با عجله به امن ماسک صورت و دست عفونی در مارس چپ بسیاری از آمریکایی ها نگران برای ایمنی خود را. با یک انتظار موج دوم این سقوط را در نظر بگیرید جوراب زنانه ساقه بلند در PPE در حال حاضر.

اجتماعی فاصله مطابق با اصول بهداشتی بسته نرم افزاری (Super Pack) است صلح خود را از ذهن در یک دستی کیت. این 57-قطعه بسته شامل بهداشت ملزومات شما نیاز به مطمئن شوید که شما به دنبال دستورالعمل CDC.

های موجود در این بسته نرم افزاری:

  • 10 ماسک صورت برای حفظ دهان و بینی خود را پوشش داده شده در; محکم گوش تسمه اطمینان از راحتی و قابلیت اطمینان
  • 40 سحر و جادو حوله برای تمیز کردن صورت خود را و دست در حالی که بر روی بروید
  • 2 بطری از 2 اونس ضد عفونی کننده دستکه جان 99.99 درصد از میکروب ها و باکتری ها
  • 2 ضد عفونی کننده کارت است که از بین بردن نزدیکی هوابرد میکروب ها و باکتری ها
  • اشعه ماوراء بنفش استريلايزر نوار برای ضد عفونی اکثر سطوح مانند صندلی ماشین و دکمه های آسانسور در کمتر از 10 ثانیه
  • امن Touch N Go کلیددو آلیاژ آلومینیوم کلید است که به شما اجازه باز کردن درب را فشار دهید دکمه و کشیدن اهرم جسمی بدون دست زدن به آنها

به عنوان محققان در ادامه برای درک این رمان coronavirus بهترین عمل باقی می ماند اجتماعی فاصله و حفاظت شخصی. در حالی که وجود بسیاری از مجهولات در مورد این ویروس جدید, ما نمی دانیم که باقی مانده هوشیار در مورد سلامت و ایمنی اولویت بالا است.

اجتماعی فاصله مطابق با اصول بهداشتی بسته نرم افزاری (Super Pack) در فروش است در حال حاضر برای $69.9953% تخفیف از لیست قیمت می باشد.

قیمت موضوع را تغییر دهید.

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ پرش به شروع کار خود را با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی