رز منازعه منجر شود در PGA ویروس بازگشت به Floyd به یاد

واشنگتن (AFP) – بریتانیا جاستین رز اخراج هفت زیر پر 63 پنج شنبه به دست گرفتن زود هنگام منجر به آمریکا PGA Tour به پایان رسید 91-روز coronavirus خاموش کردن و ادای احترام به جورج فلوید.

رز, 2013 باز ما قهرمان birdied هفت از اولین 12 سوراخ و سپس بسته با شش پارس به گرفتن یک سکته مغزی clubhouse سرب بیش از ونزوئلا Jhonattan وگاس و مکزیک ابراهیم Ancer در چارلز شواب به چالش بکشد.

هیچ تماشاگران اجازه داده شد در استعمار و به ویژه افزایش اقدامات ایمنی اجتماعی مانند فاصله و متوسط مصرف در پی شیوع بیماری کشنده.

جهان شماره یک Rory McIlroy دوم-رتبه جان رحم و سوم-رتبه بروکس Koepka شد تا برای شروع کردن در ویژگی بعد از ظهر در فورت ورث ،

اسپانیا رحم می تواند پیشی چهار بار برنده اصلی McIlroy برای نقطه بالا با برنده شدن اگر ایرلند شمالی ستاره پس از اتمام در یک چهار راه کراوات برای دوم یا سوم انفرادی و یا بدتر.

این رویداد مشاهده یک لحظه سکوت در 8:46 صبح برای جورج فلوید که قتل توسط یک پلیس سفیدپوست در ایالت مینه سوتا موجب تظاهرات بیش نژادی و بی عدالتی اجتماعی.

زمان 8:46 نشان دهنده هشت دقیقه و 46 ثانیه است که در آن پلیس برگزار زانو به پشت دستبند سیاه و سفید ،

PGA Tour کمیسر جی موناهان ایستاده بود و در سکوت در اولین سه راهی در حالی که سه کوتاه air horn انفجار متوقف بازی در سراسر این دوره و همچنین کار در عمل قرار دادن رنگ سبز و محدوده رانندگی.

نخست به ثمر رساند شرایط استقبال بازیکنان با آسمان آفتابی و کمی به هیچ باد.

انگلستان افزایش یافت که تبدیل به 40 ماه آینده شروع در پشت نه و باز با 25-پا زدن توپ مرغک در 10 سپس افزود مرغک از هشت پا در 12 و پس از غرق شدن یک 18-بالا و پایین صفحه برای مرغک در par-3 13th.

حاکم قهرمان المپیک زده دوباره در par-3 16th, holing 12-پا زدن توپ مرغک و سپس فرار کردن سه birdies در یک ردیف برای شروع دوم خود را نه — ساخت یک چهار پا زدن توپ در همتراز 5 برای اولین بار شش پاورقی در دوم و 13-پاورقی در par-4 سوم.

Vegas یکی دیگر از 10 توپ را روی گوه استارت غرق 21-پا زدن توپ مرغک در 12 و فرار کردن چهار در یک ردیف با شروع با شش پا زدن توپ مرغک در 17 و 18-پاورقی در 18 و به دنبال آن ضربه بزنید-در birdies در اول و دوم.

آمریکای جنوبی قرار داده و رویکرد خود را در پنجم سه فوت از پین و مرغک زدن توپ به جلو و داخل یکی از گل رز, اما از دست رفته سبز و دیو در par-3 هشتم قبل از بسته شدن با یک 21-پا زدن توپ مرغک در نهم.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>