کالین Montgomerie: وقت آن است که به معرفی جدید مسابقات توپ برای مقابله با Bryson DeChambeau قدرت


Bryson DeChambeau - USA TODAY SPORTS
Bryson DeChambeau – ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی

Bryson DeChambeau را ظالمانه قدرت نشان می دهد در PGA Tour باز گشت رویداد را متقاعد کرده است Colin Montgomerie از ضرورت فوری برای بدن حاکم را به شما معرفی مسابقات توپ.

مانند هر کسی که به تماشای دور باز چارلز شواب چالش Montgomerie مبهوت بود تحول 26 ساله آمریکایی است. در این سفر سه ماه وقفه DeChambeau اضافه شده خیلی فله او رفته است از یک رسانه در پیراهن به یک فوق العاده بزرگ.

و اگر هر چیزی از فاصله ای که جهان هیچ 13 تولید در هدف قرار دادن یک توپ شده است و حتی بیشتر سرسام آور است. در دور اول در تنگ treelined استعماری کشور باشگاه او به طور متوسط 345 متری. PGA Tour متوسط در سال 2019 شد 294 متری.

“من قرار داده و در مورد 20lb [از مستند] و در مورد 45lb در نه ماه گذشته,” DeChambeau گفت: پس از دوم پی در پی 65 او را به 10 زیر پر در نقطه نیمه راه.

“هدف نهایی من این است که به عنوان قوی به عنوان من می تواند استفاده از برخی از زور و با سرعت به چرخش برای دیدن آنچه در آن می تواند اداره کند.

“من تا به حال به تغییر lofts به تازگی. من به 5½ درجه در راننده و من به دنبال به دریافت سه چوب که در حدود 10 درجه است. من تولید بسیار اسپین من مجبور به تغییر باشگاه خود را. این دیوانه است.”

قطعا آن است. به فکر آن بود تا چندی پیش که DeChambeau سابق فیزیک بود به عنوان نهایی گلف nerd. سابق ما تازه قهرمان معروف بود و شفت در تمام آهن برش دقیقا همان ظهر – 37½in و نگهداری این باشگاه در همان هواپیما در طول نوسان خود را و به نوبه خود مچ دست خود را. در ضمن بزرگتر مدتها اجازه داده او را به نگه داشتن در کف دست خود را و نه در انگشتان دست خود را.

خوب کت آزمایشگاه باقی مانده است اما درزهای آن را پشت سر هم باز است. در قسمت جدید خود گذشتگی به ورزشگاه توسط الهام گرفته شده بود یک مشکل بلکه با تحقق است که ظهر است و همه چیز در این “بمب و gouge” فرهنگ است.

برای creaking فقرات DeChambeau شده است به کارگیری “روش فعال سازی عضلات” یک رویکرد سیستماتیک است که اهداف درد در منبع آن از طریق مجموعه ای از کنترل و توازن است که منجر به افزایش ثبات و تحرک است. فله جواب میده و نتیجه این است که یک بازیکن که به طور ناگهانی به نظر می رسد آشکارا مانند بزرگترین-hitter وظیفه در این بازی است.

“تحول شگفت انگیز بوده است, من نمی توانستم باور آنچه که من دیدم زمانی که من روشن در دور اول – حتی Bryson XL تی شرت ها به دنبال تنگ در حال حاضر” Montgomerie بی بی سی گفت. “Bryson با بازی داستین جانسون دو روز بود و او به او 25 متری توپ را روی گوه – و داستین هیچ دولا دولا راه رفتن … فوق العاده است. او بزرگ است.

“این فوق العاده است برای دیدن ورزشکاری در این بازی اما برای دیدن او حمل 330 متری در هوا و با گزاف گویی شما هستند تا 350, 360? این است که گرفتن غیر واقعی چیزی است که ما قبل از دیده نمی شود یک بازی کاملا جدید ما شروع به شاهد.

“در جمعه Bryson تا به حال 10 سوراخ که در آن او بود در 100 متری سبز برای رویکرد خود را. و اگر شما شامل چهار پر threes که به معنای وجود تنها چهار سوراخ در آن Bryson بيش از 100 متری برای رویکرد خود را. بازی به طور چشمگیری تغییر کرده. آن را در حال حاضر نیروی بی رحم و شن و ماسه-گوه.”

Montgomerie معتقد است که “زمان” برای USGA و R&A به عمل می کنند.

آنها به طور مشترک منتشر شده یک گزارش در ماه فوریه که استنباط است که افزایش در هدف قرار دادن فاصله و دوره yardages “مخل به بازی آینده بلند مدت” نه USGA و نه R&A ارائه هر گونه راه حل است اما در حال حاضر در حال بررسی گزینه های احتمالی.

“من یک مدافع از آنچه جک نیکلاس پیشنهاد – مسابقات توپ برای حرفه ای ها که می رود تنها 80 تا 85 درصد به عنوان کنون” Montgomerie گفت.

“زمان آن رسیده است که از آنجا که ما نمی تواند ساختمان دوره در 10 ، 000 متری.

“ما نه پول و یا فضا و وجود دارد آشکار دلایل زیست محیطی. مسابقات توپ خواهد بود یک گام عظیم به دلیل است که اصطلاح “انشعاب” [حرفه ای بازی قوانین مختلف برای آماتورها]. هنوز نشده ما رسیده است که مرحله در حال حاضر ؟ ما دیده ایم در استعمار که چیزی است که باید انجام شود و یا این دوره را نمی توان مورد استفاده قرار گیرد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>