Kyrie Irving, بنا به گزارش: ‘وجود دارد تنها 20 بچه ها در واقع پرداخت می شود,’ سیستم طراحی شده برای تقسیم ما


Kyrie Irving led تماس تصویری از بازیکنان NBA به بحث در مورد رزرو در مورد از سرگیری این فصل است. شبکه استار گفت: او را پشتیبانی نمی کند و در ادامه در دیزنی جهان.

جف گودمن:

واقعا این برای تلفن های موبایل مانند ایروینگ آن را به عقب (هر چند ما نه لزوما یک نمایشگاه زمینه نقل قول). سیستم طراحی شده است برای متحد کردن بازیکنان است. حداکثر حقوق محدود به دستمزد ستاره های بزرگ مانند ایروینگ. بدون حداکثر اختلاف بین ستاره های بزرگ و مشترک بازیکنان خواهد بود حتی بزرگتر. در بسکتبال, بازیکنان باید چنین مخربی در پیروزی و بازاریابی است. هنوز لیگ ساختار کلاه دستمزد خود را در زیر آنچه را که آنها می خواهم به دریافت بیشتر-باز کردن بازار است.

40-بالاترین پرداخت بازیکن را بدست آورده 26 میلیون دلار (اسپرز بزرگ LaMarcus Aldridge). 80-بالاترین پرداخت بازیکن را بدست آورده حدود 15 میلیون دلار (Hawks مرکز Clint کپلا). این 160-بالاترین-بازیکنان پرداخت درآمد 7 میلیون دلار (جادوگران به جلو دیویس Bertans و دیگران رو به جلو Ersan Ilyasova).

حتی یک بازیکن در rookie حداقل را بدست آورده $898,310 برای فصل.

که پول زیادی!

من خوشحالم که ایروینگ اذعان کرد او که از دیدگاه های مختلف نسبت به بسیاری از بازیکنان دیگر. ایروینگ به دست آورده نزدیک به 100 میلیون دلار با کاوالیرز و سلتیکز که قبل از امضای قرارداد حداکثر با تورهای تابستان گذشته. ایروینگ حقوق و دستمزد در این فصل: نزدیک به 32 میلیون دلار است که در رتبه 18 در لیگ.

اما او نباید از دست دادن بینایی است که همه بازیکنان NBA در حال ساخت یک مقدار زیادی از پول توسط هر مناسب و استاندارد است. حتی با توجه به کاهش حقوق و دستمزد با توجه به NBA کاهش درآمد بازیکنان NBA ایستاده به کسب مقدار زیادی از پول با ادامه این فصل است. NBA مشاغل هستند و این فرصت را به پول نقد.

نژادی و عدالت مهم است و من اصلا شک ایروینگ صداقت در دنبال کردن آن. او همچنین باید اذعان کرد که چگونه بازی می تواند به افزایش ثروت سیاه و سفید – به خصوص برای بازیکنان که بر خلاف او در حال حاضر نه بدست غنی است.

Kyrie Irving, بنا به گزارش: ‘وجود دارد تنها 20 بچه ها در واقع پرداخت می شود,’ سیستم طراحی شده برای تقسیم ما در ابتدا در ظاهر NBCSports.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>