یکی از چیزهایی است که از دست رفته است در لیست مشخصات (شما می توانید جزئیات کامل موتورولا لبه Plus مشخصات اینجا) با این حال یک مقام رسمی IP 68 ضد آب رتبه. ما می دانیم از دیگر سازندگان تلفن که این یکی از هزینه های اضافی است که می افزاید: به هزینه و برخی از شرکت ها ترجیح می دهند برای صرفه جویی در آن. موتورولا به نظر می رسد به آن راه رفته اند اما می گویند که لبه پلاس تست شده است و به همان آب و استانداردهای حفاظت از.

صفحه نمایش خمیده

اما به اندازه کافی در مورد جزئیات بیایید پایین به سیب زمینی و گوشت یا در جهان گوشی های هوشمند: صفحه نمایش.

این نام و آن را در DNA این گوشی: صفحه نمایش منحنی ها و دامنه های آبشار مانند یک آبشار به بیش از لبه. این صفحه نمایش منحنی ایده گرفته شده به افراطی. و در حالی که این بررسی معمولا ترجیح می دهند یک صفحه تخت داشتن یک صفحه نمایش منحنی مانند این یکی باعث می شود که اندیشه های جدید ژست ناوبری و ابجو بد و کم مایه از این طرف به ویژه در یک شادی خالص. موتورولا به نظر می رسد نیز اجرا نوعی از خرما رد و ما تا به حال تعداد بسیار کمی از اتفاقی لمس در حالی که با استفاده از تلفن. این می آید در تضاد کامل با استفاده از های اخیر گوشی های سامسونگ با صفحه نمایش خمیده برای مثال که در آن با استفاده از تلفن بدون یک مورد خواهد بود تقریبا غیر ممکن است به خاطر آن اتفاقی لمس.

صحبت از موارد ما خوشحال برای پیدا کردن یکی در جعبه: روشن مورد سیلیکون که میپیچد در اطراف گوشی و محافظت از آن را از همه طرف در حالی که هنوز هم اجازه می دهد شما را به دسترسی به آن لبه های منحنی از صفحه نمایش. ما همچنین باید گفت که بدون یک مورد آن را تقریبا غیر ممکن است به استفاده از تلفن در حالی که آن را دروغ تخت در پشت خود را به عنوان آن که سنگ از آنجا که خارج از مرکز دوربین دست انداز. با این مورد در اما disbalance رفته است به علاوه وجود یک خط لب در اطراف دوربین برای محافظت از آن. موتورولا نیز حک شده نام تجاری خود را در کوچک حروف در کنار این مورد و ما واقعا از ذهن نیست آن را در اینجا, آن را فقط یک مطلب کوچک را لمس کنید.

وجود دارد یک عملی نزولی به داشتن چنین رادیکال صفحه نمایش که در اینجا: به دنبال به طور مستقیم در آن بخش کوچک از صفحه نمایش است که مملو از چپ و راست باقی مانده است نامرئی به چشم. این موضوع بیشتر در این مرورگر که در آن در برخی از صفحات شما فقط قادر به خواندن بخش هایی از مقالات که جریان بیش از لبه صفحه نمایش. خوشبختانه موتورولا است که به خوبی از این موضوع آگاه است و شامل گزینه ای برای اضافه کردن مصنوعی گودی به این “سرشار” بخش هایی از صفحه نمایش در هر برنامه که در آن شما باید این موضوع است.

یکی دیگر از ترفند لبه روی صفحه نمایش می توانید انجام دهید: یکی از لبه روشنایی که در آن شما می توانید تلفن دراز کشیدن بر روی صفحه نمایش خود را و لبه های نور تا زمانی که شما یک اخطار دریافت خواهید کرد. سرد است!

*اگر شما در حال تغییر از یک کهکشان: یکی از چیزهایی که شما ممکن است پیدا کردن گم شده است “همیشه بر روی صفحه نمایش” گزینه ای است که در حال حاضر در اینجا.

این 90Hz نرخ تجدید صفحه نمایش با رنگ و وضوح

موتورولا لبه Plus همراه با 6.7″ صفحه نمایش OLED که دارای رنگ های زیبا و با وضوح 1080p با تیز, جزئیات. صفحه نمایش می آید با رنگ های مختلف سه حالت خنثی با آن رنگ متعادل مشخصات به افزایش حالت که به شما می دهد که پاپ اضافی است که ویژگی های صفحه نمایش OLED. صفحه نمایش ممکن است کاملا به عنوان کامل به عنوان ما به تازگی در وان پلاس سری 8 و در برخی از کهکشان ها و در عین حال آن را قطعا هنوز هم یک بزرگ به دنبال نمایش.

اما اگر ما تا به حال به این نکته اشاره تنها بهترین تصمیم است که موتورولا ساخته شده در لبه Plus است که آن را با استفاده از 90 هرتز سرعت رفرش و نمی رفتن تمام راه را به 120-هرتز به عنوان S20 سری. ما دیدیم که چگونه 120 هرتز obliterates عمر باتری در Galaxy S20 سری در حالی که در اینجا شما لازم نیست که چنین مسائلی در حالی که هنوز سود اصلی بالاتر از نرخ تجدید آن جوش پایین به سه کلمه “اذوقه و نوشابه صاف عملکرد”.

شما می توانید رفتن به 60 هرتز به فشار å کمی بیشتر از باتری اما ما نمی خواهد به شما توصیه می به عنوان 90 هرتز واقعا یک بازی تعویض برای تجربه.

در روی صفحه نمایش Fingerprint Scanner

از نظر بیومتریک موتورولا لبه به علاوه شرط در یک صفحه نمایش اسکنر اثر انگشت نوری با استفاده از نوع.

اسکنر قرار داده شده است بیشتر به سمت پایین و در دسترس آسان. ما در بر داشت که با ثبت اثر انگشت خود را سریع و سپس با استفاده از آن رفت و عمدتا خوب و بدون بسیاری از شکست خورده خوانش. ما نمی گویند این است که سریع ترین اسکنر اثر انگشت در اطراف شاید وان پلاس گوشی و چند نفر دیگر را ضرب و شتم موتورولا توسط چند میلی ثانیه, اما آن را به اندازه کافی سریع است و نه به موضوع.

لرزش / بازخورد لمسی

اگر ما تا به حال به تعداد گوشی هایی که خواهد جست و خیز بر کیفیت بازخورد ارتعاش در چند سال گذشته ما می خواهم که به تعداد زیادی. داشتن یک کار خوب و قوی لرزش موتور در گوشی چیزی است که اپل پیشگام سال پیش با آن Taptic Engine و ما باید اعتراف که تلفن های اندیشه سازان آهسته بوده است به عقب در این زمینه است. اما موتورولا لبه Plus نیست اشتباه از داشتن ضعیف لرزش موتور: آن را فراهم می کند خوب متمایز بازخورد لمسی است که هیچ کمتر موثر از اپل Taptic Engine. کار خوب و موتورولا!

رابط


در رابط کاربری طرف از همه چیز, موتورولا ساخته شده است یک نام برای خود است و نام همه چیز در مورد تمیز و تجربه سریع و تقریبا بدون هیچ bloatware ها راحت شوید. که دقیقا همان چیزی است که ما را در اینجا: پاک کردن اندروید با 10 فقط تعداد کمی از امضای موتور حرکات: پیچ و تاب و گوشی به سرعت برای باز کردن دوربین دو ریز ریز شروع به فلش LED و…. شما می توانید این تبدیل و به راحتی اما ما صادقانه ببینید بدون هیچ دلیل که چرا شما می خواهم به نوبه خود آنها را به آنها کار بسیار خوبی است.

ما هم دوست دارم زیرچشمی نگاه کردن اطلاعیه ها: اطلاعیه به نظر می رسد به عنوان آیکون در صفحه قفل و شما می توانید به سرعت ضربه بزنید آنها را به فاش کردن آنچه که پیام شما درست کردم و پاسخ مستقیم از صفحه قفل.

و اگر شما بدانم که آیا شما می شود قادر به رسیدن به بالای گوشی برای باز کردن که اطلاع رسانی, سایه, شما لازم نیست برای رسیدن به بسیار بالا به عنوان شما می توانید احضار اطلاعیه با یک ضربه تند وشدید زدن را از هر بخشی از صفحه نمایش.

5G

ما باید به ذکر 5G در اینجا به دلیل موتورولا لبه به علاوه منحصر به فرد برای Verizon Wireless و این بدان معنی است که آن را پشتیبانی Verizon 5G باند به طور کامل. پس Verizone با استفاده از بالا, باند, mmWave فرکانس تقریبا به طور انحصاری در لحظه نگارش این لبه به علاوه لازم آنتن و پشتیبانی برای استفاده از آن است.

متاسفانه ما را به اجرا باتری تست و چنین اما هر دو گروه n260 و n261 پشتیبانی می شوند و شما قادر خواهید بود برای به دست آوردن آن شیرین نزدیک به 1 گیگابیت سرعت اگر شما اتفاق می افتد به زندگی در آن مناطق کوچک که در آن شما را پوشش.

ما شنیده ام برخی از گزارش های موردی در مورد این گوشی ضعیف تر سیگنال در مناطق روستایی است. ما تنها با استفاده از تلفن همراه در مناطق شهری که در آن سیگنال دریافت شده است اما این یکی از چیزهایی است شما ممکن است بخواهید برای تحقیقات بیشتر اگر شما زندگی می کنند در یک خانه روستایی محل.

دوربین

ما باید اعتراف که ما لزوما فکر می کنم بزرگ دوربین هنگامی که ما فکر می کنم در مورد گوشی های موتورولا. کسانی که افتخارات معمولا رفتن به گوگل و اپل و سامسونگ. اما دوربین نصب بر روی موتورولا لبه به علاوه ثابت به طور شگفت انگیزی خوب است.

  • در اینجا چیزی است که شما دریافت می کنید از نظر دوربین:
  • 108-اصلی مگاپیکسلی با OIS
  • 8-مگاپیکسل 3X زوم دوربین تله با OIS
  • 16 مگاپیکسلی فوق العاده گسترده ای دوربین
  • چهارم دوربین است که اقدامات عمق
  • 25-مگاپیکسل, دوربین جلو

یک چیزی که از دست رفته در این لیست این است که مرسوم سوپر زوم دوربین و در واقع در اینجا شما لازم نیست که یک خورده “periscope” تله دکل. قطعا اگر شما واقعا در مورد مراقبت از زوم کردن تا آنجا که ممکن است خود را با دوربین گوشی خوب موتورولا لبه به علاوه آن را نمی.

اما 3X لنزهای تله فتو زوم معقول وسط زمین و بدون داشتن periscope لنز این معنی است که دوربین نصب است نگه داشته و در معقول تر اندازه.

کیفیت تصویر در طول روز خوب است با جزئیات فراوان و رنگ است که به نظر نمی رسد پر از شکوفه.

تصویری با کیفیت

در تصویری کنار نرده ها شما باید کاملا چند گزینه های, 720p, 1080p, 4K و حتی 6K تصویری قطعنامه. این 6K یکی است به خصوص ترد و خوب به دنبال, اما شما می توانید زوم در حالی که تیراندازی در آن قطعنامه (ما هنوز هم آن را دوست داشتم و قرار دادن چند عکس کنار هم برای شما به لذت بردن از).

اکثر مردم باید به ساقه در 4K که در آن شما می توانید استفاده از تمام دوربین های دیجیتال و دریافت مناسب و معقول ثبات. و با که مجنون 256GB در هیئت مدیره ذخیره سازی, شما باید واقعا شلیک ساعت های طولانی از فیلم به اجرا از حافظه است. و ما همچنین با قدردانی از داشتن انتخاب و با استفاده از کسانی که در قطعنامه های پایین تر به صورت تصویری و همچنین برای موارد خاص.

باتری و شارژ

خانم ها و آقایان ما را نجات داد بهترین بخشی از این بررسی گذشته است. و بهترین قسمت در مورد موتورولا لبه به علاوه بدون شک که عظیم از 5000 میلی آمپر باتری تلفن همراه در داخل آن نگه می دارد که چراغ در زمانی که بسیاری دیگر گل سرسبد گوشی های بیرون از آب.

عمر باتری در گوشی موتورولا لبه علاوه دیوانه است. هر کارخانه سازنده گوشی های هوشمند باید توجه داشته باشید: این گوشی شما گذشته دو روز کردن شارژر به راحتی. داشتن این نوع از عمر باتری طول می کشد مقدار زیادی از اضطراب با استفاده از تلفن خود را مانند یک تسکین.

در وب سایت ما مرور تست باتری موتورولا لبه به علاوه به ثمر رساند چشمگیر 11 ساعت و 49 دقیقه بیشتر از هر گوشی با یک refresh rate بالاتر از 60 هرتز. در مقایسه با اکثر گوشی های در این آزمون حتی نمی رسیدن به 11 ساعت علامت حتی در 60 هرتز.

در شارژ دارد لبه Plus همراه با ساده آداپتور برق ارائه می شود که تا 18 وات قدرت. در حالی که از لحاظ فنی یک شارژر سریع و چیزی موتورولا ادعا می کند به ارائه “توربو قدرت” این است که به دور از سریعترین شارژر در اطراف. که افتخار را به دستگاه های مانند Oppo Find X2 Pro از چین (دفعات بازدید: بررسی کامل ما از Oppo Find X2 Pro در اینجا) با آن 65 وات شارژ و بالا تا بار فقط حدود نیم ساعت. در عین حال هنوز موتورولا لبه به علاوه طول می کشد حدود دو ساعت به طور کامل بالا باتری و ما این را به عنوان یک سرعت مناسب.

موتورولا لبه به علاوه شارژ سرعت (18W در جعبه شارژر):

در دقیقه 15: 12%
در 30 دقیقه: 27%
در 45 دقیقه: 41%
در 1 ساعت و 15 دقیقه: 68%
شارژ کامل: 2 ساعت و 49 دقیقه

لبه به علاوه همچنین پشتیبانی از شارژ بی سیم در سرعت های تا 15 وات و حتی معکوس شارژ بی سیم که در آن شما می توانید محل دستگاه دیگر با شارژ بی سیم در پشت موتورولا و این امر بالا تا به صورت بی سیم با استفاده از موتورولا به عنوان یک نوع از باتری بانک.

بلندگو با کیفیت

ما در حال حاضر به ذکر است که موتورولا لبه به علاوه دارای یک جک هدفون است که برخی از مردم هنوز درک داشتن بر روی تلفن خود را, اما آنچه این گوشی همچنین دارای بلندگو است که برای تولید تحت صدای بلند و پررونق صدا.

یکی از سخنرانان در واقع در تماس با بلندگو در بالای گوشی و یکی دیگر آتش از پایین دستگاه و با هم آنها را فراهم صدای قدرتمند با به خصوص واضح و با صدای بلند اوج. این یکی از بلندترین و بهترین صدایی از بلندگو تنظیم بر روی یک تلفن ما شنیده ام به تازگی جایی در کنار عالی بلندگو در گوشی های تلفن مانند گوگل صفحه 4 XL.

نتيجه گيری

در پایان روز, Motorola لبه ها علاوه… خوب عالی! آن را مطلق شادی به استفاده از آن را سریع عمر باتری دیوانه است و دوربین عملکرد خوب است. این یک یادآوری از میراث بزرگ از موتور گوشی های Droid و اگر شما احساس که موتورولا خود را از دست داده موجو با موتور مدها در گذشته و اگر شما از ذهن نیست یک منحنی صفحه نمایش لبه به علاوه همه چیز را به شما یادآوری روز های شکوه از موتورولا. آن بزرگ ما را شست.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی