Cavs’ عشق, خادم خوشحال نیست که بخشی از NBA ‘حذف 8’

کلیولند (AP) – هنگامی که Collin خادم آموخته است که NBA – و نه یک بیماری همه گیر — تا به حال قبل از موعد مقرر به پایان رسید و فصل دوم خود را کاوالیرز نگهبان تا به حال یک گلویی واکنش.

“من بیمار بود,” او گفت:.

لیگ تصمیم به دعوت از تنها 22 تیم به ادامه بازی در دنیای دیزنی در فلوریدا در ماه آینده و در یک فصل با قطع COVID-19 یک ضربه بدن برای بازیکنان در جوخه های حذف شده – حذف 8.

و اگر چه آنها تا به حال زمان به روند خروج, سکستون Cavs ستاره رو به جلو کوین عشق و هم تیمی های خود را هنوز هم با این واقعیت است که خود فصل است در حالی که امید آنها را وادار به انجام کاری با هم در این تابستان.

“آن را سخت به بلع قرص” عشق روز جمعه گفت در زوم تماس از نیویورک است. “اما از لیگ دیدگاه امن بودن و مرور در این زمان من کاملا درک می کنم که.”

شاید هیچ تیم احساس نیش را تکذیب کرد یک فرصت برای تکمیل فصل بیش از Cavs که رفت و از طریق یک midseason مربیگری تغییر – جان Beilein پایین پا در این همه ستاره و بازی خود را به بهترین توپ هنگامی که شیوع آورده و همه چیز را متوقف کند.

با 17 بازی باقی مانده, Cavs امیدوار بودند برای ایجاد کردن حرکت آنها پیدا کرده بود در 11 بازی تحت مربی جدید J. B. Bickerstaff. اما به جای گرفتن به انتخاب کنید تا جایی که آنها به سمت چپ خاموش Cavs گیر کرده در یک تاخیر بازی آنها ناتوان به کنترل.

“من می خواهم در پایان فصل ما به دنبال خراب کردن تیم امید در بازی های حذفی و چند برنده در اینجا وجود دارد و فقط آن را بازی گفت:” سکستون که به طور متوسط یک تیم بالا 20.8 امتیاز و بهبود یافته در سراسر هیئت مدیره در سال دوم خود را. “ما نبودند رفتن به پلی آف اما من احساس ما بازی آن بازی بود و قطعا به ما کمک کند.”

خواسته به بسته بندی های عجیب و غریب این فصل عشق نمی تواند.

“تا آنجا که به طور خلاصه در این فصل من واقعا نمی دانم که چگونه به انجام این کار از آنجا که ما واقعا هرگز تا به حال وضوح و یا ما هرگز به مانند قرار دادن مهر یا امضاء چه کسانی آخرین بازی قرار بود به دنبال ما,” او گفت:. “من واقعا هیجان زده برای دیدن چگونه بود که همه در حال رفتن به بازی.”

Cavs و هفت تیم دعوت نشده داخل دیزنی “حباب” به نتیجه گیری در این فصل بوده است در گفتگو با لیگ در مورد انجام کاری برای آنها. شده اند وجود دارد بحث در مورد تمدید مینی اردوگاه scrimmages و حتی هشت تیم مسابقات است.

چندین مربیان از جمله Bickerstaff اند گفت: آن را ناعادلانه برای تیم خود را به نشستن و توان مضاعف جریمه توسط قادر به باند بازی و یا بازی بازی های معنی دار. با شروع فصل آینده انتظار می رود تا ماه دسامبر به تعویق افتاد, آن را ممکن است Cavs رزمندگان پیستون و دیگران می تواند نزدیک به یک سال است که توسط تعداد.

Cavs شده اند برگزاری تمرینات فردی در مرکز خود را از اوایل ماه مه و لیگ آرامش بخش است برخی از دستورالعمل ها برای مربیان است. دو مربیان و یا توسعه پرسنل می تواند در حال حاضر در دادگاه با یک بازیکن و سر مربی می تواند نظارت بر کسانی که جلسه شروع ماه ژوئن 23.

تا آن زمان Bickerstaff امیدوار است لیگ طول می کشد مراقبت از این تیم در برزخ است.

“چگونه ما بچه ها هم در بازار ما? چگونه ما می توانید برخی از بازی های رقابتی خارج از آن ؟ ” او گفت:. “وجود دارد هیچ چیز قطعی نشده است, اما ما در حال مبارزه هستند و تیم های دیگر من برای اطمینان می دانم که در حال مبارزه با هم برای به دست آوردن چیزی انجام می شود چرا که توسعه کلیدی است.”

اگر چه او نمی خواهد بازی در فلوریدا عشق خواهد بود.

پنج-زمان-ستاره شیفته چگونه بازی خواهد نگاه و احساس – بدون فن. هنگامی که postseason آغاز می شود پس از هشت بازی tuneup ریسک بالاتر خواهد بود اما بازیکنان قادر به تولید همان شدت در حالی که در یک شارژ الکتریکی محیط زیست ؟

“وجود دارد بسیاری از چیزهایی که بدون جواب باقی می ماند و ما نمی دانیم تا زمانی که زمان می آید” عشق گفت: فرمان روشن پیش بینی قهرمان. “شما فقط نمی دانم چگونه بچه ها در حال رفتن به در آمده که آیا آنها می تواند در شکل و چه آنها که ریتم آیا آنها قادر خواهید بود به آن را دریافت کند در آن هشت بازی. من فکر می کنم که باعث می شود آن را در خود راه های جذاب تر.”

بیشتر AP NBA: https://apnews.com/NBA و https://twitter.com/AP-Sports

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>