رابرت Ayers: “موافق نیست” با مت پاتریشیا منجر به کوتاه ماندن با شیرها

شیرها امضا دفاعی کهنه پایان رابرت Ayers در اردوگاه های آموزشی در سال 2018 است. یک روز بعد او رفته بود.

و در حالی که Ayers نمی گودی بیش از حد عمیق به موضوع او اشاره به مشکلات با مربی مت پاتریشیا که در ریشه خود را سویفت خروج.

“اجازه دهید فقط می گویند من و سر مربی موافق نیست,” Ayers گفت: در مصاحبه با Knoxville News Sentinelطریق دیو Birkett از مطبوعات آزاد دیترویت. “وجود دارد برخی از چیزهایی که او می خواست مرا به انجام است که من احساس نمی راحت با. ما فقط نبودند در همان صفحه و آن را کار نمی کند. او یک مربی فوق العاده ای درخشان ذهن وجود دارد بسیاری از چیزهایی که بزرگ درباره Detroit Lions سازمان اما این فقط چیزی است که ما موافق نیست ، . . .

“ما می توانید ترک آن را در آن. من قصد ندارم به جزئیات آنچه که ما موافق نیست ،

او مختصر توقف در آمد پاتریشیا سال اول با شیرها. Ayers تمرین یک بار, اما نمی انجام هر گونه مصاحبه پس از آن و تا به حال در مورد آن صحبت کردیم پس.

پاتریشیا مورد انتقاد قرار گرفته و در این راه از درب سابق شیرها از جمله داریوش ذبح و دیمون هریسون هر چند مدیر کل باب کوین دفاع می کرد پاتریشیا روش. او 9-22-1 رکورد سخت تر است برای دفاع از, و اگر آن را نمی کند, بهبود سرعت, او ممکن است بسیاری از شانس.

رابرت Ayers: “موافق نیست” با مت پاتریشیا منجر به کوتاه ماندن با شیرها در ابتدا در ظاهر طرفدار فوتبال صحبت

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>