ایمن ماندن با این ضروری اجتماعی فاصله ابزار


هر دولتی را آغاز کرده است بازگشایی در برخی از ظرفیت. در حالی که گام های مهمی برای همه, برای بازگشت به کار و شروع به معاشرت اقدامات احتیاطی را در محل برای برخی از زمان به خصوص با یک انتظار موج دوم آینده این سقوط. این ویروس بیش نیست.

نگه داشتن خود و خانواده خود را امن اولویت بالا است. در حالی که رمان COVID-19 شمار بسیاری از خطرات ما می دانیم بیشتر در مورد آن در حال حاضر نسبت به سه ماه پیش است. در زیر پنج مورد تمام آدرس جدید ما خواهید بود زندگی در برای برخی از زمان.

این برنج و نیکل لمسی ابزار کمک می کند تا حد گسترش میکروب ها با نگه داشتن دست خود را از روزمره سطوح. Safefinger تخت نوک اجازه می دهد تا شما را به فشار دکمه و بدون تماس با ما; قلاب اجازه می دهد تا شما برای باز کردن درب با سهولت. سوراخ باعث می شود برای آسان گرفتن انگشت در حالی که همچنین در خدمت به عنوان یک حلقه کلید به طوری که شما هرگز آن را ترک در خانه. آن را ساده اما موثر با این وجود. برنج نکته می تواند کمک به کشتن و آهسته گسترش میکروارگانیسم ها و میکروب ها است. در حالی که Safefinger قابل اجرا است تقریبا در همه جا آن را به خصوص مفید در coronavirus نقاط مهم از جمله بیمارستان کالج خوابگاه ها و خانه های پرستاری و مدارس.

ماسک یکی از ابزارهای موثر برای کاهش گسترش بیماری. در عین حال اجازه دهید آن صورت: بسیاری از آنها ضعیف طراحی شده و ناراحت کننده به پوشیدن. Shoddily ساخته شده گوش تسمه یا کوچک صورت را پوشش بسیاری از ماسک های مشکل ساز است. با توجه به همه گیر زندگانی متوقف شد و تمام عملیات به تمرکز بر روی طراحی ماسک ماسک. 3D راحتی طراحی و محکم earloops را در این امن و راحت ماسک برای پوشیدن در مکان های عمومی و در حالی که خرید. به عنوان یک منتقد می گوید: “این ماسک باید خوب دید مناسب در اطراف بینی و گونه ها بر خلاف ماسک یکبار مصرف. بسیار سبک و راحت است.” (توجه داشته باشید: این ماسک ها نه N95. ماسک تست شده برای دیدار با استانداردهای چینی KN95.)

دو تا از رایج ترین علائم رمان coronavirus در حال تب و سرفه و بنابراین غیر تماسی دماسنج در حال رفتن به یک راه زندگی را برای آینده قابل پیش بینی. فرودگاه و ورزشگاه به احتمال زیاد خواهد شد با استفاده از آنها قبل از اجازه دادن به مردم در داخل. ماندن بگیرید پیش از بازی به طور منظم نظارت بر درجه حرارت خود را با این پزشکی-درجه دماسنج. بلند رفته اند روز از قرار دادن ظروف تحت زبان خود را برای یک دقیقه. این دماسنج مناسب اقدامات خود را متوسط در کمتر از یک ثانیه است. فن آوری مادون قرمز باعث کاهش نیاز به تماس در حالی که صفحه بزرگ HD صفحه نمایش ال سی دی باعث می شود خواندن درجه حرارت در یک ضربه محکم و ناگهانی. پاداش: با استفاده از این دماسنج در حالت شی به بررسی درجه حرارت خود چای و قهوه و یا هر مایع دیگر.

ضد عفونی کردن هر سطح در کمتر از 10 ثانیه با این برنامه قدرتمند اشعه ماوراء بنفش نور نوار. مطمئن شوید که خانه خود را در ماشین و یا اماکن عمومی بازدید شما باقی می ماند جوانه – و عاری از ویروس است. این نور نوار بزرگ برای ضد عفونی, لپ تاپ, همراه, و دستگیره درب. ساخته شده در باتری طول می کشد تا شش ساعت در هر شارژ. بسیار سبک وزن و با دوام و نگه داشتن آن شما در تمام اوقات. شما همچنین صرفه جویی در پول و بدون هیچ زحمتی از داشتن به طور مداوم خرید یکبار مصرف دستمال مرطوب و مایع عفونی. به عنوان وجود دارد بدون مواد شیمیایی درگیر, شما هرگز به مقابله با مانده و یا بو در حالی که نگه داشتن خود را امن است.

یکی از بزرگترین جوانه حامل است که گوشی های هوشمند خود را. این دستگاه منحصر به فرد هر دو sterilizes و هزینه های تلفن خود را. به عنوان یک پاداش آن را سرحال دستگاه خود را با ساخته شده است در آروماتراپی تابع. UV-C نور می کشد تا 99.99 درصد از میکروب ها و باکتری ها و کار با همه چی را فعال کنید گوشی های. حتی بهتر از آن را نیز sanitizes ساعت, عینک, گوشی, گوشی و کلید. این طراحی باعث می شود آن را به راحتی حمل و نقل ، هرگز نگران فراموش کردن اسپری های شیمیایی دوباره.

همه قیمت ها تغییر کند.

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ پرش به شروع کار خود را با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>