هیچ سلامتی در استعمار به غرق کردن expletive در پخش

فورت ورث (AP) – حتی بدون هر گونه طرفداران برای تشویق وجود دارد کاملا یک واکنش به یک مرغک در طول PGA Tour بازگشت – بسیار شنیدنی “F-bomb” در شروع گلف کانال تلویزیونی پنج شنبه.

این شبکه شده بود در هوا به مدت تنها چند دقیقه زمانی که برای اولین بار شات از بعد از ظهر دور آن را نشان داد شد

در استعمار.

“Pretty (expletive) خوب وجود دارد” کسی بود که به وضوح شنیده می شود گفت: از خاموش کردن دوربین در حالی که رحم هنوز در حال نشان داده شده بر روی صفحه نمایش.

چرا که هیچ تماشاگران مجاز در دوره های این هفته وجود ندارد معمول عظیم و hollering از یک گالری است که به دنبال مانند یک شات و غرق کردن هر چیزی را می شود گفت, سراسر سبز. این روشن نیست که سخن گفتن.

“ما امیدوار بودند صوتی بهتر با طرفداران اطراف آن دوره” مفسر جیم Nantz سپس گفت: روی پخش. “عذر خواهی اگر کسی جرم بود با آنچه که آنها ممکن است شنیده وجود دارد.”

که از جهان بالا سه بازیکن – شماره 1 Rory McIlroy شماره 2 رحم و شماره 3 بروکس Koepka – بود که به دنبال تلویزیون, حمایت, مردم, یک, مربی, یک مربی و یک گروه کوچک از رسانه ها در طول

.

این expletive قابل شنیدن بود حتی اگر هیچ یک از بازیکنان در این گروه بودند با پوشیدن یک میکروفون مانند ریکی فاولر را در طول دور اول چارلز شواب به چالش بکشد.

هنگامی که شکارچی پرندگان ساخته شده 12-پا زدن توپ مرغک در شماره 8 فقط قبل از آن, او گفت:, “با تشکر از شما” در حالی که کشیدن توپ خود را از جام حذفی و سپس بالا بردن دست راست خود را تکان دادن و اضافه کردن یک مشت پمپ به کف زدن از کسی که در گروه خود که شامل جاستین Thomas and Jordan Spieth

وجود دارد چندین تعاملات بین فاولر و caddie جو Skovron, بحث در مورد انتخاب باشگاه و به اشتراک گذاری افکار قبل و بعد از عکس. آنها صحبت کردیم در یک نقطه در مورد نگه داشتن چیزهای ساده در تور PGA بازگشت پس از 90 روز وقفه.

“نگاهی به سه وجود دارد هر روز” فاولر گفت: پس از رقابت در 244-حیاط par-3 چهارم سوراخ دوباره سخت ترین در استعمار.

هنگامی که نشسته بود یک مرغک تلاش بیش از 35 پا در همتراز 5 11 اسلاید فقط گذشته سوراخ او در ابتدا هر چیزی می گویند.

“من تنها در مورد آن نگران شدن وجود دارد نه از دست رفته کم” فاولر در نهایت گفت: پس از در نظر گرفتن چند قدم با ور رفتن معمولا خود را بیش از شانه راست.

فاولر نیز آرام بود در ابتدا پس از از دست رفته دیگر توپ در شماره 14 قبل از گفتن Skovron که توپ را فقط نمی خواهد به نوبه خود به جام.

پس از یک سر توپ را روی گوه شات در شماره 15, Fowler صحبت با قوانین رسمی قبل از راه رفتن به سمت fairway به تایید خود را با شرکای بازی در مورد مصرف تسکین موقت غیر منقول انسداد به جای داشتن به بازی بازی های موقت توپ را روی گوه شات او نیز رسید.

هنوز هم در خشن Skovron متقاعد او را به نمی بیش از حد از یک شانس دوم شات چرا که او “نمی تواند مشروع آن را دریافت بر روی سبز” از آن نقطه است.

که یکی از چهار bogeys در فینال پنج سوراخ برای فاولر را به پایان برساند در 3-بیش از 73.

یکی از سورئال ترین لحظات بود عدم وجود سر و صدا در هنگام

در 13th.

بدون هر گونه واکنش از سراسر سبز معمولا احاطه شده توسط سفید و پر از طرفداران در rowdiest نقطه در این دوره Kang راه رفتن بود به سبز قبل از او حتی می دانستم که توپ خود را در جام.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>