شرمن: جونز’ سکوت در Floyd ‘صحبت می کند جلد’

از تک پاراگراف ابراز تسلیت به دیگر بیانیه های جورج فلوید به قتل در بازداشت پلیس به قتل اکثر تیم NFL اند و در پی مرگ که را لرزاند کشور است.

حتی NFL بیرون آمده و گفت: Black Lives Matter پس از یک فشار چند از بازیکنان ستاره.

اما بیش از دو هفته پس از فلوید مرگ Dallas Cowboys صاحب جری جونز نشده منتشر شده هر نوع بیانیه شخصی. یکی NFL همه طرفدار فکر می کند که سکوت بیانیه ای را در خود دارد.

در مصاحبه ای با سان فرانسیسکو کرونیکل, San Francisco 49ers cornerback ریچارد شرمن در مورد فقدان نسبی تیم NFL صاحبان که صحبت کردن در مورد فلوید مرگ و نژادی و نابرابری.

با استفاده از جونز به عنوان مثال, شرمن گفت: سکوت در مورد این موضوع می گوید: مقدار زیادی:

“آن را نمی کشیدن آنها مانند آن است که بقیه کشور” شرمن گفت. “از آنجا که اگر آن را پس از آن آنها می خواهم به صحبت می کنند. جری جونز به خصوص هیچ مشکل سخن گفتن از هر زمان دیگر در مورد هر چیز دیگری. اما هنگامی که آن را یک مسئله جدی و او واقعا می تواند تاثیر بسیار زیادی روی آن را با چند کلمه سکوت خود صحبت می کند جلد است.”

شرمن نیست اولین بازیکن به تماس جونز بیش از سکوت خود در Floyd مرگ به عنوان سابق کابوی ستاره دز برایانت پیشنهاد جونز پسر او استفان و کابوی ها بزرگ Jason ویتن باید با حضور اعتراضی در تگزاس است.

ویتن در پاسخ پرستانه به برایانت پیام, اما جونز و پسر باقی مانده اند آرام در مورد این موضوع.

Jerry Jones is usually one of the most outspoken team owners in the NFL. (AP Photo/Paul Sancya, File)
جری جونز است که معمولا یکی از مهمترین و صریح صاحبان تیم در NFL. (AP Photo/پل Sancya فایل)

تا آنجا که این تیم می رود, کابوی قرار داده اند از دو دقیقه ویدئو محکوم کردن بی عدالتی اجتماعی شامل صدای Dak Prescott, Sean Lee, Tyrone کرافورد و بایرون جونز. سالمند جونز غایب است.

با توجه به این که جونز هرگز به خجالتی و دور از دادن نظر خود را در بسیاری از موضوعات آن است که حداقل کنجکاو او آرام شده بر روی چیزی به غیر از بحث به عنوان یک محکومیت نژاد پرستی. حتی نیویورک نیکز صاحب جیمز دولان که در ابتدا کاهش به انتشار یک بیانیه در هنگام فشرده توسط کارکنان به پایان رسید تا با قرار دادن یکی از.

جونز به ویژه در میان NFL صاحبان به پایین آمدن سخت در بازیکنان معترض نژادی و بی عدالتی در سال 2017. نه بسیاری از صاحبان صحبت کردن در برابر بازیکن تظاهرات در سال 2020 به عنوان برخی از بازیکنان می گویند آنها قصد دارند در اعتراض به این سقوط در طول فصل NFL. NFL کمیسر راجر Goodell گفت: لیگ را تشویق همه به صحبت کردن و مسالمت آمیز اعتراض تایتانیک تغییر از فقط چند سال پیش.

شرمن فکر می کند که آن را نشانه ای از تغییر بار هر کرونیکل:

“این احتمالا شده ترین بازیکنان صحبت کردن در زمان من در لیگ” شرمن گفت. “و من فکر می کنم آن را واقعا سرد چون من فکر می کنم مردم شروع به رسمیت شناختن این پلت فرم است که آنها باید. و تاثیر آنها را به ایجاد یک تغییر.

“… آن را مانند هیولایی شده ام. و من فکر نمی کنم آنها به شما اجازه آن را به خواب بروید.”

ریچارد شرمن را می پذیرد Drew Brees’ عذرخواهی

شرمن همچنین بنا به گزارش ها در مورد نظرات New Orleans Saints کارفرمایی Drew Brees که پا به آب گرم در هفته گذشته زمانی که او در مورد بازیکن اعتراض به بی احترامی به پرچم آمریکا.

شرمن در میان نمرات ورزشکاران را محکوم Brees برای نظرات گفته کارفرمایی بود “فراتر از از دست رفته” در توییتر.

Brees است پس از عذرخواهی بارها و بارها رفتن تا آنجا که به طور علنی رد جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در این مسئله است. کسانی که تلاش کرده اند ظاهرا او را به دست آورده برخی از اعتباری با شرمن, که گفت که او می پذیرد Brees’ عذرخواهی:

“من قدردانی او را انجام می دهند که” شرمن گفت. “مردم را از اشتباهات در قضاوت در همه زمان ها. هیچ یک از ما کامل نیست. من فکر می کنم آن را فقط مانند یک ناامیدی به دلیل رختکن و فرهنگ متفاوت از هر جای دیگر. بنابراین شما به نوعی آرام به این باور است که هر کس پاره کردن آن کلیشه ها و کسانی که به دیوار. و هر کس به درمان هر یک از دیگر به همان اندازه.

“من احساس می کنم بهتر است در مورد او در واقع گرفتن وقت خود را به آموزش. او و همسرش — آنها مردم بد است. اما من فکر می کنم او به طور کامل درک تاثیر این کلمات. و من فکر می کنم او به طور کامل آن را درک کنند. بنابراین من قبول عذرخواهی خود را.”

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>