Earnhardt گرداند; برتون برنده Xfinity مسابقه در حیاط

میامی (AP) — اواخر احتیاط پرچم به هریسون برتون جدید زندگی او بهره گرفت.

برتون در زمان داخل خط در راه به سرب در دامان نهایی برگزار شد و به پیروزی Xfinity سری مسابقه شنبه در حیاط-میامی جاده سریع السیر – انکار در میان دیگران, Dale Earnhardt جونیور و نوح Gragson که به نظر می رسید در دستور کامل با هفت دور باقی مانده است.

برتون Gragson و آستین Cindric شد سه گسترده ای از رفتن به که آخرین دامان و آن را Burton – 19-ساله پسر سابق جام ستاره جف برتون که زخم در مقابل در پایان برساند.

“Omg!!!!!! چه بد assss راه اندازی مجدد” برتون مادر کیم توییتی. “شما مرد لعنتی بچه!!!! من شما را دوست دارم.”

Cindric دوم و Gragson سوم دو لکه جلوتر از Earnhardt – بخشی از JR موتورسواری مالکیت.

“من نمی دانم آنچه که من انجام شده بود یا صادقانه” برتون گفت: از سه گسترده مبارزه با رفتن به آن نهایی دامان. “آنچه که یک مسابقه است.”

برتون جوانترین راننده برای برنده شدن در یک سری مسابقه در حیاط. Cindric از تیم Penske رئیس جمهور تیم Cindric رو بالای صفحه پنجم-پنج پایان فصل است اما هنوز هم به دنبال اولین پیروزی خود را از سال 2020 است.

“بسیاری از گام های شخصی اما در همان نقطه از دست دادن خسته گفت:” Cindric که منجر 24 دور و برنده مرحله دوم. “اما از دست دادن در این ورزش به این معنی است که شما نزدیک به برنده شدن است.”

آنتونی آلفردو چهارم بود بهترین پایان در چهار Xfinity شروع می شود. اولین مرحله برنده Ryan Sieg به پایان رسید 28th.

آن را در شکل دادن به یک فراری با Gragson پیشرو با بیش از 10 ثانیه قبل از احتیاط بیرون آمد با حدود هفت دور باقی مانده است. اما او نمی تواند پس گرفتن سحر و جادو که در شروع مجدد و آنچه می توانست سومین پیروزی این فصل را به سرعت تضعیف دور.

“ری استارت شد فقط بزرگترین مبارزه است. … فقط نمی تواند آن را رفتن” Gragson گفت.

آن Earnhardt سوم Xfinity سری ظاهر پس از بازنشستگی به عنوان یک full-زمان جام درایور سری در سال 2017. او شده است بالا-پنج نفر در هر سه نفر از کسانی که تکه و نشسته بود پشت سر دوم تنها Gragson وقتی که دیر پرچم آمد.

“من زنگ زده و تمام راه را از طریق” Earnhardt گفت.

Earnhardt شد winless در 17 جام سری شروع می شود در حیاط در حرفه خود فقط با یک پایان بهتر از 10 در آن. او همچنین می خواهم شتافت وجود دارد و پنج بار در Xfinity سری قرار دادن دوم در سال 1999 برای بهترین خود را به پایان برساند.

در هر صورت شنبه بود یک روز به یاد ماندنی برای Earnhardt.

سهشنبه ممکن است تبدیل شدن به طور قابل ملاحظه ای بیشتر و به یاد ماندنی.

او یکی از 15 نامزد برای 2021 کلاس که به نسکار سالن از شهرت. آرا بوده است و بازیگران با نتایج برنامه ریزی شده بود نشان داد سه شنبه بعد از ظهر. Earnhardt گفت: او را سند چگونه او می شود تماس بگیرید – اگر او را در کند و یا خود را محبوب پادکست.

“اگر ما انتخاب می کنیم بحث در مورد این که” Earnhardt گفت. “اگر ما انتخاب نمی کنیم بحث در مورد آنهایی که هستند و جشن آن مردم است.”

صحبت کردن در رادیو در حالی که با در نظر گرفتن سرعت دور روز شنبه قبل از مسابقه آغاز شده Earnhardt تا حدودی comically نشان داد که او نگران بودن در پشت چرخ دوباره.

“وجود دارد باید چیزی در کتاب قانون برای جلوگیری از این اتفاق می افتد” Earnhardt گفت. “من شده اند در یک ماشین مسابقه پس از دارلینگتون سال گذشته است. من هیچ دور. من هیچ ایده چه چیزی اتفاق خواهد افتاد. من عصبی به عنوان جهنم برای یک هفته.”

آن را نشان نمی دهد. حق با او بود وجود دارد, تمام راه را به پایان.

اما روز متعلق به برتون که خود را برداشت دوم پیروزی این فصل است. این Xfinity اتومبیل هستند در مسیر یکشنبه قبل از جام سری مسابقه در حیاط. Earnhardt نیست رانندگی پنج شنبه, اصرار داشت که در چهار مسابقه خواهد بود او تنها ظاهر به عنوان یک راننده در این فصل گفت: “این ظاهر ممکن است نهایی خود را برای خوب قبل از او نوبت به پخش تمام وقت.

“ما فقط می خواهید ببینید که چگونه از آن می رود” Earnhardt گفت.

او را پیچ در پیچ پایین. برتون است فقط گرفتن آغاز شده است.

“من فقط آماده برای رفتن دوباره فردا” برتون گفت. “من می خواهم به دریافت دو.”

بیشتر AP نسکار: https://apnews.com/NASCAR و https://twitter.com/AP-Sports

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>