Steph کاری جستجو برای ویروسی, نوجوانان, بازیکن بسکتبال که با یک دست

وقتی NBA ستاره Stephen Curry دیدم 14 ساله ژانگ Jiacheng بسکتبال بازی او تا به حال تنها یک سوال: “چه کسی این بچه ؟ به من کمک کند او را پیدا کنید! “

کاری ارسال شده پرس و جو در چینی پلت فرم میکروبلاگینگ Weibo. ژانگ تحت تاثیر قرار چاشنی طرفدار نه فقط به خاطر او نقش ورزش تنها با یک دست ، اما از آنجا که او خارج finessed رقبای خود.

کاری کمک به گردش یک ویدیو از نوجوان به ثمر رساند سبد انجام layups و به طور کلی فقط یک شدید رقیب. گوانگدونگ استان اقامت خود را از دست داده بازوی راست در یک تصادف زمانی که او تنها 5 سال سن دارد. اما زمانی که ژانگ شروع به بازی بسکتبال در سن 12 سالگی او می دانست که او می خواست به بازی حرفه ای روزی.

کاری را پست کردم به ژانگ که در پاسخ با توجه به Radio.com. ژانگ گفت که او به نظر می رسد تا دو بار MVP به خاطر مانند ژانگ او را قوی ترین یا بزرگترین در NBA اما هنوز هم می یابد راه را برای رشد به عنوان یکی از بهترین بازیکنان است.

“من فقط می خواستم بگم شما الهام بخش” کاری گفت: در یک ویدیو. “شما را بدون پاسخ است. شما را در بر داشت یک راه برای غلبه بر و خارج وجود دارد در بسکتبال و مردم نشان می دهد که چقدر این بازی به معنای به شما.”

این نرم افزار ساخته شده یک سوم تصویری اختصاصی به ژانگ. این آموزش در یک توپ-دست زدن به مته.

“من اینجا هستم تا به شما کمک کند تبدیل به یک توپ بهتر هندلر مانند Jiacheng,” کاری نوشت: در عنوان ،

اگر شما لذت می برد این داستان شما ممکن است می خواهم به بررسی کنید که چگونه این بازیکنان والیبال با استفاده از یک بالکن به قطار در حالی که به لحاظ اجتماعی فاصله.

بیشتر از این می دانم:

یک گروه از مک دونالد مشتریان فقط در زمان رانندگی از طریق به سطح بعدی

خریداران می گویند این حافظه فوم چشم ماسک “به طور کامل بهبود یافته است” خواب خود را

بیش از 1200 آمازون خریداران این قیمت مناسب, لباس شنای زنانه دوتکه bandeau

9 راه منحصر به فرد برای کمک به افزایش سلامت روان خود را در این تابستان

پست خصوصی به کاری جستجو برای ویروسی, نوجوانان, بازیکن بسکتبال که با یک دست به نظر می رسد برای اولین بار در در.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>