها از حق سرشکن حقوق نادرست است و حتی نشان میدهد که بازیکنان خوش شانس هستند که در موقعیت دریافت هر گونه پرداخت (به عنوان مثال $170 میلیون دلار حقوق و مزایای MLB پیشرفته به بازیکنان در ماه مارس) با توجه به این که به دلیل کمیسر مانفرد تا به حال قدرت به تعلیق تمام قراردادهای یک بار رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی در مارس 13. در واقع Halem به نظر می رسد به این مفهوم را میرسانند که آن را آن را صرفا به لیگ شاید این امر می تواند بهتر به بازی نمی کند:

Halem اما می نویسد: بحث های منتهی به مارس توافق بین طرفین است که لیگ آن را “شفاف” به این اتحادیه است که باشگاه مجبور خواهد بود برای از سرگیری بازی بدون هواداران به دلیل آن که نمی تواند از لحاظ اقتصادی امکان پذیر است. او می افزاید: توافق اعطا بازیکنان “صدها میلیون دلار ارزش مزایای” در زمان سرویس و حقوق و دستمزد پیشرفت حتی اگر لیگ می تواند را انتخاب کرده اند نه به مذاکره با استناد به ملی اضطراری است.

آیا این صدا را دوست دارید MLB با استفاده از یک کشنده بیماری همه گیر به عنوان یک ابزار مذاکره? چون به من که برای تلفن های موبایل خیلی افتضاح بود MLB با استفاده از یک کشنده بیماری همه گیر به عنوان یک ابزار مذاکره.

Halem نیز mischaracterizes موقعیت این اتحادیه مذاکره کننده ارشد بروس مایر در زمان در اوایل ارتباطات است. Halem عصبانی است که مایر با توجه به Halem به هر حال گفت که لیگ “مدیون” آن را برای بازیکنان به بازی به عنوان بسیاری از بازی ها که ممکن است در این فصل است. ورزشی دارای یک کپی از نامه Halem با اشاره به اما و مایر هرگز نمی گفت که. او گفت: “در لیگ بدبینانه تاکتیک امریکا محروم از بازی بیس بال در پیشبرد تقاضای خود را برای بی جا حقوق و امتیازات است کوته بینانه و نگران کننده است.”

در پاسخ به Halem نامه, اتحادیه, ارائه, ورزشی با یک بیانیه. پاسخ خود را به شدت نشان می دهد که Halem است که به سادگی mischaracterizing گذشته موافقت نامه ها و ارتباطات در نامه خود نوشته است:

آقای Halem‘s, خود, خدمت, نامه پر از اشتباه و ناقص حقایق است. ما را در پاسخ به که و لیگ آخرین پیشنهاد در جهت کوتاه. نباید فراموش شود این است که حتی MLB اذعان می کند که ما مارس توافق نیازی نیست که بازیکنان به توافق برسند به بیشتر کاهش پرداخت. همانطور که آقای Halem مورد توافق در مارس 18 نامه ای به تونی کلارک: “ارتباط رایگان است نگاهی به موقعیت است که بازیکنان تمایلی به قبول کاهش بیشتر.” پت Houlihan MLB مشاور حقوقی مشابه اذعان کرد در مارس 22, نامه ای به بازیکنان ارتباط است. “ما توافق با انجمن که تحت قرارداد بازیکنان ملزم به قبول کمتر از کامل خود را سرشکن حقوق و دستمزد.'”

یک می تواند — و بسیاری خواهد شد — این “هر دو طرف گرفتن تند و زننده” در اینجا, اما اگر اتحادیه بیانیه درست است و (یک) وجود دارد دو نامه که در آن MLB اذعان می کند که این بازیکنان حق سرشکن پرداخت; اما (ب) Halem و لیگ همچنان اصرار دارند در غیر این صورت خود را ارائه می دهد این تعریف از ایمان بد در بخشی از لیگ اصلی بیس بال.

در اینجا سوال این است: اگر Halem بستری شده در مارس 18 و پت Houlihan بستری شده در مارس 22 که بازیکنان مجاز به سرشکن پرداخت چرا Halem اصرار در غیر این صورت در حال حاضر و به همین دلیل لیگ را ارائه می دهد هنوز هم کمتر از سرشکن پرداخت ؟

بر اساس قانونی سابقه و تجربه من در تبادل نامه تند و زننده به جلو و عقب با وکلای مدافع در این دوره از ستیز مذاکرات, من فکر می کنم دو دلیل. نه از آنها خوب هستند.

احتمال اول: Halem است پوشش است و در تلاش است برای حفظ 30 MLB صاحبان از گرفتن دیوانه در او و رئیس خود راب مانفرد.

زمانی که اخبار از مارس 26 توافقنامه برای اولین بار بیرون آمد وجود دارد بسیاری از بحث در مورد آنچه در آن مورد نیاز است. وجود دارد متناقض گزارش رسانه ها و اظهارات از مردم که می دانستند و یا افرادی که می دانستند افرادی که می دانستم در مورد چه هنوز هم نیاز به مذاکره شود و چه نه. آن را به من اعتصاب به عنوان کاملا ممکن است که در حالی که مانفرد, Halem و افزود: “همه شاهد توافق زیرا آنها مذاکره آن 30 صاحبان نیست و یا به عنوان پرداخت نمی توجه به آن است. این امکان وجود دارد که صاحبان این باور بودند که سرشکن پرداخت شد تضمین شده نیست و این اتحادیه خواهد بود مجبور به عقب نشینی از آن است.

اما اکنون با اینکه این اتفاق نمی افتد این امکان وجود دارد که برخی از صاحبان — به خصوص آنهایی خواهد بود که سخت ترین ضربه از نظر مالی اگر آنها مجبور به پرداخت هزینه سرشکن حقوق — ناراحت هستند. شاید آنها در حال پرسیدن که چرا کارمندان خود مانفرد و Halem نمی قادر را که اتفاق می افتد. شاید آنها حتی نمی دانند که Halem و Houlihan بستری در نامه قبلی که آنها می دانند که بازیکنان را مجبور به مذاکره را از سرشکن حقوق. Halem نامه دیروز خواهد بود اولین نمونه ای است که در آن یک وکیل درگیر در بیش از حد بالا هیاهو در سفارش به مشتری خود را فکر می کنم او اقدام دشوار را به طرف دیگر نگاه مانند ایمان بد بازیگران و نگه داشتن مشتری خود را از تحقق است که او را به نگه داشتن به عنوان بسیاری از کارت به عنوان او فکر می کند. اگر که مورد Halem ممکن است حتی این اجازه را به یک معامله منصفانه و او در حال حاضر در تلاش برای سرپوش گذاشتن برای همه که با عصبانی کلمات. این اتفاق می افتد در مذاکرات تمام وقت. من دیده ام آن اتفاق می افتد. به نظر می رسد دقیقا مانند این.

احتمال دوم: صاحبان و MLB برنج را به سادگی تصمیم گرفت که آنها هم می خواهند به عنوان یک فصل به عنوان آنها می توانند دریافت و یا احتمالا ترجیح می دهند به بازی هیچ فصل در تمام, و آنها در حال تلاش برای زمینه سازی برای بازیکنان به بچه های بد برای آن در ذهن مردم است. آنها زباله به عنوان بازیکن ایمان بد بازیگران و کافران و امید است که مطبوعات و عمومی اجرا می شود که روایت به طوری که زمانی که آنها به صورت (a) می گویند فصل تنها 48 بازی طولانی; یا (ب) می گویند که در واقع ما نمی توانیم یک فصل آنها به نظر نمی رسد مانند مردمان بد که ترجیح کمتر و یا هیچ بیس بال به چیزی نزدیک شدن به فصل مناسب از ظهر.

نه از کسانی که خوب هستند اما در هر صورت این زشت است مردمی. مهم است به درک که این زشتی آینده تقریبا به طور کامل از لیگ اصلی بیس بال. لیگ به نظر می رسد کاملا واضح است که برای گرفتن یک مهاجم و حتی ریاکارانه موضع در حالی که بازیکنان در حال به سادگی دفاع از موقعیت خود را در مذاکرات است.

Follow @craigcalcaterra

MLB MLBPA مذاکرات تبدیل شده اند بسیار بسیار زشت در ابتدا در ظاهر NBCSports.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>