الهام گرفته از انتخاب: نیویورک متس پیش نویس 2-زمان سرطان بازمانده

نیویورک (AP) — اریک Orze در حال حاضر خیره کردن بسیار سخت تر از چالش های حرفه ای hitters او می تواند به زودی رو به رو می شود.

دو بار.

به عنوان بیس کار پیش نویس بود بسته بندی های یک, احساس خوب, داستان ظاهر در دور نهایی پنجشنبه شب هنگامی که متس نیویورک انتخاب شده Orze — دو بار سرطان بازمانده.

22-در سال پارچ از دانشگاه نیواورلئان از دست رفته بخشی از فصل 2018 و همه 2019 به بازیابی از عملیات های متعدد در حالی که مبارزه با سرطان بیضه و سرطان پوست است.

“این یک بچه است که نمی خواهد ترک. او واقعا نمی خواهد” متس معاون رئیس جمهور از بین المللی و تازه سراغ تامی Tanous گفت: در زوم تماس بگیرید.

“ما پیشاهنگی سقوط در عشق با او تقسیم انگشت به شما حقیقت را بگویید. او می اندازد, سنگین, سنگین fastball و از او استفاده می کند که تقسیم به زمین خود strikeout بشه. او انباشته از تعداد فوق العاده ای در این سال و ما احساس آن یک ارزش بزرگ وجود دارد. برای گرفتن این نوع arm با این نوع از زمین وجود دارد یک راه عالی برای پایان دادن به پیش نویس است. بنابراین بدیهی است که این بالا آرایش, بچه, با کیفیت بالا بچه که اتفاق می افتد به یک واقعا استعداد زمین است.”

6-پا-4 و 195 پوند Orze رفت 3-0 با 2.75 عصر و 29 strikeouts در 19 2/3 نوبت قبل از این فصل متوقف شد, به دلیل coronavirus. ارشد right-hander از کارول جریان ایلینوی انتخاب شد در پنجمین دور 150 به طور کلی از مجموع 160 میدارد در پیش نویس قطع از 40 دور تا پنج در این سال با توجه به همه گیر.

“به رفتن را از طریق آنچه که او رفت و از طریق یک زن و شوهر از سال پیش زمانی که آن را آسان برای متوقف کردن بازی بیس بال و یا از دست دادن هدف خود را و او هرگز” متس مدیر کل برودی ون Wagenen گفت. “و او را با انگیزه و او می خواهد چالش بیس بال حرفه ای است و ما خوشحالیم که قادر به او فرصت می دهد که.”

بدون شک به عنوان Orze عازم بعدی گام مهم در سفر خود را, آن را نمی خواهد تنها بود متس طرفداران که در حال ریشه کن برای او.

“اریک زندگی واقعی است داستان از غلبه بر سختی و در حال حاضر با داشتن این فرصت را به زندگی می کنند رویای دوران کودکی خود را,” New Orleans, مربی تیم بلیک دین گفت. “او بی وقفه به سوی یک رویا است که در یک نقطه تقریبا از او گرفته.”

___

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>