وایکینگ ها در مرکز نژادی حساب در امریکا

در روز سه شنبه, Minnesota Vikings مدیر کل ریک Spielman به نام دیدار برای این تیم تمام پرسنل بخش. بعد از این واقعه دولت را تحمل کرده است در پی مرگ جورج فلوید پس از برخورد خشونت آمیز با پلیس مینیاپولیس دو هفته پیش Spielman می خواستم به او بدهد مجازی کارکنان یک پلت فرم برای به اشتراک گذاشتن صحبت می کنند و یاد بگیرند.

در این جلسه عاطفی او می گوید و اشک سرازیر شد به عنوان یکی از طلایه دار توصیف ناخرسندی او احساس می کند هر زمان که او کشیده است توسط پلیس در طول سفر کسب و کار.

“برای نشستن وجود دارد و گوش دادن به یکی از اقلیت های پیشاهنگی به آنها بگویید که زمانی که آنها در سفر در سراسر این کشور و دریافت آنها طول کشیده … [آنها فکر می کنند], ‘است که این آخرین بار من فرصتی برای صحبت کردن با خانواده من?'” Spielman گفت. “ما سفید پیشاهنگی و سفید ما پرسنل از مردم که وجود دارد نمی توانند درک کنند که چرا آنها هرگز در این وضعیت شده است.”

Spielman که سفید است در واقع می تواند مربوط به عنوان او فکر می کند در مورد یکی از پسران به تصویب رسید از رنگ مواجهه با پلیس است.

“زمانی که آنها بیرون رفتن در خود و یکی از فرزندان من کشیده می شود بیش از او را به خاطر رانندگی همسر من ماشین واقعا ماشین خوب و … پسر من در واقع به نام خانه به همسر من در تلفن به توضیح است که پسر ما است و ما ماشین” Spielman گفت. “این فقط اشک من از هم جدا است که ما یک جامعه ای که هنوز هم مانند آن است.”

Vikings chairman Zygi Wilf (left) is pictured speaking with general manager Rick Spielman in 2017. (AP Photo/Duane Burleson)
Vikings رئیس Zygi Wilf (سمت چپ) تصویر صحبت با مدیر کل ریک Spielman در سال 2017. (AP Photo/Duane برلسون)

این مکالمات که تا به حال در یک منطقه است که ground zero برای فاجعه ای که را لرزاند جهان توسط تاباندن نور بر روی نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس. هنگامی که چیزی مانند آن را هیچ جای تعجب است که مردم تمایل به نوبه خود به سمت داخل و تأمل در آنچه که آنها می توانید آن را تعمیر و تیم های ورزشی این قاعده مستثنی هستند. در حالی که لیگ اصلی بیس بال دوقلوها مینه سوتا چهارشنبه اعلام کرد که آنها در حال اهدای 25 میلیون دلار به نژادی عدالت باعث می شود در شهرهای دوقلو Wilf خانواده صاحبان وایکینگ ها خبر داد اهدای 5 میلیون دلار به عدالت اجتماعی باعث می شود پیش از آن در روز.

وایکینگ ها نیست انجام می شود به عنوان تیم عدالت اجتماعی کمیته تشکیل شد در سال 2018 است و همچنین بودجه Wilfs همچنین اعلام کرد که ایجاد جورج فلوید میراث بورس با ایجاد هدیه $125,000. بورس تحصیلی داده خواهد شد و سالانه به یک آفریقایی-آمریکایی به رهبری برای کالج.

“این بسیار غیر معمول برای دیدن مالکیت و برنامه فوتبال با انجام آنچه وایکینگ ها انجام داده اند راه جلوتر از آنچه هر کس دیگری در تلاش است به انجام در حال حاضر” خط دفاعی مربی آندره پترسون گفت.

هنوز درست مانند امریکا خود را سوال هنوز برای این تیم در پی فاجعه است. برای مثال این سازمان دنبال دانشگاه مینه سوتا سرب و قطع ارتباط آن با مینیاپولیس پلیس بخش? یک وایکینگ زانو زدن در طول سرود ملی برای اولین بار در این سقوط ؟ و اگر او را به سازمان حمایت از او ؟

Spielman و چند تن دیگر وایکینگ ها خواسته شد این سوالات در طول چهار 80 دقیقه تماس تصویری.

خواهد وایکینگ ها زانو زدن?

در سال 2018 ها مربی مایک زیمر گفت: آن را “مهم” است که بازیکنان ایستادن برای سرود ملی.

Khezri شروع به زانو در طول این سرود در سال 2016 به عنوان اعتراض به خشونت پلیس و نژادی و نابرابری اما هیچ وایکینگ اتحاد پیوست و در عین حال. پس از چند سال آرام در این جبهه تنها با سه نفر از بازیکنان در NFL به طور منظم به زانو در 2019 قاطع خشم که فلوید مرگ برانگیخته است منجر به باور گسترده تر خواهد شد و زانو زدن در سال 2020 است.

“آیا من می بینم ما دیدن بیشتر از آن ؟ چرا که من احساس می کنم بازیکنان در حال حاضر شروع به احساس شنیده می شود و مردم شروع به صحبت کردن در مورد مسائلی که اتفاق می افتد در جوامع خود گفت:” linebacker اریک Kendricks بود که یکی از اولین بازیکنان به تماس NFL برای انتشار یک دندان بیانیه ای در مدت کوتاهی پس از فلوید مرگ است.

اما Vikings بازیکنان زانو زدن ، Kendricks گفت: آن نشده است مورد بحث و بررسی نشده است.

“ما بحث خواهیم کرد و آن را به عنوان یک تیم گفت:” در حال اجرا پشت Ameer عبدالله که kneeled در سال 2017. عبدالله افزود که بازیکنان که انجام خواهد شد به احتمال زیاد در صورت کمتر واکنش نسبت به قبل.

شایان ذکر است که NFL کمیسر راجر Goodell نرم موضع خود را بر روی زانو در بیانیه ای روز جمعه گذشته اشاره کرد که او را تشویق بازیکنان به صورت مسالمت آمیز اعتراض کنند.

و وقتی پرسیده شد که اگر این بیانیه را تحت تاثیر قرار وایکینگها’ موضع در ماده Spielman تنها رندانه است که هر بازیکن را تا پایان انجام آنها به احتمال زیاد خواهید انجام دهید آن را با هم.

“یک زن و شوهر از سال پیش زمانی که بازیکنان به زانو ما مالکیت را به شدت درگیر و ما در مورد آن صحبت کردیم در ما عدالت اجتماعی کمیته” Spielman گفت. “و با فرهنگ و نوع مردم ما در رختکن ما همیشه انجام داده ایم چیزهایی که به عنوان یک تیم. بازیکنان تصمیم ما قفل اسلحه که راه ما می خواهم نشان می دهد ما همبستگی خود را. پس مربی Zim شده است در اینجا [در آغاز 2014] فرهنگ ما ساخته شده است در سازمان ما ما همیشه با هم کار می کرد به عنوان یکی و امیدوارم که در خارج وجود دارد در جامعه امروز است. ما نباید تقسیم شود ما باید با هم کار به عنوان یک برای رسیدن به هدف مشترک است.”

بازیکنان صحبت کرد که روز شنبه نشان داد که زیمر ابراز همدلی را باعث شود در حالی که پرداختن فلوید مرگ در اخیر زوم تماس بگیرید.

“این یک چیز بزرگ است زیرا او ابلاغ به ما که او را درک نمی کند او را از همان پس زمینه نمی کند و او را همان پوست او نمی تواند شروع به ارتباط با ما” Kendricks گفت. “اما او ما را می شنود و او وجود دارد برای ما و اگر ما می خواستیم او را به درگیر شدن با هر چیزی که ما را در رفتن با این کمیته او را سمت راست وجود دارد با ما.”

عبدالله افزود که زیمر پیام رسید خانه.

“او خود را فروتن تا حد زیادی و گفت: ” من نمی فهمم شاید من داده نشده این حد توجه'” عبدالله گفت. “اما من می دانم که من دوست دارم هر کس در این اتاق و من را برای مبارزه با هر یک از شما بچه ها مثل شما بودند و فرزندان من.”

Vikings linebacker Eric Kendricks wasn't shy in criticizing the NFL's initial response to the killing of George Floyd. (Photo by Jevone Moore/Icon Sportswire via Getty Images)
وایکینگ ها linebacker اریک Kendricks نبود خجالتی در انتقاد NFL را پاسخ اولیه به قتل جورج فلوید. (عکس Jevone مور/آیکون Sportswire از طریق گتی ایماژ)

آیا این تیم قطع ارتباط آن با پلیس ؟

مدت کوتاهی پس از فلوید را مرگ دانشگاه مینه سوتا به پایان رسید و ارتباط آن با مینیاپولیس اداره پلیس. وایکینگ ها انجام داده اند تا و به عنوان سوال اول از روز شنبه در تماس بود و در مورد این که آیا آن در نظر گرفته شد.

“ما باز کرده اند گفت و گو با رئیس ‘Rondo’ [Medaria Arradondo] و مینیاپولیس اداره پلیس واقعا رهبری ما بازیکنان” Vikings COO اندرو میلر گفت. “ما هنوز در حال صحبت کردن از طریق [آن را] در تعدادی از سطوح مختلف داخلی و خارجی. ما در حال تلاش برای درک دیدگاه های مختلف مردم و تلاش برای ایجاد بهترین تصمیم ممکن است. وجود پیچیدگی به هر رابطه و در نهایت ما می خواهیم به انجام چه چیزی بهترین را برای سازمان ما و طرفداران ما.”

میلر اذعان کرد که فلوید مرگ برجسته جنبه های جامعه ای که شکسته می شوند, از جمله پلیس که منجر به نژادپرستی نظاممند. مانند چند وایکینگها که در ادامه به گفت و گو با Arradondo و چند تا از آنها را حتی از ملاقات با او به تازگی به سوال در مورد بخش خود را روش.

“پیام ما می خواهیم به ادامه قرار داده است با وجود مسائل که ممکن است تا موسیقی پاپ ما نمی فکر می کنم فاصله خودمان و نه داشتن آن سخت مکالمات سازنده خواهد برای آوردن ما به هم نزدیک” ایمنی آنتونی هریس گفت. “ما اعتقاد داریم [صحبت کردن است] میخوام چیزی که پل قطع.”

این است که در مورد پرکردن این شکاف نه تنها در موضوع خشونت پلیس اما بی عدالتی اجتماعی ، برای دریافت وجود دارد مردم را به درک هر یک از دیگر بهتر است که چرا Spielman به نام دیدار با کارکنان است که تبدیل عاطفی شنبه و Kendricks تصمیم به صحبت می کنند تا پس از NFL عرضه شده در اولین (و اثر) بیانیه ای در این موضوع در اوایل این ماه.

“من ایستاده است که تصمیم و من نمی خواهد آن را انجام داده اند راستش اگر وایکینگ ها ندارد و ما در حال حاضر شده است صحبت کردن در مورد این مسائل قبلا و در حال حاضر شورا اختصاص داده شده به این مسائل خاص” Kendricks گفت.

در حالی که شکل گیری جورج فلوید بورس یک شروع خوب است وی گفت: این کار به مراتب از انجام می شود برای این تیم به کمیته. همه دست به دست در عرشه از جمله Wilfs’ به تیم فوتبال واقع در شهرستان که در آن یکی از بزرگترین داستان از سال با شدت گرفتن همچنان به دنبال راه هایی برای درمان صدمه زدن به جامعه است.

“آنها شده ایم در جلسات تعامل با ما” Kendricks گفت: از Wilfs. “ما تا به حال باز کردن گفت و گو در مورد مسائلی که اتفاق افتاده اند. ما رو بدست خیلی نزدیک تر از هر یک از ما می تواند داشته باشد و حتی فکر می کردم.

“همه ما در حال قرار دادن سر ما با هم و در تلاش برای واقعا ایجاد تغییر. پول می تواند انجام دهد اما ما واقعا باید فرصتی برای ایجاد تغییر و این چیزی است که ما برای رفتن.”

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>