یک buffed کردن Bryson DeChambeau هل استعماری در قفل در روز پنج شنبه

از آن استقبال می کنیم به عنوان یک کار بیهوده. که اجماع در میان طرفداران گلف رسانه و بله همکار بازیکنان در Bryson DeChambeau فیزیکی تحول در پاییز گذشته. DeChambeau را از راه های گریز از مرکز همواره در معرض تمسخر در محافظه کارانه و تعصب و غیرت خود را تنها تشدید تمسخر. تفریحی بزرگ به عنوان DeChambeau همین به 2020 و هنگامی که Bryson ساخته شده خود را در پست اول-مستند ظاهر در روز پنج شنبه به دنبال بسیار بسیار شبیه به یک مرد که دوری Netflix بکشد برای یک Bowflex توییتر—جمعیت دشوار است که توییتر تبدیل این ورزش را دوباره باز روز به روز زمینه در برابر DeChambeau. (که DeChambeau را از حساب های اجتماعی منتشر شد در 15 دقیقه تصویری شامل “Rocky IV” تمرین مونتاژ قبل از او teed کردن کمک نمی کند.)

تنها با پایان دور اول خود را در استعمار کشور باشگاه کسانی اجتماعی slights خاموش شد در خود جا تحقق ناگفته: ترس است که همه ما باید انجام شود این است که بیدار شدن غول خفته و پر او را با یک بدی را حل کنیم.

یک buffed کردن DeChambeau است در نزدیکی بالای چارلز شواب چالش رهبران تنه زدن استعماری به یک قفل با پنج زیر 65.

“آره خیلی عالی بود. آنs بزرگ به عقب” DeChambeau گفت: پنج شنبه. “Im هیجان زده به عقب و پنج تیر اندازی زیر خوب است. کهs هرگز یک چیز بد است. واقعا نمی دانم چه به انتظار امروز به صداقت و بسیار هیجان زده به دریافت پنج زیر کردن خفاش.”

شما با استفاده از پشتیبانی نسخه از اینترنت اکسپلورر است. لطفا ارتقاء به اینترنت اکسپلورر 11 و یا استفاده از یک مرورگر وب متفاوت است.

این یک عملکرد سوخت ممکن است. Bryson قدرت نوظهور اجازه داده او را به قطع استعمار را بدنام محله های تنگ اقدام به عنوان یک تقلب دکمه از انواع و دید که او نه درگذشت و 23 سال قبل از آن را فرستاده بن هوگان به قبر او.

وقتی که او نبود پرواز آن بیش از درختان DeChambeau حل و فصل برای پرواز گذشته رقبا. بازی خود را شریک داستین جانسون—که به پایان رسید و هیچ کمتر از ششم تور در فاصله رانندگی از سال 2008—به طور متوسط 302.7 متری توپ را روی گوه پنج شنبه … تنها 40 متری کوتاه تر از DeChambeau (345.4 متری به دقیق). DeChambeau برداشت دو سکته مغزی در برابر زمینه محکم کردن رابطه میان صبح موج.

واقعیت این است که DeChambeau نا امید شده بود که او نمی تواند به طور کامل استفاده از قدرت خود را در برابر استعمار یکی از کوتاه آهنگ های تور.

“تنها وجود دارد یک زن و شوهر سوراخ من با استفاده از آن می توانید شماره 11 و شماره 1 و شماره 2 واقعا” DeChambeau گفت: بی میلی.

باید روز شنبه را نشان می دهد احساس می کنم مثل یک سورپرایز خوب شما ببخشند. آن بوده است مشغول چند ماه. اما در این زمان از قطعیت DeChambeau موفقیت دور از تعجب آور است.

چه رفت و بیشتر ناگفته در این فصل بود که DeChambeau را دریافت کنید-بزرگ-به-برنده استراتژی مشغول به کار بود. زمانی که گلف رفت و به آن همه گیر ناشی از فرصت مطالعاتی در مسابقات قهرمانی بازیکنان DeChambeau تا به حال چهار پنج در هفت شروع می شود در سال و رتبه اول در تور در فاصله و سوم در سکته مغزی به دست آورد/off-the-سه راهی. وی افزود: بیش از 19 متری (321.3) به متوسط خود را درایو.

“آن بوده است بسیار سرد را ببینید. من واقعا بازی خوبی قبل از COVID وارد” DeChambeau گفت: گلف هضم است.

FORT WORTH, TX – ژوئن 10: 2020 چارلز شواب. چالش اول دور. عکس در استعمار کشور باشگاه در فورت ورث در ژوئن 11 سال 2020 است. عکس ©2020 دارن کارول

عکس: Darren کارول برای هضم گلف

دارن کارول برای هضم گلف

آنچه موجب DeChambeau سفر به ورزشگاه ساده است. با وجود پیروزی شش بار در 18 ماه به طول و رتبه به عنوان بالا به عنوان شماره 5 در OWGR, DeChambeau احساس او سقوط بمب افکن مانند Koepka, McIlroy و توماس. این بود که فقط خود فاصله آن بود که آنها به ظاهر به حال قاچ در دست خود را با هر روش.

“استوکس به دست آورده است ثابت می شود یک آمار برای من” DeChambeau به ما گفت. “من معتقدم که داشتن باشگاه های کوتاه به دیگر سوراخ را به من ارائه یک مزیت قابل توجه است.”

DeChambeau گفت که او نمی باید یک وزن هدف و آن را نشان می دهد. از آنجایی که ما در گذشته او را دیدم در TPC Sawgrass سابق آمریکا و NCAA قهرمان دو برابر شده است-در دگردیسی به دست آوردن اضافی 20 پوند در سه ماه گذشته با تمرکز بر سرعت آموزش افزایش سرعت توپ. فاصله پوند است. بسیار جاه طلبی های آنها به عنوان عناصر یک فرایند است.

“فقط می خواهم برای ادامه به بهبود و بهتر است که من می تواند” DeChambeau به ما گفت. “رفتن برای دیدن آنچه که من می تواند تحمل کند.”

سوال این است که خواهد گلف تحمل او ؟

مطمئن شوید که به عنوان ما را دیده اند با بروکس Koepka و Rory McIlroy و تایگر وودز, آموزش وزن باقی مانده است یک تابو در برخی از بخش های گلف جهان است. DeChambeau را رعایت اداب و رسوم آنها—یکی-از ظهر باشگاه خود را پیگیری علمی و تحلیلی dabbling در stippling—همچنین رنگ یک هدف است. علاوه بر این DeChambeau را ذوق و حرارت می تواند به اشتباه به عنوان غرور. (دوباره آموزش مونتاژ آیا هیچ به نفع.)

اما گلف برای همیشه گله و شکایت در مورد عدم فردیت در آن ورزش است. در اینجا می آید Bryson با رنگی متفاوت به شیوه و او را در نظر گرفته تفرقه برای آن است. آن روح که استقلال … نیست که چه بازی می خواهد ؟

برای DeChambeau می پردازد انتقاد بدون توجه. “من واقعا لذت می برد این سفر برای رسیدن به این نقطه” DeChambeau گفت: خلاصه گلف. “من رفتن به ادامه کار سخت و ببینید که در آن آن را به من طول می کشد.”

البته رفاه می توانید یک شماره گریزی و جعبه نمرات don’t lie: Bryson دستاوردهای محدود نیست به ورزشگاه. نه ماه به آزمایش “دانشمند دیوانه” به نظر نمی رسد بنابراین mad بعد از همه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>