سرنا ویلیامز می پوشد سفید bejewelled تنیس catsuit در ویمبلدون تصویری


Instagram/Wimbledon
Instagram/ویمبلدون

سرنا ویلیامز مطرح شده مد سهام در حالی که خدمت aces در پشت باغ پوشیدن سفید bejewelled تنیس catsuit در ویمبلدون تصویری.

در مارس تنیس طرفداران در سراسر جهان باقی مانده بودند بشدت نا امید زمانی که اعلام شد که 2020 مسابقات قهرمانی ویمبلدون لغو شده بود به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

تنیس مسابقات باید برگزار شده است از 29 ژوئن تا 12 جولای با ستاره ها از جمله ویلیامز, نواک جوکوویچ و نائومی اوزاکا مجموعه به فضل چمن دادگاه در SW19.

در حالی که قهرمانی نمی خواهد در حال وقوع در این سال در چهار شنبه 11 ژوئن ویمبلدون راه اندازی یک پروژه به نام “ویمبلدون دوباره” دعوت از اعضای عمومی به ارسال و از نو خلق کردن برخی از مورد علاقه خود را ویمبلدون سنت ها و لحظات.

چندین شناخته شده ستاره تنیس در بخشی از این کمپین را راه اندازی تصویری از جمله ویلیامز بود که در لباس پوشیدن به nines در تنیس سفیده.

علاوه بر به دست آوردن شهرت در سراسر جهان به عنوان یکی از بزرگترین ورزشکاران تاریخ ویلیامز نیز شناخته شده برای او میل برای, مد, پس از راه اندازی یک eponymous مد خط در سال 2018 است.

38 ساله عینک سیاه, Nike, catsuit در سال 2018 باز فرانسوی که او گفت: او را احساس می کنم مثل یک “شاهزاده خانم جنگجو”.

پس از او ممنوع از پوشیدن دستکش در Roland Garros برای سال دوم در حال اجرا در سال 2019 او جابجا او catsuit به صورت سفارشی ساخته شده, سیاه و سفید, لباس طراحی شده توسط ویرژیل Abloh.

تنیس catsuit در حال حاضر ساخته شده است یک بازگشت پیروزمندانه در ویمبلدون تصویری این بار با یک آستین نامتقارن طراحی و لمس اضافه شده درخشش.

23-زمان گرند اسلم برنده تکمیل نگاه خود را با یک سفید رودريها و نایک مربیان نشان خدمت در یک کلیپ و basking در آفتاب در یک ثانیه.

(Instagram/Wimbledon)
(Instagram/ویمبلدون)

چند کاربران توییتر خود را ابراز لذت بیش از ویلیامز چشم نواز ساز و برگ.

“خوب اما سرنا فقط ربوده این فیلم زیبا با ویمبلدون-الهام مسحور کننده catsuit و من در اینجا برای آن” یک نفر نوشت.

“سرنا گفته ام طبق معمول” یکی دیگر گفت: در حالی که بین المللی در زمینه بازیکن هاکی هانا مارتین گفت: “سرنا catsuit هر چند!” با یک سری از شعله emojis.

سه ماه پس از ویلیامز عینک سیاه, catsuit در سال 2018 باز فرانسوی, فرانسوی, باز رئیس جمهور برنارد Giudicelli اعلام کرد سختگیرانه حجاب در این مسابقات است.

Giudicelli گفت که ویلیامز و دیگر شرکت کنندگان در این رقابت خواهد بود و نه مجاز به پوشیدن لباس های مشابه در آینده “به احترام بازی و محل” و با انتخاب خود را از لباس.

ویلیامز فشرده سازی کالای تنگ شده بود طراحی شده است برای کمک به جلوگیری از لخته شدن خون چیزی است که او تلاش کرده بود با پیروی از تولد دخترش نه ماه قبل.

در سال 2018 به ما باز, بازیکن تنیس عینک سفارشی ساخته شده توتو لباس, لباس ثابت کرد که یک ضربه عظیم در میان طرفداران.

“آنها اجازه نمی سرنا ویلیامز پوشیدن دستکش. او بیرون آمد و در یک توتو. بله ملکه” یک فن اظهار نظر در آن زمان است.

ادامه مطلب

ویلیامز باز می شود تا در چرا اجتماعی فاصله است و باعث اضطراب او

سرنا ویلیامز: 17 ستاره تنیس ترین توانمندسازی نقل قول

سرنا ویلیامز می پوشد سفارشی ساخته شده, فرانسوی, باز کردن ساز و برگ پس از catsuit بان

سرنا ویلیامز احساس مانند یک شاهزاده خانم جنگجو ” در فرانسه باز, catsuit

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>