شد وستبروک مستحق MVP در 2016-17?

ما در حال گرفتن یک نگاه و بررسی برخی از ستیز MVP بحث در تاریخ NBA. این بار راسل وستبروک و triple-double تسلط. او حق انتخاب به عنوان MVP لیگ برای فصل 2016-17?

کریس Haynes: شما می توانید استدلال می کنند جیمز هاردن سزاوار MVP بود و سازگار ترین فصل است. او چراغ سوم-کشت Houston Rockets به 55 برنده هشت بیش از ششم بذردار شهر اوکلاهما تندر. در 29.1 امتیاز در هر بازی سخت بود و دوم به وستبروک که به پایان رسید در 31.6. برای 80 درصد از فصل سخت بود رای من. اما چند هفته گذشته Westbrook رفت و در یک قطره اشک. از بازی به یاد ماندنی-برندگان به racking تا triple-double مانند ما هرگز در طول عمر ما به طور ناگهانی رای من یورو-پا به تندر گارد فصل را به پایان. این هم اولین فصل تندر بودند بدون کوین دورانت که ممکن است باید تقویت وستبروک را در رزومه هنگامی که آن را به نویسندگان تصمیم گیری بین این دو ستاره پاسداران است. اما من این را می گویند: تا به حال موشک بوده است No. 1 دانه این جایزه شده اند سخت است. آن نادر نجومی هنگامی که یک بازیکن به دست آورده MVP افتخارات در حالی که در این تیم با سابقه در این کنفرانس است.

(Yahoo illustration)
(یاهو تصویر)

بن رهربچ: من می دانم که این ممکن است منفور اما من ایستاده من انتخاب راسل وستبروک برای سال 2017 MVP. به نظر من جیمز هاردن است منحرف در سال های پس از. او بزرگ است در یک تیم ساخته شده برای به حداکثر رساندن مهارت های خود را تنظیم کنید اما وستبروک بود داستان که فصل حفظ بد تندر تیم ربط در پی کوین دورنت خروج و انجام این کار در کلاچ مد. سه مستقیم triple-double مبارزات باقی می ماند یکی از underrated ترین دستاوردهای در تاریخ اخیر و 2016-17 شد قابل توجه ترین از سه گانه است. با نگاهی به گذشته, من ممکن است به Kawhi Leonard نزدیک تر نظر داده شده چگونه قابل توجه است که 61-پیروزی اسپرز تیم بود و در هر دو به پایان می رسد. اما وستبروک است که هنوز هم انتخاب کنید.

Seerat Sohi:روشن نور از تاریخ می درخشد در جهت Kawhi Leonard که پس از صعود به بالای بسکتبال جهان است. قبل از این آسیب ویرانگر که پاک عظیم بازی 1 منجر نهایی کنفرانس غرب در برابر سلسله رزمندگان طلایی امور خارجه و منجر به بار مدیریت استراتژی است که در حال حاضر و برای همیشه لطفا برای recuse او را از MVP نامزدی لئونارد دو طرفه مخرب نشان می دهد. سن آنتونیو اسپرز overachieved راه خود را به شماره 2 دانه را با او در گوشته. چه کسی می داند چه چیز دیگری آنها را انجام داده اند ؟

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>