Jordan Spieth غلبه چهار توپ به صورت مستقیم دوم 65 در استعمار

به روز شده در 1:21 p. m. ET

Jordan Spieth دو bogeyed 12th خود را در دور 2 چارلز شواب چالش اما همچنین هشت birdies در مسیر به یک 5-تحت 65. همراه با افتتاح 65 در استعمار کشور باشگاه Spieth یکی از رهبر هارولد وارنر III.

وارنر برای غلبه سه گانه دیو در اولین سوراخ جمعه به ساقه 4-تحت 66 و پایان در 11 زیر.

قبل از او قدم اشتباه در پر-4 سوم خود را سوراخ 12 روز Spieth شد در منفی-11 برگزار شد و دو سکته مغزی منجر شود.

اما پس از هدف قرار دادن رویکرد خود را به ضرب گلوله به 29 فوت Spieth زد او مرغک زدن توپ 3 سر گذشته ، او سپس فرار او پر تلاش یکی دیگر از 3 فوت گذشته است. و پس از آن از دست رفته خود را دیو زدن توپ شما حدس زده آن 3 ، در اینجا نگاهی به این سری از سه putts از 3 فوت است.

چهار توپ دو دیو کاهش یافته است Spieth به 9 تحت همتراز برای این مسابقات و به اشتراک گذاری از سرب در آن زمان است. او یکی بعد از سر توپ را روی گوه شات منجر به دیو در par-4 چهارم.

Spieth اما در پشت صحنه با birdies در Nos. 5 و 6 و ساخته شده برخی از کلاچ همتراز موجب صرفه جویی در آمدن به خانه به ماندن در کشاکش برای اولین PGA Tour پیروزی پس از سال 2017 قهرمانی باز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>