اردن مذاکرات به اورلئانز در مورد ناراحت بودن, برنده

شارلوت N. C. (AP) – مایکل جردن کمک به ساخت شیکاگو بولز به یک برنده به عنوان یک بازیکن.

او از جان گذشته برای انجام همان چیزی که در شارلوت به عنوان صاحب اورلئانز.

شارلوت بازیکنان می گویند اردن به آنها صحبت کرد به تازگی از طریق ویدئو کنفرانس در مورد آنچه در آن طول می کشد تا یک قهرمان با تاکید بر نیاز برای پاسخگویی – حتی اگر آن را به معنی ساخت تیمی راحت است.

اینها برخی از ویژگی های مشابه است که بر روی صفحه نمایش در طول 10 قسمت مستند “آخرین رقص” که با تمرکز بر اردن ششم و پایانی مسابقات قهرمانی NBA با اجرای بولز.

در ساعته کنفرانس آمد که پس از پایان “آخرین رقص” شارلوت گارد نقطه Devonte گراهام گفت: اردن گفت: بازیکنان نمی تواند آنها را ناراحت کننده “خواستار از هم تیمی” در عمل زمانی که همه چیز نمی رویم به عنوان برنامه ریزی شده و یا اشتباهات تکراری تبدیل شده.

“این را به شما بچه ها حتی بهتر از” گراهام گفت: تکرار اردن اظهارات. “شما پیوند بهتر است. تیم خود را قوی تر است. وجود دارد بیشتر از یک احترام سطح به جای چیزی گفته نشده و اجازه دادن به بچه ها میکشید تا دوباره و دوباره و دوباره و شما از دست دادن و از دست دادن.”

اردن آمده است نه به تطبیق موفقیت او به عنوان یک بازیکن پس از مصرف بیش از اکثر کنترل اورلئانز 10 سال پیش.

شارلوت هرگز از آن ساخته شده از دور اول پلی آف و تنها برنده سه postseason بازی ها در اردن عصر.

در تلاش برای متوقف کردن این چرخه از حد وسط اردن, استخدام میچ Kuchak به عنوان تیم جدید مدیر کل در سال 2018 و اورلئانز را پس سوار بر یک بازسازی فرایند است که شامل فراق راه با سه بار All-Star Kemba واکر آخرین offseason در تلاش برای تمرکز بر توسعه بازیکنان جوان.

اردن در زمان پرسش از بازیکنان صحبت کرد و به طور مستقیم در مورد تفاوت بین آنچه در آن طول می کشد را به نفع خود در فصل به طور منظم و برگشتی.

اورلئانز مرکز کودی Zeller گفت که یک پیام مهم برای یک تیم جوان به شنیدن.

“بسیاری از بچه ها در تیم ما نیست و در بازی پلی آف و درک نمی کنند که توجه به جزئیات شما را به بازی با در پلی آف” Zeller گفت. “این چیزی بود که من لذت بردم از شنیدن MJ, به خصوص به عنوان یک تیم است.”

اردن سرسختی و میل به برنده شدن در همه هزینه ها به نمایش گذاشته شد در طول “تاریخ و زمان آخرین رقص.”

این بدان معنی است که در زمان احساسات پخته بیش از بولز’ شیوه و در نتیجه مجادلات بین هم تیمی های خود از جمله یکی از قابل توجه ارز از ضربات بین اردن و استیو کر.

اورلئانز گارد تری Rozier شوخی که پس از تماشای “آخرین رقص” او احتمالا به چند fistfights با اردن ،

“من می گرفته اند Steve Kerr مسیر” Rozier گفت: با خنده. “من فوق العاده رقابتی است.”

اما Rozier مطمئن است اردن رویکرد تهاجمی خواهد کار با برخی از این نسل بازیکنان.

“من احساس شما را مجبور به انتخاب خود را سم” Rozier گفت. “یک چیز با هم تیمی بودن با بچه ها در این لیگ این است که شما بدانید که آنها برای اولین بار. برخی از مردم دوست ندارند مواجه شود در مقابل دیگران; برخی از مردم شما را مجبور به کنار. بنابراین من احساس می کنم مثل آن است که ترکیبی از آموزش هم تیمی های خود و دانستن زمانی که به تماس با آنها…. به طوری که مردم نمی باید یک طعم و مزه بد در دهان خود را در مورد یکی دیگر.”

Zeller گفت: اردن بستری به عنوان های زیادی را در این نشست است.

او گفت: 57 ساله اردن صحبت در مورد خود پست-گاو تصدی با واشنگتن ویزاردز که بازخورد و انتقاد نبود به عنوان به خوبی دریافت.

“او گفت که او بخواهد که او انجام داده اند که کمی متفاوت” در واشنگتن Zeller گفت. “نسل بعدی از بازیکنان که تا به حال واقعا نمی خواهید به شنیدن همان بازخورد و خشونت استفاده می شود که او خود را در طول روز خود را در شیکاگو است. او بخواهد که او را گرفته اند جری Stackhouse در زیر بال خود را و به او آموخت که چگونه به یک رهبر بهتر به عنوان مخالف به تلاش برای انجام آن همه خود را.”

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP-Sports

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>