FaceTime مجبور LTE به جای Wi-Fi? در اینجا چگونه آن را برطرف


این روزها شما می توانید FaceTime با خانواده و دوستان این که آیا شما در خانه متصل به Wi-Fi و یا بر روی بروید با داده های تلفن همراه. شما ممکن است متوجه, اما, که آی فون خود را گاهی اوقات رها کردن Wi-Fi و تکیه بر تلفن همراه به جای این که آیا شما در حال قرار دادن و یا دریافت یک تماس FaceTime. در حالی که انتظار می رود وجود دارد و یک راه حل به شما FaceTime تماس های در مسیر بازگشت.

این موضوع متاسفانه جدید نیست. شما ممکن است آن را تجربه کرده اند پس از اولین روز از iOS 13 و ما حتی دیده می شود که گزارش اشکال در حال حاضر در iOS 12.4. اپل معمولا خیلی خوب در رفع اشکالات عمده مانند این سرعت اما نه در این زمان. FaceTime خوردن دور در داده های ما بدون هیچ دلیل روشنی رو به توقف است.

در حال حاضر تنها راه برای اطمینان حاصل شود که FaceTime هرگز قطره Wi-Fi در هنگام قرار دادن و یا دریافت یک تماس برای غیر فعال کردن داده های تلفن همراه. هنگامی که داده های تلفن همراه در دسترس نیست, FaceTime هیچ چاره ای اما به چوب با Wi-Fi. پس از غیر فعال کردن داده های تلفن همراه خود را برای تمام آی فون است که به دور از ایده آل است که از آنجا که آی فون خود را است که هنوز هم یک گوشیتوصیه می کنیم انجام کاری کمی کمتر شدید.

غیر فعال کردن داده های تلفن همراه در دسترس نباشد بیش از حد از یک درد برای یک برنامه است.

به جای غیر فعال کردن داده های تلفن همراه برای آی فون خود را تمام فقط غیر فعال کردن داده های تلفن همراه برای FaceTime. بقیه از آی فون خود را هنوز هم دسترسی به اطلاعات تلفن همراه خود را و FaceTime خواهد ماند متصل به Wi-Fi. آن را به بهترین از هر دو جهان.

برای دریافت آن انجام می شود تنظیمات را باز کنید ، سپس روی ضربه بزنید “تلفن همراه.” در زیر داده تلفن همراهشما پیدا کردن یک لیست از آی فون خود را برنامه مرتب شده بر اساس مقدار داده هر یک استفاده می کند. در پایین حرکت تا زمانی که شما پیدا کردن FaceTime (ممکن است در حالی که اگر شما یک تن از برنامه های کاربردی) و سپس غیر فعال کردن سوئیچ ضامن. اگر شما می خواهید دسترسی به FaceTime زمانی که از Wi-Fi محدوده فقط بازگشت به این صفحه و reenable ضامن.

اگر شما سعی می کنید برای ایجاد یک تماس زمانی که شما متصل به Wi-Fi به جای گفتن شما به نوبه خود بر روی داده های تلفن همراه سوئیچ برای FaceTime برنامه شما مستقیم به تنظیمات Wi-Fi شما به جای اتصال به یک شبکه در دسترس.

اپل هنوز به انتشار رسمی راهحل یا پچ برای این مشکلات عجیب و غریب. این شرکت ممکن است کار بر روی آن را به عنوان بخشی از آینده آن در iOS 13.6 و یا حتی iOS 14 خود را. ما با توجه به دریافت اول ما نگاه دومی در ژوئن 22, بنابراین ما فقط باید صبر کنید و ببینید اگر اپل متناسب با رفع اشکال به چنین ویژگی پر از به روز رسانی.

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ پرش به شروع کار خود را با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >

پوشش, تصویر, تصاویر, و, GIF توسط جیک Peterson/ابزار هک

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>