J. J. وات می کند و موقعیت خود را بر روی زانو و پرچم شفاف

این استدلال که زانو را در طول سرود ملی به منزله بی احترامی به پرچم است که به سرعت فاسد شده.

Texans پایان دفاعی J. J. وات در پاسخ به یک کاربر توییتر که پیش بینی کرد که وات نمی توان مصرف زانو طول سرود ساخته شده ، او گفت: “آیا برای من صحبت می کنند.” دوم وات گفت: “اگر شما هنوز هم فکر می کنم آن را در مورد بی احترامی به پرچم یا نظامی ما شما را به وضوح نبوده است گوش دادن.”

به عنوان آشکار به عنوان نقطه در حال تبدیل شدن وجود دارد (از جمله کسانی که در اداره عمومی بالا) که از تلفیق دو زانو با بی احترامی. مقدار زیادی از آنها را chimed در پاسخ به وات را صدای جیر جیر. هنوز هم بیشتر از کسانی می شنویم که زانو نیست بی احترامی (به خصوص از برجسته سفید بازیکنان) بیشتر احتمال دارد از آن خواهد بود که آنها را تغییر تفکر خود را.

از آن خواهد شد غیر ممکن است برای دریافت 100 درصد از این کشور به توافق در هر چیزی. در برخی از نقطه, NFL آن تیم خود صاحبان آن مربیان و بازیکنان آن نیاز به چشم پوشی غلط صدای مخالفت خواهد شد که به یاد نامطلوبی تاریخ.

J. J. وات می کند و موقعیت خود را بر روی زانو و پرچم شفاف در ابتدا در ظاهر طرفدار فوتبال صحبت

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>