لطفا لذت بردن از Danny Ainge تصویری از Tacko سقوط ضربه گام به عقب 3-اشاره گر

در حال بوستون سلتیکز رفتن به اورلاندو ماه آینده با 3 نقطه خطر در دو ؟

سلتیکز جمهور بسکتبال عملیات Danny Ainge مشترک بسیار کوتاه اما بسیار عالی تصویری سه شنبه rookie مرد بزرگ Tacko سقوط زدن یک به نوبه خود در اطراف 3-اشاره گر در آورباخ مرکز.

NBA حباب شده است قرار داده و در توجه.

دانلود MyTeams برنامه برای آخرین Celtics, اخبار و تحلیل های

7-پا-5 سقوط بدیهی نیست خیلی از تیرانداز خارج است و در عین حال به تلاش 3-اشاره گر در هر دو NBA یا G-League عمل است. اما به نظر می رسد او تلاش برای تغییر آن را به عنوان او می پیوندد او سلتیکز تیمی در بازگشت به تمرین در تیم تاسیسات است.

Ainge که به شوخی در مقایسه با سقوط به سلتیکز ستاره Jayson تاتوم کامل فرد برای به اشتراک گذاشتن این ویدئو با توجه به میل خود را برای 3 نقطه ضربه. پس از همه, این مرد که گفته Enes کانتر در سال گذشته سلتیکز رسانه های بعد که 3 نقطه خط “است و نه فقط برای دکوراسیون” است و به طور کامل خریداری شده به لیگ عمیق-توپ انقلاب است.

این معلوم نیست که آیا سقوط را ببینید, زمان پخش زمانی که C رزومه فصل خود را در اواخر جولای و اوایل آگوست با هشت “بذر” بازی در دیزنی جهان گسترده ای از ورزش پیچیده است.

24-در سال خواهد بود در خاک آشنا, هر چند: سقوط بازی توپ در دانشگاه مرکزی فلوریدا است که فقط پایین جاده از دیزنی در اورلاندو است.

  • Forsberg: استیونس ” تهیه خواهد شد کلید C را در موفقیت

لطفا لذت بردن از Danny Ainge تصویری از Tacko سقوط ضربه گام به عقب 3-اشاره گر در ابتدا در ظاهر NBC Sports بوستون

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>