لیورپول مطمئن شده اند Marko Grujic خواهد شد بازگشت به آنفیلد بیشتر به عنوان یک بازیکن کامل پس از دو سال در وام در هرتا برلین.

صربستان بین المللی Grujic در حال آمدن است به پایان اقامت خود در هرتا که تایید کرده اند او را سر به پدر و مادر خود باشگاه در پایان ماه.

24 ساله سابق ستاره سرخ بلگراد هافبک ممکن است یک نقش برای او در Jurgen Klopp قصد دارد تا برای فصل آینده است.

هرتا ورزشی کارگردان Michael پریتتس گفت: “آن است که 100 درصد خاصی که وام توافق بین ما و لیورپول و قرارداد با مارکو Grujic به پایان خواهد رسید و در تاریخ 30 ژوئن.

“آن موافقت شده است توسط هر دو باشگاه است که او را به بازگشت به لیورپول است. انعقاد این موافقتنامه وام بیش از دو سال گذشته بسیار مثبت است و آن را تا به حال اثرات مثبت بر هر کسی که درگیر شده است.

“لیورپول خواهد شد یک بازیکن است که قطعا از او با تجربه تر شده است زیرا او به دست آورده در بازی بسیار مهم عمل است.

“و ما نیز تا به حال سود این دو سال گذشته با Marko. Marko یک بازیکن که در حال حاضر در هر دو مجازات جعبه. فقط در سال اول خود او بازی فوق العاده ای است. در حال حاضر پس از راه اندازی مجدد او را به شکل خوب است.

“او فقط یک بازیکن بسیار خوب است. بنابراین برای من این موافقتنامه وام قطعا احساس ساخته شده است.”

Grujic در ضمن هرگز داده شده تا در رویای خود را از تبدیل شدن به یک تیم منظم برای لیورپول اما می داند که چگونه از آن خواهد شد به کار راه خود را به Jurgen Klopp ،

“من هنوز هم امید است که البته” Grujic گفت: هدف در ژانویه. “شما نمی توانید فقط به من بدهید تا در اهداف خود را.

“در واقع من احتمالا کار سخت تر در حال حاضر از من تا کنون انجام شده قبل از در زندگی من است.

“من می دانم که آن را به سختی می شود. من احمق نیست. من می دانم که لیورپول در حال حاضر باور نکردنی, تیم, بهترین تیم در جهان است. بنابراین من می دانم که من باید در سطح بسیار بالا اگر من می خواهم به یک فرصت است.

“به همین دلیل من سازمان دیده بان به عنوان بسیاری از بازی های خود را به عنوان من می توانم به یاد بگیرند و برای دیدن سطح. من می دانم که بهبود است و تنها چیزی که می تواند به من کمک کند.

“و این که چرا من می تواند قبول کند که من نیاز به رفتن به جایی را به بازی به طور منظم در این فصل است. من نیاز به دقیقه من نیاز به یادگیری بازی زمانی که برای دفاع از وقتی که برای حمله به جایی که می شود روی زمین. من می خواهم برای بهبود هر بخشی از بازی من است.

“دفاع از بخش بزرگ است زیرا زمانی که شما نگاه در لیورپول را در دفاع از مثل جهنم! هر بازیکن است که مبارزه برای هر اینچ از زمین است که بسیار چشمگیر است. گاهی اوقات من خسته فقط تماشای آنها را!

“اردن جينی Fab میلنر – همه آنها نقش مهمی مدل برای یک بازیکن مثل من. این کار آنها انجام شده است به طوری دستکمگرفتهشده و سطح خود را آنقدر بالا است. آنها با چنین شدت هر بازی. این چیزی است که من به آرزوی.

“فصل آینده چه کسی می داند امیدوارم من آماده برای پرش به بالا با این تیم است. این چیزی است که من امیدوارم که برای.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی