Bryson DeChambeau در حال حاضر 2 پیراهن اندازه و 40 پوند بزرگتر

فورت ورث (AP) — او می خواست به بزرگتر و قوی تر و Bryson DeChambeau تحویل در تعهد خود.

DeChambeau تا به حال مقدار زیادی از زمان برای کار روی بدن در طول COVID-19 گیر یک پروژه آغاز شد که در اواخر سال گذشته خود را شکست. در حال حاضر او آنقدر بزرگ است که DeChambeau چهره او نزدیک به 40 پوند سنگین تر از زمانی که او به سمت چپ و بالا رفته دو اندازه در پوشاک.

رویکرد خود را به سه ماه میشه ؟

“من احساس آن زمان نه تنها فقط به نظاره نشست و لذت بردن از زندگی اما حمله, زندگی,” او گفت:.

DeChambeau شنیده از جایگاه ساخته شده در خانه پشت 16 سه راهی که او گفت: استقبال او گفت: او وزن 350 پوند است.

“آنها بسیار کمی خاموش,” او گفت:. “من تنها 235 تا 240 سمت راست در حال حاضر. من فکر می کنم زمانی که من بازی این هفته سه بعدی من به 230 اما هدف نهایی من این است که به عنوان قوی به عنوان من می توانم و من نمی دانم آنچه که وزن است. من فقط رفتن برای حفظ تناسب, همه چیز قوی تر و استفاده از برخی از نیرو و سرعت به نوسان گلف برای دیدن آنچه در آن می تواند اداره کند.”

این تغییر باعث شده است که او را به تنظیم lofts در برخی از باشگاه ها — او گفت: او را به 5.5 درجه راننده و او به دنبال به پایین به 10 درجه 3 خود را چوب.

“من تولید بسیار اسپین من مجبور به تغییر باشگاه,” او گفت:. “این دیوانه است.”

همانطور که برای لباس DeChambeau می گوید: او رفته است از یک رسانه در پایان سال گذشته به یک فوق العاده بزرگ است.

SPIETH پیشرفت

چه شده است یک راه طولانی پشت, Jordan Spieth شده است بیشتر در رابطه با چگونه نوسان او احساس می کند که نمرات بر روی کارت خود را.

آن شروع به احساس بهتر است.

و نمره خیلی بد نیست یا.

Spieth, winless در آخرین 62 حوادث در سراسر جهان از سال 2017, انگلیسی, باز, بازگشت از سه ماه تعطیلی با در نظر گرفتن پنج عکس برای رسیدن به سبز در par-5 سوراخ باز در استعمار و دیو. پس از آن بوده است که عمدتا قایقرانی صاف.

او باز با یک جفت از 65s خود را برای پایین ترین 36-نمره سوراخ در تور PGA پس از AT&T بایرون نلسون چهار سال پیش.

آن است که به اندازه کافی برای او را به دریافت بیش از حد هیجان زده ؟

“من در واقع به دنبال نه به نمرات مانند هر کس دیگری خواهد بود” گفت: Spieth. “به نظر من این مورد احساس می کند, بنابراین من می دانم که چگونه این باشگاه احساس می کند زمانی که من شروع به واقعا دست آوردن کنترل آن. وجود دارد برخی از عکس های که من واقعا نمی شده است قادر به ضربه زمانی که من بود که زمانی که من آمار آنها را در رقابت که آیا آن را فقط یک برش 3-آهن توپ را روی گوه و یا آن را حتی بالا, قرعه کشی گوه باقی می ماند که حق من به دنبال احساس می کند. و من به خودم فضل در نتیجه.

“زمانی که من به ماندن متمرکز در حال انجام است که این آخر هفته نگه می دارد که من پیشرفت رو به جلو است.”

Spieth توصیف پیشرفت خود را به عنوان, بهبود, اما نه کاملا که در آن او می خواهد به. او نوسان او طول می کشد از این محدوده به این دوره است و در حدود 90% است.

“این است که آخرین بیت که برخی از عکس های که من ضربه که نیست آنقدر بزرگ” او گفت:. “این است که من نمی خواهد ضربه بد عکس; بدیهی است که من خواهد شد. اما این درست است که کنترل کامل از این باشگاه است که من می دانم که من تا به حال در گذشته و منجر به ثبات بیش از هر چیز دیگری است.”

نبود هر گونه وحشی عکس که هزینه او را در اعداد بزرگ. یکی دو دیو که هزینه او دو گلوله سرب در آن زمان بود از او ور رفتن معمولا از همه باشگاه ها. او تا به حال 3-بالا و پایین صفحه برای همتراز در سومین سوراخ است که تبدیل به یک چهار توپ دو دیو.

تمرین اضافی

Rory McIlroy صرف ماه گذشته و آماده شدن برای یک مسابقه خیریه در سمینول و سپس چارلز شواب چالش بنابراین او تا به حال مقدار زیادی از عمل است.

او انتظار نیست کمی کار اضافی به دور از گلف.

معلوم اجاره خانه او را در Colonail یک شبیه ساز گلف در زیرزمین و McIlroy را به استفاده از آن بعد از باز کردن دور از 68.

“این داغ در اینجا. شما نمی خواهید به بیش از حد انرژی از خودتان” McIlroy گفت. “اما واقعیت این است که که در آن ما در حال اقامت یک شبیه ساز و شما می توانید برخی از عکس های …, من حدس می زنم برخی از اعداد من فقط نیاز به مرتب کردن بر اساس شماره آنها را در کمی. که شب گذشته و به نظر می رسید برای کمک به این صبح است.”

اما یکی از شش birdies در داخل بود 10 پا در حالی که او ساخته شده یک 25-پا عقاب در سوراخ اول 10 خود را از دور. با یک دیو از ضعیف توپ را روی گوه شات نهایی خود را در سوراخ در شماره 9 او هنوز هم شات 63 بود و دو عکس پشت سر گذاشت.

رفتن به خانه

آن را خیلی زود به بیش از حد در رابطه با داستین جانسون و از دست رفته قطع در اولین رویداد در سه ماه نیست مطمئن اندازه گیری. حتی پس از, سابق, شماره, 1 بازیکن در جهان است و تلاش شده است از دونده تا پایان در PGA قهرمانی سال گذشته در اینوود ،

برخی از که بود با توجه به balky زانو که نیاز به عمل جراحی در پایان فصل گذشته نگه داشته و جانسون تا زمانی که رئیس جمهور جام.

اما او تنها دو 10s بالا در این سال برای بستن هفتم در نگهبانی مسابقات قهرمانی و مقید به صورت 10 در Riviera. او تا به حال یک جفت از 71s در استعمار و از دست رفته قطع چهار عکس. این نخستین آخر هفته از موشک وام مسکن در تابستان گذشته.

جانسون تا به حال شرکت. همچنین از دست رفته قطع شد Jon رحم که آمد به هفته با ریاضی شانس رسیدن به شماره 1 در جهان است.

فیل مایکلسون در ضمن از دست رفته قطع برای ششمین بار در 10 شروع می شود در این فصل است. مایکلسون است خانه رهبری در هفته آینده به جشن تولد 50 خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر