چندین رانندگان نسکار قطع روابط با کلاه هنرمند بیش از مؤتلفه پرچم نظرات


Jimmie Johnson stands with crew members during the national anthem Sunday at Atlanta Motor Speedway. <span class="copyright">(Brynn Anderson / Associated Press)</span>
Jimmie Johnson می ایستد با خدمه در طول سرود ملی یکشنبه در آتلانتا موتور جاده سریع السیر. (دکتر اندرسون / آسوشیتد پرس)

جام نسکار سری رانندگان Jimmie Johnson, Joey afton wagner و رایان Blaney را کاهش روابط با کلاه هنرمند به دلیل نظرات او در رسانه های اجتماعی پس از این سازمان اعلام کرد بان کی مون از مؤتلفه پرچم در آن حوادث و خواص.

بابا والاس تنها وقت سیاه راننده در جام سری به نظر می رسد بسیار بعید است به کار با جیسون پرتو BEAMdesigns دیگر نیز هست.

“به عنوان شخص من انجام کسب و کار با در گذشته و همیشه مورد احترام این کار را انجام داده اید برای آنهایی که در این صنعت است. شما روشن ساخته است که در آن شما ایستاده در امروز موضوع” والاس توییتی به پرتو در روز پنج شنبه. “همه احترام از دست رفته برای تو dawg.”

والاس اضافه شدن هشتگ #زباله.

نسکار اعلام کرد تصمیم خود برای ممنوعیت پرچم جمعه و دو روز پس از والاس به نام برای آن در طول سی ان ان مصاحبه. پرتو انداخته رگبار گلوله توییتهایی انتقاد از حرکت و تلاش برای توضیح موقعیت خود را. در اینجا یک نمونه:

در یک نقطه پنج شنبه یک کاربر توییتر برچسب گذاشته شده توسط جانسون و Blaney و پرسید: رانندگان برای پایان دادن به روابط خود با پرتو.

پرتو تمسخر در مفهوم tweeting که درایور “اجازه ندهید نظرات تاریخچه زیر پوست خود را.”

چند ساعت بعد او ثابت شده بود که جانسون و Blaney توییتی آنها دیگر نمی خواهد با استفاده از پرتو خدمات به دلیل توییت های اخیر.

Afton wagner به زودی پیوست, برابر, به tweeting “برای من مهم است به ارتباط با افراد همفکر.”

پرتو گفت: او احترام به رانندگان تصمیم گیری.

اما او به نظر نمی رسد که از حمایت هر زمان به زودی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>