از دست رفته در NBA آخرین درام … Kyrie مناسب است

فراموش نکنید که برای یک لحظه آنچه که شما ممکن است فکر می کنم از Kyrie Irving در حال ظهور از یک جناح از بازیکنان NBA ابراز نگرانی بیش از بازگشت از این فصل است. را جمعه شب زوم کنفرانس تلفنی این برنامه شامل بیش از 80 بازیکن برای آنچه در آن بود: آخرین-زنگ دوم-ضرب و شتم تلاش اما منطقی و بهنگام پخش از نارضایتی های مشروع است که شامل بازیکنان و نمایندگان خود را از ملی بازیکنان بسکتبال انجمن.

ایروینگ نظر شخصی و به احتمال زیاد ی چند میلیون دلار حقوق و دستمزد و آسیب است که او را از بازی در صورتی که فصل رزومه به احتمال زیاد متفاوت از بسیاری از بازیکنان در تماس است. بدون در نظر گرفتن آنها با هم به صحبت است ،

با توجه به یاهو ورزشی’ کریس Haynes, NBA بازیکنان در مورد جوانب مثبت و منفی از بازگشت به بازی در اورلاندو فلوریدا به خصوص آن را به عنوان مربوط به “مبارزه با نژادپرستی نظاممند سرمایه گذاری در جوامع و به هم چسبیده را از طریق این فرایند است.” نگرانی ترکیب و interweave, اعم از بهداشت و درمان به پول برای آزادی های شخصی به فعالیت های اجتماعی.

در 2 p. m. EST در ژوئن 4, NBA و آن حکام تصویب 22-تیم بازگشت-به-بازی بازی سناریو. قبل از آن نقطه, چند بازیکنان NBA شد مطمئن نیستید از جزئیات آن است. این NBPA تصویب این طرح بیش از 24 ساعت بعد. یک هفته بعد اولین rumblings اضطراب بیش از شروع مجدد فصل پس از COVID-19 همه گیر آن را تعطیل 93 روز پیش در حال ظهور است.

Kyrie Irving is giving the players a voice. (Photo by Mike Stobe/Getty Images)
Kyrie Irving است که به بازیکنان یک صدا. (عکس از مایک Stobe/گتی ایماژ)

بازیکنان اتحادیه برخی از خانه داری را انجام دهید یعنی برای پاسخ به این سوال که چرا هیئت مدیره خود را به اتفاق آرا تصویب بازگشت-به-بازی بازی سناریو زمانی که معقول جناح از بازیکنان احساس بی سابقه و unrepresented و به همین دلیل اعضای ظاهرا روغن به خوبی سازمان است که پیش بینی یک تصویر از باز بودن و قابلیت احساس نمی مانند آنها می تواند صحبت می کنند ، با توجه به Haynes, اورلاندو سحر و جادو مرکز Mo بمبه جلب اعتماد در زوم تماس بگیرید که بازیکنان جوان تمایلی به تضاد با نظرات و خواسته های ستاره های بزرگ. حتی سازه های ساخته شده بودند که به صحبت می کنند حقیقت می توان آن را تحریف شده توسط قدرت.

ایمنی پروتکل هنوز نهایی که اکنون بزرگترین سوال از همه: چگونه در وجدان خوب می تواند یک سازمان درخواست کارکنان خود را به بازگشت به کار در میان همه گیر قبل از قوانین در نظر گرفته شده به آنها را امن نگه دارید در حال تنظیم کنیم ؟

به خوبی آنها نیست. در عین حال.

زمانی که NBPA تایید NBA طرح ما زمان آن را برای مسلم است که در این فصل بود بروید. اما بیایید نگاهی به در چاپ خوب است. در اینجا بیانیه NBPA منتشر شده در آن سایت در تاریخ 5 ژوئن:

“هیئت بازیکن نمایندگان ملی بسکتبال بازیکنان Association (NBPA) را تایید کرده است مذاکرات بیشتر با NBA در 22 تیم بازگشت به بازی سناریو به راه اندازی مجدد 2019-20 NBA فصل است. جزئیات مختلف باقی می ماند به مذاکره و پذیرش این سناریو هنوز هم نیاز است که همه احزاب رسیدن به توافق در همه مسائل مربوط به از سرگیری بازی است.”

این NBPA را تأیید نمی کند یک فصل است. آن را به تصویب یک سناریو. در ضمن NBA و بازیکنان که می خواهم برای trudge پیش با فصل گرفت روابط عمومی victory lap قبل از بدست آوردن آن است. جمعه زوم جلسه یک یادآوری است که شما هرگز باید صدای یورتمه رفتن اسب زرد رنگ در مسابقات قهرمانی طناب تا بازی را برنده شده است.

در نظر بگیرید که تمام شده نهایی قبل از ایمنی پروتکل: نمایشگاه مسابقات فهرستی از اندازه دسترسی به دوره های گلف; زمان, محل, قالب بازی. اگر شما یک بازیکن NBA در تاریکی چرا شما نمی تواند بالا بردن دست خود را بدانم که برای سلامت خود و اینکه آیا ادامه این فصل است و در همه ارزشمند ورزش ؟

با توجه به عدم تلاش برای خلق و خوی عمومی شور و شوق در مورد فصل بازگشت, یکی از شگفتی اگر فریم عمدی بود. تصویب بازگشت-به-بازی بازی سناریو بسیار ایجاد خوش بینی است که نگرانی های مشروع در مورد اینکه آیا آنها ریشه در ایمنی یا عدالت اجتماعی — تبدیل به قاب به عنوان آخرین-دوم heaves توسط آشفته اواخر comers.

در هر صورت, آن را خیلی دیر شده برای بازیکنان به صحبت کردن در مورد آنچه در آن است که اذیت آنها را در مورد بازگشت به بازی. در واقع این خود زمان اختصاص داده شده. تدارکات از حباب آن انعطاف پذیری و بازیکنان مانور همیشه بعد در دفتر ثبت دعاوی حقوقی. ایروینگ است که برخی از interloper رخنه به رسیدگی به انتقام ویران کردن قبل از مرگ بازیگران است. او یک NBPA معاون رئیس جمهور, تلاش برای شنیدن نگرانی از کسانی که او در تلاش است به نمایندگی.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>